7-dniowa kuracja w ampułkach Revitalift Filler to jednorazowe ampułki przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym oraz witaminą B5, by przywrócić skórze sprężystość i nawilżenie. To skoncentrowane składniki aktywne w szczelnie zamkniętym opakowaniu dla zachowania pełni mocy i świeżości.

Ampułki Revitalift Filler to kuracja dla każdego rodzaju skóry, na której widoczne są pierwsze oznaki starzenia się. Zawarte w ampułkach połączenie 2 rodzajów kwasów o różnej wielkości cząsteczek zapewnia skutecznie działanie we wszystkich warstwach skóry.

Dodatkowo, stymuluje on produkcję kolagenu przez organizm oraz ułatwia wchłanianie innych składników. Witamina B5 zawarta w formule ampułek dodatkowo intensywnie odżywia skórę sprawiając, że staje się gładka oraz odświeżona.

7-dniowa kuracja ampułkami Revitalift Filler skutecznie przywraca sprężystość skórze i wypełnia zmarszczki. Już po zastosowaniu 1 ampułki skóra jest intensywnie nawilżona. Po 7-dniowej kuracji skóra wygląda na młodszą, odzyskuje sprężystość i naturalny blask.

<50ml
ampułki
Cera
dojrzała
w ampułce
Struktura
bogate

Jestem na TAK <3

Produktów zamkniętych w ampułkach używałam jedynie do włosów. Produkt pielęgnacyjny do twarzy w takiej formie to dla mnie nowość.
W opakowaniu znalazłam 7 ampułek, każda na 1 dzień kuracji. W pierwszym momencie obawiałam się, że będę miała problemy z otwarciem ampułki. Pomógł rysunek na opakowaniu :) Okazało się, że jest to bardzo proste.

Produkt ma konsystencję rzadkiego żelu. Nie ma zapachu, jest bezbarwny. Nakładałam go na noc, na oczyszczoną skórę twarzy, codziennie przez 7 kolejnych dni. Od pierwszego użycia stałam się fanką tego produktu. Daje doskonałe uczucie na twarzy. Świetnie nawilża, napina skórę. Nie jestem pewna czy nadaje się pod makijaż, czułam, że zostawia lekko lepką warstwę na twarzy. Ja i tak jestem zwolenniczką stosowania tego rodzaju preparatów na noc.

Po pełnej kuracji, czyli 7 dniach skóra na twarzy jest intensywnie nawilżona, sprężysta. Ciężko mi określić, czy wygląda młodziej...na pewno promienniej i zdrowiej!

L'Oreal jak zwykle mnie nie zawiódł. Spróbujcie!

Agata

7 dniowe cudo <3

Długo szukałam kuracji która nawilży i ujędrni moja cerę po zimie. I po raz kolejny z pomocą przyszedł wizaż.pl
Mimo iż nie zakwalifikowałam się do konkursu , postanowiłam nabyć kuracje, ale... poczekałam na opinie innych bo troszke to cudo kosztuje.
Fajne opakowanie, użytkowanie bez najmniejszych problemów. Kuracji użyłam na noc. Po pierwszym zastosowaniu naprawdę widać różnice. Cera nabrała blasku i faktycznie odżyła. Cała kuracja przeszła najśmielsze moje oczekiwania. Czuje ze cera w końcu poczuła wiosnę ;)

Nawilżenie ok

Mogłam testować ten produkt przez 7dni.
Moja cera jest mieszana, strefa T tłusta a policzki i oczy wiecznie suche jak sachara. Produkt ładnie zapakowany, dla mnie plus za jednorazowe opakowania, bardzo higieniczne. Produkt w swojej konsystencji jest lekko gesty, ale nie jest przy tym lepki. Jedna ampułka starcza w zupełności na cała twarz, szyje i dekolt. Przez cały test nie zmieniałam nic w swojej kosmetyczce co by mieć pewność ze jak coś się zadzieje to za sprawą tych ampułek. Stosowałam codziennie po wieczornym demakijażu, po oczyszczaniu, po masażu. Teraz może konkrety. Daje uczucie nawilżenia po nałożeniu, ale ja dla mnie to tylko po tym. Nie zauważyłam by moja cera wyglądała lepiej, a na domiar złego na brodzie urosły mi 3 wielkie dziadygi w trakcie stosowania, a musicie mi wierzyć takiego combo nie miałam nigdy. Odrazu wiem ze ten produkt nie jest dla mnie. Policzki niestety nie zyskały również znaczącego nawilżenia.

