Marion, Sweet Mask, Bąbelkująca maseczka do twarzy oczyszczająca `Lemon & Lime Cake`

Bąbelkujące maseczki to wyjątkowe połączenie pielęgnacji z delikatnym masażem twarzy. Pod wpływem kontaktu ze skórą maseczka zamienia się w delikatną, pełną kulinarnych aromatów piankę. Dostarczy ona skórze moc odżywczych składników:
Ekstrakt z awokado działa na skórę łagodząco i odbudowująco, zapewniając jej przy tym odpowiednie nawilżenie.
Ekstrakt z limonki, która nadaje skórze zdrowego wyglądu oraz dogłębnie ją oczyszcza.

trądzikowa, normalna
rozświetlające, oczyszczające, wygładzające
hipoalergiczna
w saszetce
lekkie
klasyczne

Polecam :)

Maseczka jest w saszetce o bardzo fajnej i słodkiej szacie graficznej w formie babeczki, ciasteczka mniam! Zaraz po otwarciu saszetki czuć piękny zapach cytrusow, który aż pobudza do życia. Kosmetyk w konsystencji jest lekki, dosyć lejący koloru żółtego. Maseczkę bardzo łatwo aplikuje się na twarz, od razu po dotknięciu cery zaczyna bąbelkowac / pienić się. Ogólnie zabieg jest dosyć relaksacyjny, czuć to dosyć mocno i osobiście zrelaksowalo to moja skórę twarzy. Pianka rośnie na około 0,5 cm. Po około 15 minutach jest koniec zabiegu, a maseczkę trzeba zmyć letnią wodą. Kosmetyk pozostawił moja skórę twarzy rzeczywiście oczyszczoną, gładką oraz napiętą. Po tym kosmetyku skóra twarzy jest gotowa do dalszych zabiegów.

Bąbelkująca maseczka do twarzy oczyszczająca Lemon & Lime Cake, Sweet Mask, Marion

Maseczkę kupiłam w jednej z drogerii internetowych.
Opakowanie zawiera 6 ml kosmetyku, zapłaciłam około 7 zł
Maseczka ma przyjemny świeży nieco słodkawy zapach, ilość w opakowaniu jest wystarczająca na jedną aplikację.
Mam cerę mieszaną, maseczka przyjemnie oczyszcza i odświeża, kupiłam i zużyłam trzy opakowania.
Maseczkę nakładałam raz wy tygodniu na suchą oczyszczoną skórę, maseczka dobrze się rozprowadza, przyjemnie się pieni, gdy już skończyła się pienić wykonywałam masaż twarzy i jeszcze ja pozostawiałam na około 10-15 minut.
Maseczka łatwo się zmywa, nie uczula, nie podrażnia
Podsumowując ogólnie sympatyczny średniak, daje miłe uczucie odświeżenia i relaksu, nie wiem czy jeszcze ją kupię ale chętnie sięgnę po inne rodzaje maseczek z tej serii.

Moja pierwsza maska bąbelkująca. Jest bardzo pozytywnie zaskoczona. Do tego bardzo podobał mi się jej zapach

Jest to moja pierwsza maseczka bąbelkująca. Jakoś zawsze byłam sceptyczna wobec takich maseczek bo bałam się, że wytworzona pianka będzie odpadać a z taką maseczką będzie więcej problemu niż pożytku... Nie mogłam się bardziej pomylić.

Maseczka na początku jest kremowa jednak po kilku sekundach od nałożenia już zaczynają pojawiać się pierwsze bąbelki. Maska przyjemnie musuje co daje fajny efekt mini masażu twarzy.

Do tego przez cały czas czuć ładny zapach ciasta cytrynowego.

Z każdą chwilą na twarzy robi się coraz większą chmurka a pianka na szczęście dobrze się trzyma i nie odpada. Maskę trzymałam ok. 20 minut i przez cały ten czas pianka musowała. Po określonym czasie wmasowałam pozostałości i zostawiłam jeszcze na chwilę.
Resztki łatwo się zmyły a skóra była oczyszczona ale też nawilżona.

