E.L.F. Eyes Lips Face, Makeup Mist & Set (Mgiełka w sprayu utrwalająca makijaż)

E.L.F. Eyes Lips Face, Makeup Mist & Set (Mgiełka w sprayu utrwalająca makijaż)

Makeup Mist & Set to mgiełka do utrwalania efektu końcowego makijażu, która sprawia, że makijaż nie znika w ciągu dnia, a jego kolory są żywe i nie blakną.
Wzbogacona w witaminy A, C i E odżywia, a dzięki wyciągowi z aloesu, ogórka i zielonej herbaty nawilża skórę twarzy.
Zamknięta w wygodnym opakowaniu z atomizerem (w sprayu) mgiełka nie tylko utrwala, może być także stosowana w ciągu dnia zawsze kiedy potrzebujesz odświeżenia.

Będę do niej wracać

Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się na nosie i czole. ,Mgiełka jest opakowana w bardzo zgrabną butelkę. Mój egzemplarz chyba miał nie do końca sprawny atomizer, ponieważ co jakiś czas dozował duże krople zamiast przyjemnej mgiełki. która otula twarz. Zapach produktu jest delikatny. Mgiełka dobrze radzi sobie ze zdejmowaniem pudrowości z twarzy. Wykończenie, jakie pozostawia na skórze jest przyjemnie satynowo-matowe. Mgiełka przedłuża trwałość makijażu, nie wpływa na wcześniejsze wyświecanie się strefy T i nie powodowała u mnie wysypu żadnych niedoskonałości.

bardzo dobra mgiełka

Mgiełkę kupiłam przed sylwestrem w Douglas. Sprawdziła się doskonale podczas całego wieczoru. Świetnie utrwala makijaż, zdejmuje pudrowość z twarzy. Nie pryska dużymi kroplami tylko delikatną mgiełką. Ma niewielką pojemność lecz jest bardzo wydajna. Oprócz utrwalenia nie da Wam żadnego spektakularnego efektu, jeśli tego oczekujecie, lecz jeśli komuś wystarczy samo utrwalenie na całą noc to polecam z czystym sumieniem.
Poza tym zauważyłam, że nie zapycha cery

Bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od dawna i jestem z niego bardzo zadowolona. Podoba mi się jego działanie - produkt sprawia, że makijaż wygląda bardziej naturalnie i tak jakby lepiej "trzyma się" skóry. Podoba mi się, że nakłada się równomiernie i nie powoduje rozmazywania makijażu. Nie jest to typowi fixer, nie przedłuża trwałości w spektakularny sposób, ale sprawdza się np. w gorące dni, wtedy rzeczywiście widać, że makijaż utrzymuje się dłużej. W użyciu jest przyjemny, delikatna mgiełka przyjemnie chłodzi skórę i nie ma po niej tego uczucia jak po typowych fixerach. Zapach też przyjemny. Ogólnie jestem zadowolona z produktu, sprawdzi się u osób, które chcą przedłużenia trwałości i naturalnego wyglądu, ale nie ma co nastawiać się, że ten produkt sprawi, że makijaż wytrzyma nie wiadomo jak długo w trudnych warunkach.

Przyzwoita

Krótko mówiąc: mgiełka działa, ale szału nie robi. Ale zacznijmy od początku. Na pochwałę zasługuje elegancka, poręczna buteleczka i aż 60ml w środku, co przy tej cenie jest zaletą. Muszę też pochwalić rozpylacz, bo nie zacina się, spryskuje równą, drobną mgiełką, nie kończymy z dużymi kroplami na naszej twarzy, co też pozytywnie wpływa na wydajność. Co do działania sprayu, to w jakimś stopniu stapia makijaż, "rozmywa" go, staje się gładszy, bardziej spójny, trwalszy, zbiera też trochę pudrowości. Ale nie jest to bardzo widoczne działanie. Jakiś efekt widać, ale mogłoby być po prostu lepiej. Jeśli będę potrzebowała czegoś budżetowego to zdecydowanie kupię, ale tak to raczej poszukam czegoś, co daje lepszy efekt.