Kuracja zakończona sukcesem

L`Oreal Paris, Revitalift Filler [+ Kwas hialuronowy], 7-dniowa kuracja w ampułkach 40+ zainteresowała mnie w momencie ogłoszenia naboru do testów tego kosmetyku. Niestety, nie udało mi się zasilić grona testerek więc czym prędzej zakupiłam opakowanie dla siebie. Obecnie moja skóra dochodzi do siebie po zimowej kuracji retinoidem i koniecznie musiałam wypróbować jak taka skoncentrowana kuracja wpłynie na jej stan.
W kartonowym opakowaniu mamy do dyspozycji 7 ampułek. Wykonane są one z plastiku, łatwo się otwierają. Zawartość jednej ampułki przeznaczona jest na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu. Esencja zawarta w ampułkach jest wodnista i śliska, rewelacyjnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania.
Moja cera jest dojrzała, mieszana ze skłonnością do pojawiania się na niej niedoskonałości. Obawiałam się odrobinę, że ampułki mogą obciążyć moją strefę T. Zupełnie niepotrzebnie, zawartość ampułki wchłaniała mi się całkowicie, nie pozostawiając żadnej warstwy. Widocznie moja skóra potrzebowała kwasu hialuronowego.
Ponieważ nie znałam jeszcze dobrze kosmetyku, to wykonując pierwszą kurację z Revitalift Filler [+ Kwas hialuronowy], stosowałam go po wieczornym oczyszczaniu i tonizacji, a następnie nakładałam już tylko krem na noc. Efekty mi się podobały, skóra była nawilżona, odzyskiwała ładny koloryt i była bardziej elastyczna. Po 7 dniach zauważyłam, że ampułki ładnie ukoiły przesuszoną skórę na skroniach i odżywiły policzki. Ponieważ czułam pewien niedosyt odczekałam jakiś czas i zakupiłam drugie opakowanie kapsułek. Tym razem, w zasadzie zgodnie z tym co pisze na opakowaniu, traktowałam Revitalift Filler [+ Kwas hialuronowy] jako dodatek do codziennej pielęgnacji, a nie jako jej podstawę. Nakładałam więc żel z ampułek po tonizacji, następnie stosowałam serum i krem. Efekty były rewelacyjne, ampułki pięknie i intensywnie nawilżały cerę, ciężkie oleiste serum z witaminą C wchłaniało mi się wyjątkowo sprawnie i po tym wszystkim skóra przyjmowała jeszcze krem na noc. Także ampułki same w sobie działają już bardzo dobrze pielęgnacyjne a do tego, przynajmniej u mnie, przygotowują skórę na inne substancje aktywne. Po drugiej kuracji jestem bardzo zadowolona ze stanu cery, jest nawilżona, odżywiona, wszelkie pozostałości przebarwień czy niedoskonałości zniknęły. Najmniejsze zmarszczki ładnie zniknęły, te głębsze, mimiczne spłyciły się i skóra zdaje się uzyskała więcej sprężystości i młodszy, zdrowszy wygląd.
Myślę, że koniecznie będę powtarzać kurację od czasu do czasu. Zastanawiam się nad zakupieniem całej linii Revitalift Filler, ale chyba jak każda kobieta najpierw muszę skończyć obecne zapasy. Polecam poszukać promocji i wypróbować te ampułki, bo moim zdaniem warto.

WOW

Bardzo wygodne i fajne ampułki. Moim zdaniem pachną dobrze i szybko się wchłaniają. Skóra po 7 dniach jest naprawdę nieco inna. Na pewno sięgnę jeszcze nieraz po te małe cuda. Nie powoduje podrażnień i uczuleń. Posiadam cerę wrażliwą i zauważyłam tych złych zmian.
Zawartość jednej idealnie starcza na jedno użycie. Łatwo się je otwiera, opakowanie bardzo ładne i treściwe.

skoncentrowane nawilżenie

Przyjemna konsystencja, kosmetyk szybko się wchłania, nawilża i wygładza skórę już po pierwszej aplikacji. Nie pozostawia nieprzyjemnego filmu i można używać go wraz z innymi kosmetykami. Zapach prawie niewyczuwalny.
Opakowanie nie sprawiło mi problemu, ale mam doświadczenie w użyciu ampułek.
Zawartość wystarcza do aplikacji na twarzy i szyi.

Polecam również Paniom w młodszym wieku

Nie stety nie udało mi sie brać udziału w teście 7-dniową kurację w ampułkach, ale jestem fanka Marki L’OREAL która zawszę gościła w moim domu, wiec postanowiłam udać się szybko do drogeri by sprawdzić dowość od mojego ulubienca.

L’OREAL REVITALIFT 7-dniowa kuracja w ampułkach spreżystość + nawilżenie jest zapakowana w kartonowe podłużne pudełeczko.Opakowanie jest koloru metaliczno fioletowego, wyglada elegancko i zawiera 7 ampułek po 1.3ml.
Ampułki sa solidnie umocowane w opakowaniu, wiec spokojnie bez obaw nie wypadną.