Jestem bardzo ciekawa pozostałych masek z tej serii.

Rewelacja!

Kolejna musująca maseczka, która podczas aplikacji swędzi a raczej łaskocze skórę ale to normalne.
Nakładając na twarz, była zielona, żelowa formuła o ciasteczkowym, świeżym zapachu, która po chwili zaczęła bąbelkować.

✔️ dogłębnie oczyszcza skórę
✔️ łagodzi podrażnienia

Bardzo fajna

-Maseczka ma bardzo ładne opakowanie, aż trudno nie zwrócić uwagi na nią. Odrazu po otwarciu opakowania czuć piękny zapach cytrynowej tarty.
-Maseczka ma żelowo- kremową konsystencje i jest żółtego kolorku.
-Odrazu po nałożeniu na twarz momentalnie zaczyna bąbelkować.
-Później po 5 minutach pisną zsuwa się po twarzy.
-Buzia po zmyciu maseczki była oczyszczona i bardzo delikatna w dotyku.
-Maseczka u mnie świetnie się sprawdziła, a do tego bardzo pięknie pachnie, cały zabieg był dla mnie relaksujący.

Spodziewałam się cytrusowego świeżego zapachu

Przyznam że tą maseczkę kupiłam wzrokiem czyli przyciągnęło mnie opakowanie.ktore ma śliczna szatę graficzną
W środku serum przezroczysto żółte po nałożeniu szybko zmienia się w piankę która przyjemnie masuje skórę twarzy
Jedynie co mnie rozczarowało to zapach spodziewałam się świeżego cytrusowego zapachu a tu taki jakiś mdlawy jakby pistacjowy/migdałowy...
Serum jest dość sporo wystarczyło na twarz i szyję.
Po zmyciu moja mieszana cera (bardziej sucha) była troszkę spięta ale bez tragedii pory były widocznie zmniejszone mniej widoczne oczyszczone . Ogólnie maska wypadła dość dobrze i jestem w stanie przymknąć oko (nos ;) ) na zapach

W porządku!

Maseczka ma ładne opakowanie, aż trudno nie zwrócić na nie uwagi. Zapach jest dość mocny i niekoniecznie trafił w moje gusta,ale mogę powiedzieć że maseczka pachnie dość "apetycznie" ;). Niestety po jej zastosowaniu nie zauważyłam jakiegoś super oczyszczenia, za to super bąbelkowała co było naprawdę super odprężające :D

Godna polecenia

Maseczka znajduje się w saszetce, z której łatwo wydobyć produkt. Po nałożeniu na skórę zaczyna błyskawicznie się pienić. Po zakończeniu pozostawia lepką warstwę na cerze - którą lepiej zmyć. Maseczka mnie nie podrażniła ani nie uczuliła. Jedyne co nie przypadło mi do gustu to zapach - jak dla mnie jest aż zbyt słodki. Niestety czuć go przez cały czas po nałożeniu maseczki, na szczęście nie tak intensywnie, jak pachnie maseczka po jej otworzeniu.
Wystarczyła mi na dwa użycia.

Warto wypróbować dla tego zapachu :D

Na saszetce widnieje grafika przedstawiająca apetyczną muffinkę z kremem cytrynowym. Przyznaję się, że właśnie to skłoniło mnie do zakupu tej maseczki. No bo jak tu się oprzeć ciastu cytrynowemu? :D

Opakowanie łatwo otworzyć bez użycia nożyczek. I już na początku spotkało mnie rozczarowanie, ponieważ uderzył we mnie mega chemiczny zapach niczym cytrynowy odświeżacz powietrza. A przecież miało być tak pięknie... Na szczęście już po chwili sytuacja uległa zmianie o 180 stopni i mogłam się cieszyć pięknym, prawdziwym aromatem ciasteczek cytrynowych. Aż się zdziwiłam, że ten zapach jest taki cudowny. Co więcej, jest on dobrze wyczuwalny przez cały czas aplikacji i nawet trochę po niej.