Lepsza niż MAC

Moja cera:mieszana w kierunku tłustej, z rozszerzonymi porami i dużym świeceniem.
Mgiełkę oceniam bardzo dobrze. Jak w tytule uważam, że jest lepsza niż MAC, który jest dużo droższy.
Czytając opinię na temat tego typu mgiełek napotykam dużo krzywdzących opinii i wydaje mi się, że niestety, ale wśród użytkowniczek brakuje rozróżnienia tego typu produktów i stąd się bierze niezadowolenie. Postaram się wytłumaczyć o co chodzi z mgiełkami. i jak ja ich używam.
Po wykonaniu makijażu spryskuję twarz od razu mgiełką. Mgiełka wysycha dając efekt "glow" i każda mgiełka da Wam taki efekt. Nie ma co się łudzić, nie ma opcji matu, ale...odczekuje max 2 godziny i potem przykładam bibułkę matującą (Inglot, Marion ), aby ściągnąć tłustość ze skóry i to co widzę potem to właśnie efekt zastosowania mgiełki a mianowicie scalony makijaż, bez efektu tapety na twarzy. Mimo, że w ciągu dnia muszę używać bibułek matujących, bo cera mi się przetłuszcza makijaż się nie ściera, nie waży, nie znika, nie wchodzi w pory.. Mgiełka zdecydowanie utrwala makijaż, ale nie matuje cery. Od matu mamy inne produkty. Używam tego produktu tylko raz, rano. W ciągu dnia nie ponawiam aplikacji i mimo, że jest użyta tylko raz, uważam, że to w zupełności wystarcza, aby utrwalić makijaż.
Jestem tez posiadaczką mgiełki MAC za 90zł i MAC przy E.L.F wypada gorzej. Po prostu jest gorszy efekt. Cera przy E.L.Fie wygląda ładniej, wydaje mi się, że makijaż jest ładniej scalony. MAC ma w moim odczuciu zbyt wysoką cenę i nawet jakby obie mgiełki były w tej samej cenie i tak wybrałabym ELFa.
Używając mgiełek miejcie na uwadze, że nie są to spraye fixujące.
Polecam obejżeć na YouTubie filmik RedLipstickMonster, która tłumaczy jakie są różnice w tego typu produktach.

Nie wyobrażam sobie życia bez niej ;)

Nie będę oceniać utrwalania makijażu, bo nie po to ją kupiłam i w zasadzie z trwałością nie mam problemów.

+uwielbiam ją za to, jak niweluje efekt maski. Używam tylko pudru mineralnego sephora i niestety przy mocnym kryciu twarz wygląda płasko. Ten produkt rozświetla skórę jednocześnie nie zmniejszając krycia, więc jest stałym elementem w mojej kosmetyczce.

+Oprócz tego świetnie odświeża. Mam go przy sobie zawsze na siłowni, czy po imprezie, kiedy nie wracam na noc do domu. Czyli w sytuacjach, w których nie zmywam makijażu a potrzebuję odświeżenia i orzeźwienia- jest niezawodny.

+buteleczka jest ładna, poręczna i praktyczna,

+Przy tym wszystkim jest bardzo wydajny (wystarczy jedno- dwa psiknięcia) i w niskiej cenie ;)

- jedyny minus, że nie jest dostępny stacjonarnie, ale można to wybaczyć ;)

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego opakowania

rewelacja

Mam go o 4 miesięcy, ale zdecydowałam się na napisanie opinii po przetestowaniu go na weselu. Jestem zadowolona z tego produktu:
+ nadaje satynowy efekt, znika "maska"
+ makijaż nie spływa pod wpływem ruchu i temperatury
+ przyjemnie chłodzi i odświeża
+ zauważyłam przedłużenie trwałości makijażu, może nie spektakularne, ale dzięki mgiełce poprawiałam tylko puder, natomiast cienie, róż pozostały nienaruszone
+ tani
+ wydajny
+ latwa aplikacja
+ szybko się wchłania