REVITALIFT 7-dniowa kuracja jest przeznaczonya do stonsowania regularnie przez tydzien, dla osób po 40-ce, ja postanowiłam ja wypróbować mimo młodszego wieku, polecam również młodszym Paniom. Po zimie, gdzie skóra jest sucha i zmarszczki bardziej widoczne, pozwalam sobie na intensywniejszą kuracje przeciw zmarszczkową.
Delikatna konsystencję, szybko sie wchłania, pozostawia naprawdę gładką skóre juz od pierwszęgo użycia, można smiało nakładać krem już po chwili, nie powoduje tłustej świecącej sie maski.

Serdecznie polecam szczególnie poszukującym skutecznych produktów w zakresie zwalczania oznak starzenia, dbających o zdrowy wygląd skóry i zainteresowanych skutecznymi składnikami

Zawiedzione (duże) nadzieje

Kupiłam pokuszona superlatywami na KWC, na promocji, więc mniej zabolało po kieszeni. Spodziewałam się efektu WOW, tymczasem wyszło trochę Eee ? Sam produkt prezentował się na półce pięknie, fajny pomysł z ampułkami, tu również nie mam się do czego przyczepić. Wcześniej stosowałam inne preparaty z kwasem oraz miałam zastrzyki z kwasu. In plus jest konsystencja, nie wodnista, ale prawie galaretkowata, co ułatwia aplikację. Do tej pory zużyłam 4 ampułki. Po każdej moja twarz robi się bardzo czerwona i podrażniona, co nie występowało po innych produktach z kwasem hialurynowym. Po odczekaniu kwadransa nadal pozostaje dziwna śliska, jakby nieco tłusta ? warstwa, tak więc zaczęłam stosować preparat na noc. Nie widzę jakichkolwiek spektakularnych efektów, a już na pewno takich, które tłumaczyłyby dość wysoką cenę. Zastanawialam się komu mogłabym polecić ten produkt, Na pewno nie osobom 40 + jak ja, być może nada się dla młodych dziewczyn, bez problemów skórnych, od czasu do czasu :) Ja w każdym razie dziękuję, więcej ampułek nie zakupię. Szkoda, bo liczyłam na więcej.

Jestem zachwycona

Myślę, że w wieku 25+ już powinno się zacząć działać w tym kierunku dla najlepszego efektu. Jestem zaskoczona jak mocno nawilża ta seria, wszystko jak najbardziej na plus. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Miałam okazję przetestować produkt, bo zawsze ciekawiło mnie opakowanie takiej ''ampułki''. Stosowanie jest bardzo przyjemne i skóra stała się delikatniejsza w dotyku i widocznie wygładzona. Jak dla mnie produkt świetnie się sprawdził i po tej kuracji wydaje mi się, że zmarszczki delikatnie się wygładziły.

must have dla zniszczonej i zmęczonej cery :)

Też nie jestem 40+, ale nie wierzę w takie segregowanie kosmetyków na grupy wiekowe ;) Moja cera jest mocno przesuszona po zimie, zmęczona, matowa i w ogóle bu, dlatego zdecydowałam się na ampułki - i nie żałuję.

Żel bardzo ładnie się rozprowadza i wchłania, nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na cerze, bez problemu możemy również stosować inne kosmetyki codziennego użytku.

Mam zero suchych skórek, które najczęściej miałam w okolicy nosa. Cera jest nawilżona i ujędrniona. Na pewno też bardziej promienna. Ampułki zrobiły wszystko, co powinny :) jeśli zajdzie taka potrzeba to z chęcią jeszcze kiedyś po nie sięgnę.

Wow :)

Przyznam szczerze, że jak zaczęłam czytać opinie o kuracji w ampułkach od Loreal, to mocno żałowałam, że tym razem nie udało mi się dostać do testu :( Zachwytom nie było końca, a dawno chyba żaden kosmetyk nie zebrał tyle ochów i achów. Więc, zaczęłam się rozglądać za jakąś promocją aby sprawdzić na własnej skórze moc tych ampułek. Szczęściem dla mnie, udało mi się wygrać pełnowymiarowe opakowanie Revitalift Filler w konkursie organizowanym na fb! Jestem akurat kilka dni po pełnej kuracji, więc mogę już wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Zacznę może od tego, że kuracja ma bardzo praktyczne opakowanie - kartonik z wygodnym otwarciem, który oczywiście podlega recyklingowi. Same ampułki wykonane są z wytrzymałego tworzywa. Bardzo łatwo się otwierają i nie ma problemów z ostrymi brzegami (przy szklanych bywa różnie).

W środku każdej ampułki znajduje się bezbarwna, żelowa substancja o dość rzadkiej konsystencji. Nakładając ten żel na twarz czuć pod palcami, że jest taki dość śliski i troszkę lepki. Jednakże, kosmetyk świetnie się rozprowadza i szybko wchłania. Zawartość jednej kapsułki idealnie starcza na twarz szyję i dekolt.