Maska jest przezroczysta, o żółtym zabarwieniu. Ma rzadką, niemal płynną konsystencję. Przez to ciężko ją nałożyć, poza tym strasznie przykleja się do palców. Aczkolwiek kiedy już uda się nam ją umieścić na twarzy, trzyma się dobrze, a to jest najważniejsze. Bardzo szybko zaczyna bąbelkować, w zasadzie już w opakowaniu, zanim zdążyłam całość nałożyć na cerę. Ilość produktu w saszetce jest na tyle obfita, że spokojnie wystarczyłoby jej na 2 zastosowania; niestety saszetka nie jest podzielona, więc to nie jest możliwe.

Maseczka bardzo długo bąbelkuje, zamieniając się w białą, lekką piankę, która na początku zwiększa swoją objętość, natomiast później trochę zanika na twarzy. Samo bąbelkowanie jest delikatne, lekko łaskocze. Podczas aplikacji czuć ulgę na cerze.

Skóra po użyciu jest odświeżona, bardziej gładka i zdecydowanie zmiękczona. Mimo zapewnień producenta maska nie łagodzi. Dogłębnego oczyszczenia nie zauważyłam. Nie zmniejszyła porów, jedynie usunęła nadmiar sebum (mam cerę mieszaną w kierunku suchej). Robiąc tę maseczkę wieczorem, następnego dnia do około godziny 16:00 nie musiałam martwić się przetłuszczaniem cery w strefie T. Krostki, które miałam na twarzy, nie rozjaśniły się ani nie zniknęły szybciej.

Produkt okazał się być bardziej pachnącym relaksem niż produktem pielęgnacyjnym. Ale że maska jest tania, a jej zapach jest naprawdę cudny, polecam się skusić.

Fajna

Maseczka ma ładne przyciągające wzrok opakowanie więc skupiłam się na nią jako na coś szybkiego dla relaksu. Zapach nie zachwycił mnie. Co prawda jest jakby cytrynowo limonkowy ale jednocześnie jakiś mdlący.
Co do samej aplikacji nie ma się do czego przyczepić- wystarczy nałożyć i delikatnie masować a już po chwili bąbelkuje na twarzy. Bardzo lubię to uczucie :D
Później wystraczy resztę zmyć co idzie szybko. Skóra jest odświeżona i oczyszczona. Można "sunąc " po niej dłonią. Bardzo szybka i komfortową maseczka.

cudny zapach

Maseczki bąbelkujące to takie mini spa w domu. Uwielbiam ten efekt kiedy musują mi na twarzy, bardzo to relaksujące.

Po otwarciu opakowania musimy dość szybko ją nałożyć, bo szybko zaczyna zmieniać się w musującą piankę. Nie radzę dokładać w miejsce gdzie już nakładaliśmy, bo zniszczymy efekt bąbelkowania ;)

Ta maseczka nie daje jakichś genialnych efektów, ale te bąbelki i zapach sprawiają, że człowiek ma ochotę sięgać po nią znowu i znowu.
Skóra po jej użyciu jest świeża, lekko oczyszczona i gotowa na dalszą pielęgnację.

Fajny efekt

Maseczki użyłam jak do tej pory raz. Maseczka po otwarciu jest dość gęsta i lepkka o zapachu cytrynowym. Po nałożeniu na twarz zaczyna wytwarzać się piana która staje się coraz większa a na skórze czuć delikatne mrowienie i jest to bardzo przyjemny efekt. Polecam z tą maseczką na twarzy położyć się gdyż piana lubi spadać .Po zakończeniu bąbelkowania należy wmasować w skóre a później zmyć wodą. Skóra po aplikacji jest odświeżona widocznie oczyszczona pory są zwężone, zaczerwienienia zmniejszone.