- niedostępny poza internetem

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

świetny produkt za niską cenę

buteleczka plastikowa, przezroczysta i za to plus, pompka nie zacina się, wystarczy kilka psiknięć, więc naprawdę mgiełka jest bardzo wydajna. Fajnie się stapia z podkładem, makijaż nie spływa, a wręcz przeciwnie sprawia wrażenie bardzo naturalnego. Nie wysusza skóry. Zapach zielonej herbaty trochę wyczuwalny, ale nie męczący, potem zanika. Spryskuję twarz po nałożeniu fluidu i przypudrowaniu pudrem mineralnym sypkim, cienie i tak mi się utrzymują przez cały dzień w stanie idealnym, więc utrwalam mgiełką przed pomalowaniem oczu. Makijaż faktycznie długo się utrzymuje bez potrzeby poprawiania, mam cerę mieszaną z tendencją do błyszczenia, wcześniej już po 2 godzinach musiałam w pracy wyciągać bibułki matujące, bo tak świeciła mi się cera. Teraz już nie muszę tego robić. Dla mnie mgiełka jest super, zostanie ze mną na dłużej o ile nie znajdę lepszej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Naoliwiona aż para bucha

Nie wiem czy utrwala, może i tak, nigdy nie miewałam kłopotów z trwałością make upu. Kupiłam w celu ujednolicenia, wygładzenia, generalnego wypolerownia pomalowanej buzi. I... ups. Duże ups.

Osoby o tłustej cerze - przemyślcie dobrze zakup produktu który pięknie rozświetla może suche cery, dla tłustej jest wkopaniem piłki do własnej bramki. Skrzętnie nałożony podkład (bb cream do cery wrażliwej + dwie krople do tłustej), rozprowadzony puder o przedłużonym działaniu matującym oraz w jednym - jedynym!- miejscu maźnięty rozświetlacz w okamgnieniu wytraciły satynową, mającą się utrzymać jako tako w ryzach przez kilka godzin powłokę i w lustrze podejrzanie błysnęło czymś znajomym, czymś co miewałam na skórze jakieś 15 lat temu, czyli coś w rodzaju młodocianej facjaty z ewidentnym problemem niekontrolowanej nadprodukcji oraz (brrr) niesubtelnie wielkimi porami.
O.o
Czasu na poprawki nie było, cóż, przehasałam w tym makijażowym faux pas na całej linii pół nocy - i tak, faktycznie - w tym samym nienaruszonym stanie dermatologicznej adolescencji powróciłam niepysznie do domu.

Produkt ten poza tym... nieładnie pachnie.
Na dodatek (nie poczytuję tego za plus) jest jakiś podejrzanie tani, boję się, że jego ingredencje mogą nie należeć do kryształowej kategorii więc za parę dni tą próbę odkupię wielgachnymi pryszczami.

Nie skuszę się na drugi raz, już wiem, że kosmetyki z serii "rozświetlających mgiełek" nie stworzono z myślą o mnie i mojej zahibernowanej w klasie maturalnej cerze.

PS: Efekt jaki uzyskałam zawdzięczam dwóm psiknięciom z przepisowej odległości, może jeden raz byłby szczęśliwszy?

Używam tego produktu od: maj 2014
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

całkiem fajna

Nie spełnia wszystkich obietnic producenta, ale na pewno ładnie unaturalnia cerę gdy używa się pudru. Osobiście często używam samego pudru przez co bez tej mgiełki wyglądam nienaturalnie dopóki skóra się lekko nie natłuści.

Ogólnie jestem zadowolona. Myślałam, że będzie wydłużać trwałość makijażu, ale i tak robi sporo dobrego :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Przydatny

Kompletnie nie przedłuża trwałości makijażu ale za to gdy nałożę za dużo pudru to ratuje sytuację :) W tej kwestii robi robotę. Bardzo wydajny. Mój pędzel do makijażu również go polubił :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Fajny gadżet

Bardzo fajna rzecz, dla osób wykonujących pełny makijaż, co prawda nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie przedłużała trwałość makijażu, ale wszystko pięknie stapia, przez co nawet przy dużej ilości kosmetyków nie ma efektu maski, spryskuję nią także pędzel do podkładu żeby nie \'pił\' tyle produktu i też sprawdza się świetnie :)