Revolution Pro, Supreme Hold Finishing Spray (Mgiełka utrwalająca makijaż)

Revolution Pro, Supreme Hold Finishing Spray (Mgiełka utrwalająca makijaż)

Mgiełka Supreme Hold Finishing to produkt, który doskonale utrwala całość makijażu. Przedłuża trwałość produktów, które zostały nałożone na skórę twarzy (podkład, puder, korektor). Produkt usuwa warstwę pudrową, sprawiając, że makijaż prezentuje się nienagannie przez wiele godzin. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnym i poręcznym opakowaniu z atomizerem.

przedłużające trwałość makijażu
w buteleczce, w sprayu
fiksery

Fajny utrwalacz

Mgiełkę utrwalająca kupiłam w Rossmanie kierując się wysoką ocena na tym portalu. Produkt oceniam dobrze, mgiełka nie pozostawia plam na twarzy. Co do działania, odnoszę wrażenie że faktycznie produkt utrwala makijaż o kilka dodatkowych godzin. Zapach mgiełki jest ładny, niedrażniący.

Poprawny fixer

Mgiełka jest poprawna. Zmiękcza makijaż i pudrowość, nie robi plam, nie psuje go. Atomizer jest ok - puszcza produkt w odpowiedniej proporcji, nie trzeba psikać 10 razy, ale też nie "atakuje" przy pierwszym użyciu. Nie do końca jestem przekonana czy utrwala aż tak "supreme" podkład z pudrem, ale rysunek brwi, oczy i konturowanie jak najbardziej. Zapach jest przyjemny, delikatny, słodki, jakby migdałowy. Cena w internecie i na promocjach w porównaniu do wydajności i jakości jest ok, ale regularna stacjonarnie trochę przesadzona. Produkt polubiłam, być może kupię ponownie przy jakimś zamówieniu online.

Przyjemny zwyklak

Z reguły niezbyt potrzebuje takich produktów, bo nie mam problemu z trwałością makijażu, ani też na co dzień nie potrzebuje jakiegoś super utrwalenie, ale że nie miałam tego typu produktu w swojej kosmetyczce, a kiedyś na pewno się przyda, to się na niego skusiłam podczas promocji w Rossmanie ( kosztowała 12 zł ).
Jego zadaniem jest przedłużenie trwałości makijażu, scalenie go, oraz 'pozbycie się pudrowości'. I w zasadzie się z tym zgadzam. Nie tworzy skorupy, użyty w małej ilości nie daje uczucia napięcia skóry.
Opakowanie z atomizerem - wygodne, atomizer nie daje zbyt dużych kropli, a rozpyla produkt równomiernie delikatną mgiełką.

Migdałowa mżawka

Po makijażu na pracowite dni potrzebuję utrwalenia. Tak więc skuszona promocją w Rossmanie na Makeup Revolution Pro kupiłam tą mgiełkę. Wcześniej używałam z Lirene i ta jest równie dobra. A dodatkowo pięknie pachnie migdałami :) Polubiłam się z nią.
Cena początkowa wysoka, na promocji (12zł) bardzo korzystna.