Uwielbiam kwas hialuronowy w pielęgnacji, a witaminą B5 to tylko dopełnienie szczęścia. Moja sucha skóra, zmęczona zimą, przesuszona i poszarzała, aż się prosiła o dogłębne nawilżenie. Kuracja Revitalift Filler okazała się dla mnie bardzo skuteczna. Już po pierwszej ampułce zauważyłam poprawę kondycji skóry, która była fajnie nawilżona i odżywiona. Po 7 dniach mogę potwierdzić, że skóra odzyskała również zdrowy koloryt, ładnie się zregenerowała i zyskała na elastyczności. Specjalnie odczekałam chwilę po skończeniu kuracji, aby móc dziś napisać że efekty kosmetyku utrzymują się długo po zużyciu ostatniej ampułki i nie ma co się obawiać jakiś efektów niepożądanych (np. zapchania).

Te ampułki to idealne dopełnienie pielęgnacji np właśnie po zimie. Lekka konsystencja wchłania się całkowicie i nie obciąża skóry. Produkt ten nie ma negatywnego wpływu na inne kosmetyki które nakładamy, nie ma co się obawiać rokowania kremów czy jakiejś dziwnej warstwy na skórze. Myślę że taką kuracje można spokojnie polecić nawet osobom, które juz mają rozbudowaną pielęgnację, bo kwasu hialuronowego nigdy nie za wiele!

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tej kuracji - robi z cerą wszystko to co obiecuje producent. Podpisuje się pod wszystkimi dobrymi opiniami innych Wizażanek! Polecam wypróbować, a sama już się zastanawiam czy na wiosnę nie powtórzę ampułkowego szaleństwa aby dobrze przygotować skórę do lata...

Nawilżenie w tydzień

Do 40+ jeszcze mi daleko, ale różne czynniki sprawiły, że stan zdrowotny mojej skóry mocno podupadł. Zmarszczki zaczęły być bardziej widoczne, skóra stała się mocno przesuszona, straciła jędrność, poszarzała, bez życia, straciła witalność i promienność. Kiedy zaczynałam kurację 7-dniową byłam bardzo ciekawa efektów. Co prawda w 1 czy 2 dzień kuracji poczułam tylko delikatne nawilżenie, ale po pełnych 7 dniach pielęgnacji zauważyłam duże zmiany na mojej skórze uwzględniając, że cały proces trwał zaledwie tydzień i odbywał się w domowym zaciszu.
Używanie ampułek jest bardzo proste, wystarczyło górną część zgiąć delikatnie w bok i od razu pękała, ampułki są plastikowe, więc ciężko byłoby zrobić sobie krzywdę przy ich otwieraniu. Mi w tej górnej części mimo stukania w nią przed otwarciem wciąż zostawało trochę płynu, ale wystarczyło, że pukałam tą częścią w opuszek palca i wszystko ładnie spływało. Z tej dolnej części płyn wypływał bez problemu, na instrukcji jest by rozprowadzić produkt na dłoniach i następnie na twarz, ale ja wolałam sobie odrobinę preparatu nakładać bezpośrednio na twarz i wówczas rozprowadzać, tak mi było łatwiej. Zazwyczaj nakładałam na 2 godziny przed snem, na początku twarz była lepka, ale produkt wchłaniał się sam w ciągu 30-45 minut. Rano myłam twarz płynem micelarnym by usunąć resztki produktu, które się nie wchłonęły i po potarciu twarzy palcem tworzyły się grudki.
Co do efektów to jestem bardzo zadowolona, skóra na nosie łuszczyła mi się, obecnie jest gładka i nawilżona, zmiany na lepsze najbardziej odczuwam na czole, pomiędzy brwiami oraz na górnej części policzków, bo na tych strefach skupiałam się najmocniej i zależało mi by je odżywić, nawilżyć, przeciwdziałać zmarszczkom i przywrócić witalność. Oprócz tego, że twarz stała się miła w dotyku, nie czuć wysuszenia, to czuję to także kiedy myję twarz i zazwyczaj twarda woda sprawiała, że po myciu czułam na twarzy takie charakterystyczne ściąganie, teraz po kuracji tego nieprzyjemnego efektu nie ma. Czuję, że moja cera stała się zdrowsza.
Ogólnie co do produktu to jeszcze jeden aspekt mile mnie zaskoczył, a mianowicie informacja na opakowaniu dotycząca recyklingu opakowania papierowego i plastikowych ampułek, przywiązuję dużą wagę do takich spraw, więc nie ukrywam, że ucieszyło mnie to.
Jedynym minusem jest cena, gdyby chociaż była o połowę tańsza to byłaby bardziej kusząca by zrobić sobie taką kurację raz na dłuższy czas.