Revolution Beauty (Makeup Revolution), Pro Fix, Oil Control Makeup Fixing Spray (Utrwalacz do makijażu w spreju)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Kosmetyk przeznaczony do codziennego zastosowania, utrzyma makijaż w niezmiennej postaci przez cały dzień. Fiksator ma za zadanie uchronić makijaż przed negatywnym wpływem upałów, wilgoci, zimna oraz wiatru. Gwarancja efektywności aż do 8 godzin.

z umiarem!

Produkt dobry do utrwalenia mocnego makijażu. Przy bazach, korektorach i reszcie tego towarzystwa nie wydaje mi się przesadnie inwazyjny. Przy lekkim makijażu może być drażniący, dlatego raczej nie do codziennego użytku. Duża pojemność i bardzo wydajny. Wydłużenie trwałości widoczne głównie przy cieniach do oczu, nie rozmazują się i zachowują kolor, nawet intensywny.

Spore kropelki :/

Całkiem dobry fixer w rozsądnej cenie. Jest wydajny, zciąga pudrowość z twarzy i przedłuża trwałość makijażu. Pojemność jest idealna bo nie jest to wieka butla, którą ciężko gdzieś schować. Płyn kiepsko się aplikuje: zostawia spore kropelki na skórze i dość długo schnie. Ma też nieprzyjemny zapach. Spełnia natomiast swoje zadanie

Dla mnie jest to kosmetyk zbędny

Robiąc ostatnio porządki na mojej toaletce natknęłam się na ten fixer. Nie wiem, dlaczego go zostawiłam, została tylko odrobina w opakowaniu, a ja już od jakiegoś czasu po niego nie sięgam. Był to mój pierwszy produkt tego typu, kupiony jeszcze w czasach, kiedy wierzyłam w moc takich specyfików. Teraz zdecydowanie stawiam na pielęgnację, oczyszczanie i nawilżanie cery. Moja cera jest mieszana, bardzo mocno tłusta w strefie T, a na policzkach okresowo sucha, zwykle normalna. Skłonności do wyprysków jako takiej nie mam, dość rzadko zdarzają mi się pojedynczy nieprzyjaciele, najczęściej w wyniku zapchania cery jakimś kosmetykiem. Jednocześnie jest wrażliwa.

Opakowanie ogólnie nie jest złe. Jest wygodne, stabilne dobrze leży w dłoni. Pojemność duża, bo aż 100 ml. Ładnie wygląda, ma schludną szatę graficzną. Etykieta nie blaknie i nie odkleja się. Fajnie, że można odkręcić atomizer, odkazić i nadać opakowaniu drugie życie. Niestety szkoda, że nie jest przezroczyste. Druga wada jest już większego kalibru i dotyczy atomizera. Zwykle działa nieźle, jednak zdarza mu się pluć zbyt dużymi kropelkami. Zdecydowanie nie jest to mgiełka. Zawsze się wtedy boję o mój makijaż, bo takie większe krople wysychają dłużej. Nigdy nie zauważyłam jakiegoś większego uszczerbku, jednak no nie jest to przyjemna aplikacja.

Ma leciutko alkoholowy zapach, który jednak w żadnym stopniu mi nie przeszkadza oraz dość szybko wietrzeje. Wchłanianie się kosmetyku też jest dość sprawne, no oprócz tych większych kropli, o których wspominałam powyżej. Produkt ma konsystencję wody, jest też transparenty. Wydajność jest naprawdę niezła. Na moje potrzeby wystarczą 3-4 psiknięcia. Był czas, że używałam go codziennie, ale zwykle jednak od wielkiego dzwonu. Miałam go na pewno grubo ponad rok. Dostępność jest ok., jeśli dobrze pamiętam kupiłam stacjonarnie w Hebe.

Jego główną zaletą jest fakt, że dobrze scala warstwy makijażu i przede wszystkim usuwa efekt pudrowości. Nawet przy cięższych, matujących podkładach czy pudrach potrafi dać nam w miarę naturalny efekt. Za to go lubię. Czy przedłuża trwałość makijażu? Może minimalnie, naprawdę jest to efekt ledwie zauważalny w porównaniu do zwykłego makijażu. Ja mam często problemy z trwałością, spływaniem podkładu, a o nadmiernym wydzielaniem sebum nie wspomnę. Może u kogoś z mniejszymi problemami tego typu poradziłby sobie lepiej. U mnie jednak szału nie zrobił. Był czas, że używałam go w codziennym makijażu i plusem jest fakt, że nie wysuszył mojej cery, nie podrażnił jej w żaden sposób no i najważniejsze – nie zapchał. W każdym razie, jeśli o mnie chodzi to nie kupię ponownie – jak już pisałam we wstępie obecnie uważam, że dobrze dopasowana pielęgnacja daje zdecydowanie lepsze efekty.

