beBIO, Natural Deo Roll-on (Naturalny dezodorant roll-on `Pieprz afrykański i migdał`)

Średnia ocena: 3.48/5

Cena PLN 29.00

Naturalny dezodorant roll-on na bazie naturalnego Ałunu z ekstraktem z afrykańskiego pieprzu i słodkich migdałów. Dezodorant roll-on zawiera 99,4% składników pochodzenia naturalnego. Dezodorant na bazie naturalnego minerału, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, jest to idealny wybór dla osób o wrażliwej skórze lub pragnących całkowicie naturalnej alternatywy. Wzbogacony przez energetyzujący ekstrakt z afrykańskiego pieprzu dla przemęczonej skóry narażonej na golenie, zanieczyszczenia i stres. Ekstrakt ze słodkich migdałów wygładza i łagodzi suchą, podrażnioną skórę. Sok z liści aloesu koi podrażnienia, pielęgnuje skórę oraz pomaga zachować jej naturalną równowagę. Zawiera wyłącznie substancje zapachowe pochodzenia naturalnego. Produkt wegański. naturalne kosmetyki beBIO to doskonały wybor w trosce o zdrowy wygląd Twojej skóry.

dezodoranty zapachowe
zapachowe, ochronne, łagodzące
zapachowa
w kulce
podrażniona, normalna

Niestety nie

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to antyperspirant, w dodatku kosmetyk z naturalnym składem jednak nie jest to produkt dla mnie. Kosmetyk ogromnie mnie uczynił, po aplikacji powstały ogromne czerwone zaognione plamy, skóra piekła i zrobiła się bardzo gorąca. Próbowałam przetrwać ten stan, nie czułam się komfortowo. Zrazilam się kompletnie i nie spróbuję ponownie

nie kupię ponownie

Zaczynając przygodę z naturalnymi dezodorantami, na pierwszy ogień wybrałam ten. Niestety, okazał się klapą przez co na jakiś czas zraziłam się do naturalnych dezodorantów. Zapach kosmetyku jest bardzo mi podpasował (kupiłam go przez balsam do ciała tego samego producenta) lecz niestety utrzymywał się on zbyt krótko. Po 2h czułam jakbym go w ogóle nie nałożyła. Dodatkowo rolka (kulka?) działa bardzo opornie - nie nabiera kosmetyku i często bywała sucha mimo minimalnego zużycia produktu.

Dezodorant Pieprz afrykański i migdał

Dezodorant w kulce ma zapach delikatny, troszkę mdły, można w nim wyczuć migdał. Nie należy go nakładać bezpośrednio po depilacji bo może podrażnić. Trzeba trochę poczekać, aż wyschnie. Latem sprawniej to idzie. Nie jest to produkt, który hamuje pocenie tylko zapobiega wydzielaniu się brzydkiego zapachu. I tak jest. Dlatego można wyczuć zapach dezodorantu na odzieży. Nie jest to zbyt komfortowe. Dla osób prowadzących intensywny tryb życia czy sportowców nie sprawdzi się.
Dezodorant nie przypadł mi do gustu pod żadnym względem. Ani zapach, ani działanie, ani skład nie jest zadowalający. Zamysł był dobry, ale na rynku mamy lepszej jakości i skuteczności produkty.

Ostrzeżenie

Wysypka! Dezodorant wywołał najpierw śwąd, a następnie wysypkę pod pachami! Duże bordowe krostki… Widziałam po poprzednich recenzjach, ze tez ktoś miał z tym problem. Nie kupię już produktu w ciemno. A niby naturalny skład..

Szału nie ma

Sięgnęłam po ten produkt ponieważ szukałam.czegos naturalnego z dobrym składem, cena promocyjna była dodatkowm atutem więc pomyślałam - dam mu szansę.
Rano po prysznicu nakładam deo roll, ale po pewnym czasie zauważyłam że jego działanie się kończy .
Jestem osobą aktywną i lubię produkty które nie tylko mają przyjazny skład ale także te które spełniają obietnice producenta i moje oczekiwania w tym przypadku tak nie było.

Bez efektu

Super ,że coś z naturalnym składem ale on na mnie wg nie działa :( czuję się bardzo niekomfortowo z nim. Równie dobrze mogłabym wyjść z domu bez dezodorantu.
Skusiłam się na promocji w Hebe.

