Kryolan, Fixier Spray (Utrwalacz makijażu w sprayu)

Kryolan, Fixier Spray (Utrwalacz makijażu w sprayu)

Fixier-spray jest specjalistycznym preparatem do stosowania na wykończony makijaż. Zapewnia on niewidzialną, ochronną powłokę, która przedłuża trwałość oraz zabezpieczenie makijażu. Fixier-spray jest niezwykle efektywny przy body- paitingu, wykonanych przy pomocy wodnych farb Aquacolor. Fixier-spray należy spryskać cienką i równomierną warstwą z odległości około 30-40 cm. Tak utrwalony makijaż jest odporny na rozmazywanie i wycieranie się nawet, jeżeli jest na to szczególnie narażony. Fixier-spray zawiera alkohol i dlatego też należy uważać na oczy.

Skład: Butan, Isopropyl Alcohol, Propan, Arcylatest/t-Butylacrylamide Copolymer, Isopropyl Myristate, Diisopropyl Adipate

Cena: ok.96zł / 400ml
/bw/

Myślałam, że będzie lepszy...

Zacznę od tego, że produkt pachnie mocno alkoholowo. Na szczęście po kilku minutach nic nie czuć...
Utrwalacz utrwala, ale miałam z nim różne przygody. Malowałam się koło 13, po 20 podkład zaczął się ścierać. Ową sytuację miałam dwa razy. Później wszystko się ,,trzymało" jak należy.
Dobrze się łączy z kolorowymi kosmetykami. Nie robi skorupy, nie zapycha, nie podkreśla skórek.

Przywrócił moją nadzieję

Wiedziałam, że chcę zrobić makijaż sama na swój ślub, ale obawiałam się o trwałość, bo raz mam cerę mieszaną, dwa było bardzo gorąco, ale nie zawiodłam się! Utrwalacz jest jak lakier, utrzymał cały makijaż bez żadnych poprawek cała noc, mimo potu i gorąca. Jest bardzo mocny. Zapach jest okropny, ale da się przeżyć, zdecydowanie warto zainwestować!

Wart każdej ceny!!!

Z tym produktem każdy makijaż jest nie do starcia!!! :) Szczególnie przy tych letnich upalach utrzymuje wszystko na miejscu :)
Wystarczy 3 psiki, aby cala twarz zostala pokryta produktem :). Nie wysusza skóry:) Jest bardzo wydajny :) Najlepszy zakup!!!

niestety rozczarowanie

Kupiłam ten produkt, ponieważ szykowało mi się kilka większych wyjść. Na przykład wesele oraz festiwal Opener i w związku z tym chciałam, żeby mój makijaż wytrzymał długie godziny nienaruszony.
Muszę przyznać, że ten produkt jednak mnie rozczarował. Spodziewałam się czegoś mocniejszego.

Zalety:
-utrwala makijaż (jednak według mnie jest to bardzo podobne utrwalenie do zwykłego fixera z drogerii za 10zł)
-wydajny
-dobry aplikator
-duża pojemność
-nie zauważyłam pogorszenia jakości skóry, nie zapycha się po używaniu tego sprayu

Wady:
-po użyciu tego produktu skóra wygląda tragicznie SUCHO i staro
-dziwnie podkreśla włoski na twarzy, których normalnie nie widać
-według mnie powinna być dostępna mniejsza pojemność, bo nie każdy potrzebuje tego aż tyle
-cena
-dostępność
-chwilowy, nieprzyjemny zapach
-przy tarciu makijażu normalnie się ściera, brak spełnienia obietnic producenta

Jak na produkt profesjonalny, wykorzystywany przy charakteryzacjach to według mnie wielka klapa.

Jakość w cenie!

Moim zdaniem najlepszy utrwalacz makijażu "ever". Pryskany z odpowiedniej odległości trzyma makijaż do czasu zmycia. Makijaż jest praktycznie nie naruszony. Zapach okropny, ale czego się nie robi dla idealnego efektu. Przez chwilę efekt lekkiego napięcia skóry. Trzeba uważać, żeby nie psikać się ze zbyt małej odległości bo będzie się strasznie świecić. Zdecydowanie na specjalne okazje. Drogi, lecz w 100 % warty swojej ceny.

Najlepszy utrwalacz!

Bardzo przydatny produkt i najlepszy utrwalacz do makijażu z jakim miałam do czynienia. Przede wszystkim jest profesjonalny i naprawdę skuteczny. Fixier Spray z Kryolanu spełnia jak najbardziej obietnice producenta. Utrwala makijaż w każdych warunkach, od rana do wieczora. Nie ma jednak problemu z jego zmyciem, kiedy przychodzi czas demakijażu. Pierwszy raz zastosowała go na mnie kosmetyczka, która wykonywała mi makijaż. Zadowolona z trwałości, którą zapewnił, postanowiłam, że też go zakupię. Posiadam już drugą puszkę. Nie należy do najtańszych kosmetyków, ale jest bardzo wydajny, bo wiadomo, że nie korzysta się z niego na co dzień, a raczej na specjalne okazje, jakieś wyjścia, imprezy czy sesje zdjęciowe, kiedy to makijaż naprawdę musi się długo utrzymać. Spryskujemy nim twarz. Początkowo czujemy ściągnięcie i „zastygnięcie” twarzy, ale po chwili wszystko wraca do normy. Nie potrzeba go wiele by spełnił swoje zadanie. Do wyboru mamy dwie pojemności. Zapach dość mocny, chemiczny, ale szybko się ulatnia. Nie zauważyłam by blokował pory i powodował jakieś wysypki, ale tak jak wspomniałam – używam go bardzo okazjonalnie. Nie jest łatwo dostępny, ale należy pamiętać, że to profesjonalny produkt więc na próżno szukać go w pierwszej-lepszej drogerii.