do zadań specjalnych

Bardzo lubię ten produkt. Używam go zarówno na sobie, jak i na dziewczynach, które maluje.
Bardzo ładnie zmiękcza i scala warstwy makijażu, usuwa efekt pudrowości. Mgiełka generowana przez aplikator jest drobna i przyjemna.
Trwałość makijażu jest zdecydowanie wydłużona, skóra pozostaje matowa na dłużej. Nie powoduje efektu ściągnięcia, nie szczypie, nie podrażania oczu.
Po jego aplikacji nie polecam dokładać dodatkowych warstw makijażu - paskudnie się wtedy wszystko waży.
Podsumowując: jest to naprawdę świetny produkt w bardzo dobrej cenie. Używam już drugą butelkę i na pewno na niej nie poprzestanę :)

utrwalacz

Zamówiłam go totalnie w ciemno.Produkt na drugim miejscu ma alkohol denat. Coś czego raczej powinno się unikać jesli chodzi o twarz... samo opoakowanie jest wporzadku, ladnie wykonane wyglada profesjolanie, dozownik tez spełnia swoja role... produkt trochę oleisty przynajmniej w moim odczuciu.. Ale nie zauważylam jakiegoś lepszego efektu z uzyciem jego a bez niego...wrecz mam wrazenie ze moj makijaz bez niego po kilku godzinach wygladal lepiej niż z nim.

Jest ok

Bardzo udany produkt. Utrwala makijaż tak jak obiecuje producent, nie potrzebne są poprawki w ciągu dnia (czy wieczoru). Równomiernie rozpyla się na twarzy. Kupiony przy okazji, przydał się, jestem zadowolona :)

Pierwszy utrwalacz do makijażu jaki kupiłam i jestem zadowolona.

Kupiłam go specjalnie na wesele, gdyż potrzebowałam jakiegokolwiek utrwalacza, który utrzyma mój makijaż przy dobrej zabawie i nie zawiodłam się. Makijaż trzymał się do samego rana, nie spływał po twarzy, naprawdę daje radę. Używam go również na co dzień. Kupiłam go na początku lutego, a mamy październik i końca nie widać. Jedynym minusem jest alkohol w składzie.

Wysusza skórę

Zamówiłam go totalnie w ciemno, bez czytania żadnych opinii i jaki był mój błąd ze nie spojrzałam na skład. Produkt na drugim miejscu ma alkohol denat. Czyli coś czego staram się unikać jak mogę jeśli chodzi o twarz.

Spray ma minimalistyczne białe opakowanie. Wygląda moim zdaniem dosyć profesjonalnie.

Aplikator jest w porządku. Dozuje naprawdę delikatną mgiełkę. Nie pluje produktem i nie rozwala nam makijażu.

Zapach tego produktu przypomina trochę zwietrzały klej typu kropelka. Czuć też trochę alkohol.

Spray ma za zadanie oczywiście utrwalać makijaż a także zmniejszać produkcje sebum.
Czyli wszystko czego moja mieszana skóra potrzebuje latem.

Spray wcale nie utrwala makijażu. Zdejmuje z niego tą pudrowość i twarz tak naturalnie odbija światło, chociaż nie jest to tak ładny efekt jak po moim ukochanym fixerze z Catrice.

Makijaż wygląda tak samo albo i gorzej po 5-6 godzinach niż jak tego fixera nie użyłam. Podkład na brodzie i w okolicach nosa jest pościerany i widać jakby suche skórki czego normalnie nie mam. Po zmyciu makijażu widzę jak ten spray nawet użyty jednorazowo wysuszył moją skórę. Właśnie najgorzej działa na tą moją prboematyczna strefę T, czyli tą którą produkuje sebum ale też jest sucha i łatwo ją podrażnić.
Ma brodzie i w okolicach ust oraz nosa mam bardzo sucha aż taka biała skórę. Te okolice zaczynają produkować dużo sebum, więcej już normalnie bo ten spray wysuszył tą skórę.
Używając go naprawdę można sobie zniszczyć cerę. Produkt tak ja wysuszy, że będzie się przetłuszczała bardziej niż normalnie i makijaż się będzie trzymał gorzej niż normalnej.

No ja tego pana nie polecam. Radzę uważać.

Ceny nie pamiętam ale wydaje mi się że to było coś w granicach 30-40 zł.

Przedłuża trwałość do 5 h

Ten utrwalacz kupiłam jakis czas temu bo byk na promocji.
Muszę przyznać że jak za tą cenę jest w porządku. Nie robi on jakichś cudów na twarzy ale dosyć dobrze utrwala makijaż mniej więcej do 5 h.
W moim przypadku to i tak dobry wynik bo mam cerę bardzo tłustą i ciężko czymkolwiek sprawić żeby makijaż pozostał na swoim mieście przez tyle godzin.
Używając go czuje się odświeżona jakbym użyła nawilżającej mgiełki do twarzy a nie fixera do makijażu. Zapach zależy od własnych preferencji, mi osobiście nie przeszkadza.
Produkt jest wydajny, jego buteleczka nadaje się żeby zabrać ją w podróż.

Świetny produkt!