Szału nie ma

Dezodoranty naturalne to taka dziwna kategoria kosmetyków. Można cieszyć się, że mają naturalny skład, ale co z tego jak jakość użytkowania jest niska?
Zdarzyło mi się mieć gorszy dezodorant naturalny, ale miałam też lepszy.
Ten ma taką "mleczną", białą konsystencję. Trzeba długo czekać aż wyschnie. Zapach delikatny, trochę mdły. Przy zgrzaniu się, spoceniu jakoś ten zapach nie daje komfortu. Na siedzenie w domu i nic nie robienie ok, ale na wyjście z domu to gorzej.

Fajny produkt z dobrym składem

Jestem zaskoczona aż tak niską oceną tego produktu i licznymi negatywnymi komentarzami na jego temat. Dla mnie to dobry dezodorant o dużo lepszym składzie niż te, które używałam wcześniej. Jestem zadowolona, że dzięki niemu zaczęłam patrzeć na składy tych produktów.

Na plus zaliczam jego niską cenę (zwłaszcza w promocji) oraz łatwą dostępność. Jest bardzo wydajny. Nie powoduje podrażnienia ani uczulenia, moja skóra bardzo dobrze na niego reagowała. Chronił przed nadmierną potliwością, jednak nie radzi sobie w nadmierne upały lub w trakcie noszenia produktów ubraniowych z kiepskim składem. Wówczas wyczuwalna jest woń potu, jednak nie jest aż tak intensywna, jak wtedy gdy go nie użyjemy. Nie wysycha nadmiernie w opakowaniu.

To moje drugie lub trzecie opakowanie tego dezodorantu, kuszą mnie inne, więc zrobię sobie od niego przerwę. Może wówczas dostrzegę w nim inne wady, bo inne bardziej mnie zaskoczą.

Mało wydajny

Dezodorant nie niweluje brzydkiego zapachu. W ciągu dnia czuć dyskomfort i to już po godzinie, dwóch... Bardzo słaby jakościowo. Fajnie, że naturalny skład, ale co mi po składzie jeśli działanie żadne? Szkoda, bo lubię kosmetyki z tej firmy, jednak dezodoranty odpadają...
Łatwy w użyciu, długo się wchłania, ale nie zostawia plam na ubraniach.
Ogólnie nie polecam.

Ciekawy produkt

Dezodorant sprawdzi się u osób, które nie są zbyt aktywne fizycznie. Na czas wzmożonego wysiłku fizycznego (trening) jest za słaby, zwłaszcza jeśli ktoś ma tendencję do pocenia. Działa i ma dobry skład. Na co dzień świetnie się sprawdził. Produkt wydajny, łatwo dostępny i niedrogi. Warto wypróbować.

Hit czy kit

Uwiwlbiam Ewe jako czlowieka, jaki trenerke nawet wykupuje jej treningi jednak jej kosmetyki to porazka. Wcześniej kupilam balsam i zel, byly ok bo w sumie to sa produkty malo wymagające ale deo roll to jakas kpina... jak na mnie w ogole nie działa a zapach zmieszany z potem drażni niesamowicie. Gdyby patrzec na eco to lepiej sie w ogole nie smarować niz smarowac czyms co nie działa. Jak dla mnie to prodykty przereklamowane, sprzedaja sie bo sa od Ewy gdyby byly od malo popularnej osoby to na pewno by sie nie wbily na rynek. Szkoda wydawac pieniedzy a jesli mamy ulubione i sprawdzone kosmetyki kupujmy je

Uwaga, uczula!

Podobnie jak moje poprzedniczki w recenzjach poniżej muszę wszystkich przestrzec przed użyciem tego dezodorantu... Naturalny skład, ładny zapach - no bomba, tylko szkoda, że bomba dla biednej skóry. Po kilkunastu użyciach dezodorant mnie uczulił, porobiły się pod pachami szramy, które nie tylko bolą, ale strasznie swędzą! Dziwna sytuacja, po raz pierwszy mi się to zdarzyło odkąd używm najprzeróżniejszych dezodorantów czy antyperspirantów.

Żeby nie było aż tak źle, to chroni nawet przed przykrym zapachem w chłodniejsze dni (o ile nie macie problemu z poceniem). Miałam wersję goji w lecie (która mnie nie uczulała!) i niestety miałam Niagarę pod pachami o niezbyt uroczej woni ;(