Spisuje się świetnie

- Jako utrwalacz makijażu spełnia swoje zadanie. Przedłuża trwałość i sprawia że makijaż wytrzymuje całą imprezę.
- po spryskaniu daje lekkie uczucie ściągnięcia ale za chwilę to mija
- zapach jest dla mnie okropny ale też się po chwili ulatnia
- dość drogi ale wydajny

naprawde działa

kupilam i uzywam okazjonalnie. zawsze po uzyciu makijaz utrzymuje sie do rana. czy zimno czy goraco itp. po aplikacji czuc efekt ściagniecia , jezeli za duzo sie popryskam to buzia świeci sie jak lustro wiec trzeba uwazac. troche smierdzi przy rozpylaniu ale to po kulku sekunach ulatnia sie. ogolnie kosmetyk/produkt nadaje sie bardziej do okzajonalniego zastosowana niz do codziennego.

Spełnia swoje zadanie

Kupiłam go trzy lata temu, a wraz z nim puder ryżowy sypki tej samej firmy. Kosmetyk jest dość drogi i wcale nie taki wydajny, jeśli często ma się jakieś wyjścia. Powiem tak: fixer na pewno przyda się wszystkim tym osobom, które mają kłopoty z utrzymaniem makijażu na twarzy ze względu na tłustość cery, pot na dyskotece czy złe warunki atmosferyczne typu upał, deszcz (choć w ulewie nie testowałam). Jest to kosmetyk niezbyt komfortowy w stosowaniu: równomierne spryskanie twarzy to niby nie problem, ale przy zamkniętych oczach pojawia się niepokój, czy na pewno kosmetyk został dobrze nałożony. Skóra jest ściągnięta przez pewien czas, czego nie lubię. Spray rozpyla nieładny zapach, na szczęście szybko przemija. Dodatkowo uczucie zlepionych rzęs. Jak pisze poprzedniczka, jeśli za dużo psiknie się w jedno miejsce, to w tym miejscu skóra błyszczy w nieestetyczny sposób. Ale makijaż trwa i trwa, to najważniejsze. Pewnie kupiłabym go ponownie, gdyby nie fakt, że sypki puder Kryolan okazał się najlepszym utrwalaczem i nie potrzebuję żadnych dodatkowych specyfików.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

fajny fajny, ale...

Używam wielu utrwalaczy, ale potrzebowałam większego opakowani z racji tego,że jest to bardziej ekonomiczne w zawodzie wizażysty.
Myślałam,że nie będzie się zbyt dużo różnił od Kryolanu dermacolu. A jednak...
plusy:
+jest wytrzymały na pot, deszcz, ścieranie
+nie potrzeba poprawek nawet po całonocnej zabawie
minusy:
-na początku aplikacji czuć efekt ściągnięcia
-strasznie śmierdzi przy aplikacji (smród ulatnia się w kilka sekund)
-gdy za dużo pryśniemy będziemy się świecić jak tafla lustra
-A NAJGORSZYM MINUSEM jest to,że po jego użyciu wychodzą intruzi na buzi i to nie pojedynczo. Ja nie mam ogólnie problemów z cerą, jednak gdy zdarza mi się prysnąć nim skórę na drugi dzień pojawiają się pryszczole. Wrócę jednak do utrwalacz a Kryonalu lecz dermacolu.

Używam tego produktu od: 4m-cy
Ilość zużytych opakowań: męczę 400ml

Zupełna tragedia

Strasznie się zawiodłam. Nie daje żadnego efektu. Fakt, kiedy się spryskam czuję przez moment efekt ściągnięcia skóry, więc dobrze go nakładam. Jednak po 3-4 godzinach moja twarz w strefie T na nowo błyszczy jak miliony monet, czyli tak samo jak bez używania fixera. Naczytałam się opinii na wizażu i zainwestowałam, ale nie polecam.
Fakt: jest dość wydajny, bo używałam go dużo (testując go ciagle ze zdziwieniem, że nie działa) a nie zużyłam nawet 1/3 opakowania.

Puszka 400 ml kosztowała mnie 100zł, więc przeliczając na 50 ml to niedrogo, ale nawet baza dex cosmetics (w opiniach beznadziejna) działa lepiej niż ten fixer.

Będę próbować jeszcze derma color z kryolanu, podobno są to różne rodzaje. Zobaczymy.
Łudzę się, że może zależy to od typu cery?

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte i nigdy więcej go nie kupię

Działa!!!

Jak dla mnie - utrzymuje wszystko, na większe imprezy w życiu nie stosowałam jakichś baz pod makijaż, baz pod cienie, robię normalnie make up i pryskam tym cudem, z Revlonem Colorstay wytrzymują ze 20 godzin.

Śmierdzi przy aplikacji przez chwilę i ściąga przez sekundę , ale jaki efekt! :)

Napisałam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo rzadko zdarzają mi się aż tak wielkie okazje, że mój makijaż musi tyle wytrzymać. Na imprezy wieczorne, jakieś dyskoteki przypudrowany Revlon daje radę.

Fakt, spory koszt, ja żużyłam jedno duże opakowanie i jedno małe w ciągu 3 lat, jeśli będziecie rzadko używać to proponuję małe, bo i tak jest on bardzo wydajny.