Przedłuża trwałość makijażu tak jak obiecuje producent , po użyciu sprayu nie mam potrzeby poprawiania makijażu w ciągu dnia bo trzyma się świetnie ;)

Okropny śmierdziuch

Niestety produktu nie kupię po raz kolejny ani nie polecam bo bardzo nieprzyjemnie alkoholowo śmierdzi.
Opakowanie jest bardzo wygodne, poręczne, ułatwia używanie produktu. Atomizer rozpyla idealną ilosc produktu, jedno psiknięcia wystarczy na okrycie całej twarzy mgiełką. Jest wydajny i w przystępnej cenie.
Działanie jest w porządku, makijaż jest utrwalony, aczkolwiek nie jest to tzw" mur beton" . Używałam wcześniej już wiele mgiełek i uważam, że ten utrwalacz jest lepszy niż GR czy Wibo aczkolwiek ten zapach niestety jest tak straszny ( on się ulatnie) że nie mogę używać dłużej tego produktu. Opakowanie męczyłam ponad 4 miesiące, ważna uwaga poduktu lepiej używać max 2 razy w tygodniu, przy dłuższym stosowaniu może wysuszyć skórę.

Mocne utrwalenie kosztem mocnego ściągnięcia

Producent deklaruje, że fixer pomoże utrzymać makijaż przez gwarantowane osiem godzin, myślę, że to mocno zaniżona cyfra, bo moim standardem jest noszenie makijażu na twarzy nierzadko conajmniej dziewięć godzin, a zdarzało mi się niejednokrotnie fixsować całość o ósmej rano i zmywać nawet o północy, wiem, że to nie jest najzdrowsza dla cery praktyka, ale niestety często nie mam po prostu innego wyjścia, a pielęgnacja mi na to pozwala. Dzięki temu produktowi wspomniane nawet trzynaście godzin w pełnym makijażu to żaden problem, po prostu jest niezniszczalny po utrwaleniu go Pro Fix'em! Oczywistym jest, że po plus ośmiu-dziesięciu godzinach podkład będzie już podkreślać pory, a cera zaczyna się powoli wyświecać, ale mimo tego nic nie spływa z buzi, bronzer, róż czy też rozświetlacz pozostają na swoim miejscu pomimo, że często zdarza mi się podeprzeć głowę ręką to fixer zwyczajnje uodparnia makijaż na ścieranie.
Nie lubię, kiedy producenci używają słowa "wodoporny" do opisu kosmetyku, bo przecież nikt nie będzie tego sprawdzał w basenie, ale na pewno makijaż zyskuje dzięki produktowi "deszczoodporność", "łzoodporność", a latem nawet "potoodporność", dla mnie to duża zaleta, bo przez wrażliwe spojówki moje oczy łzawią od wszystkiego zaczynając od słońca i kończąc na delikatnym wiaterku. Łez oczywiście nie powstrzyma, ale ich ślady nie utrwalają się na podkładzie i nie tworzą nieestetycznych smug wzdłóż policzków! Powstrzymuje nawet zbieranie się cieni w załamaniach powieki, a moje są bardzo tłuste i bez fixera makijaż oczu nie wytrzymuje zbyt długo.
Niestety coś za coś, ceną takiego utrwalenia jest w moim przypadku uczucie ściągnięcia twarzy, w końcu produkt ma być "oil proof", więc nie da się tego ominąć. Przez to po kilku godzinach dosłownie czuję się jak po liftingu, nie w pozytywy sensie. To powód dla którego staram się nie używać go codziennie, a jedynie kiedy wiem, że makijaż będzie musiał wytrzymać więcej niż pójście do sklepu czy do kina, na takie "okazje" wolę lżejsze fixery. Wiem jednak, że moja cera jest mieszana w kierunku normalnej, więc naturalnie uczucie ściągnięcia jest dla mnie bardziej uciążliwe niż gdybym miała cerę tłustą, być może w takim wypadku sprawdziłby się idealnie właśnie na codzień.
Pojemność jest standardowa, ale wydajność zdecydowanie nie. Używam go już ponad dwa miesiące, zaraz będą trzy, a dalej zostało mi jeszcze około 1/3 buteleczki, to efekt tego, że atomizer rozpyla bardzo drobną mgiełkę, a nie duże krople, wystarczą więc trzy-cztery psiknięcia, żeby utrwalić wszystko co trzeba.
Poza nadawaniu całości niezniszczalności fixer świetnie radzi też sobie ze scalaniem makijażu, sprawia, że puder nie jest tak widoczny na twarzy, a całość wygląda promiennie, zdecydowanie nie matowo, ale też nie tłusto, co dla mnie jest zaletą.
Opakowanie jest bardzo wytrzymałe, estetyczne i wygodne, nic się "samo z siebie" nie otwiera ani nie odkręca w walizce czy torebce.
Cena jest przystępna i moim zdaniem ciut zaniżona, bo produkt jest na poziomie wysokopółkowych utrwalaczy. Z dostępnością nie ma problemu, zdecydowanie polecam!