beBIO, Naturalny żel pod prysznic `Pieprz afrykański i migdał`

Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Żel pod prysznic zawiera 99,4% składników pochodzenia naturalnego. To kompleks łagodnych substancji myjących pozyskiwanych między innymi z oleju kokosowego i nasion cennego złota polskich pół - rzepaku. Żel delikatnie myje skórę, pięlegnuje ją i nawilża. Neutralne pH i bogactwo składników sprawia, że żel jest łagodny i delikatny dla skóry. Wzbogacony jest minerałami z morskiej soli, która dodatkowo wspiera funkcjonowanie skóry dzięki obecności kompleksu mikroelementów i soli mineralnych sodu (Na), magnezu (Mg) i wapnia (Ca). To przyjemność dla Twojej skóry i zmysłów.
Zawiara naturalne ekstrakty z afrykańskiego pieprzu, słodkich migdałów i naturalny sok z liści aloesu.

Przyjemny produkt

używam od 2 tygodni, skóra nie jest wysuszona. Ba! zeszło mi uczulenie od dezodorantu bez stosowania dodatkowych maści. Ma fajną konsystencję i przyjemny zapach

Stanowczo nie warto

Dostałam go w prezencie. Uważam, że niestety płaci się tutaj głównie za nazwisko Pani Ewy - i pomimo tego, że bardzo ją lubię, to kosmetyk nie spełnił moich oczekiwań. Jest drogi i nie przynosi szczególnych rezultatów. Być może nie działa na moją skórę, bo nie odczułam nawilżenia. Skład jest dobry, ale sam żel pozostaje mi obojętny i nie zrobił większego wrażenia. Zapach też ledwie wyczuwalny.

Dla mnie po prostu zwykły żel pod prysznic

Dostałam ten żel w paczce Wizażowej.
Należę do grupy kobiet, które podczas kąpieli lubią stosować produkty, które ładnie pachną, dlatego od razu gdy go dostałam to go powąchałam. Niestety zapach ani trochę mnie nie porwał, więc produkt leżał i czekał na łaskę.

W końcu postanowiłam go zużyć zanim kupię coś nowego. Tak szybko jak go zużyłam to o nim zapomniałam.
W moim odczuciu jest to po prostu zwykły żel. Można się nim umyć i to tyle. Nie pachnie praktycznie wcale, więc dla mnie odpada. Pieni się w porządku, opakowanie jest okej (tuba). Czy nawilża i pielęgnuje skórę? Nie zauważyłam takiego efektu.

Naprawdę ciężko mi cokolwiek więcej napisać, bo dawno nie miałam tak nijakiego produktu...
Cena jest zaskakująco wysoka jak za takiego średniaczka. Może faktycznie lepiej sprawdza się u osób z wrażliwa skóra. Dla mnie żel jak żel, ale osobiście wole już te z Lidla za 4zl, bo chociaż ładnie pachną.

Przerost formy nad treścią

Nie mam nic do żadnej gwiazdy i celebrytki, która szuka biznesu w każdej możliwej branży, ale nie rozumiem zachwalania tego produktu na potęgę - przez samą pomysłodawczynię jak również przez jej rzeszę fanek.
Kupiłam z ciekawości czy rzeczywiście żel jest tak dobry jak to opisują. Akurat trafiłam na promocję i za opakowanie 200ml zapłaciłam jakieś 11zł. Dużo biorąc pod uwagę pojemność, ale tanio jak na produkty beBIO.

Ledwo go kupiłam, a już się skończył. Wydajność masakra. Żel bardzo słabo się pieni co akurat jest dla mnie zrozumiałe, bo ma skład, który opiera się na naturalnych składnikach a nie chemii i parabenów, których głównym zadaniem jest uzyskanie piany. Mimo to, żeby umyć całe ciało musiałam użyć go stosunkowo dużo, co w efekcie sprawiło, że żel zniknął w mgnieniu oka.
Przeczytałam wiele opinii na Wizażu i podpisuję się po jedną w szczególności - co gdybym chciała się umyć po pracy w ogrodzie? Musiałabym zużyć dużą część opakowania. Nie mówiąc już o tym, gdybym miała stosować go dla całej rodziny.
Jedynie co mnie powaliło to zapach - to jeden z tych, które mnie urzekły. Podczas prysznica mogłam zamknąć oczy i rozmarzyć się. Bardzo lubię migdał a w połączeniu z pieprzem sprawiło, że był dość charakterystyczny, ale bardzo rześki i przyjemny.
Nie podrażnił, nie wysuszył skóry, ale koniecznym było po prysznicu użycie balsamu.

Podsumowując - pomimo, że ma dość ciekawy zapach nie kupię go ponownie, bo po prostu nie jest wart swojej ceny. Jest dużo ciekawszych żeli pod prysznic, które mają lepsze działanie, konsystencję, wydajność oraz cenę.
Oczywiście ktoś może zadać pytanie czy te żele też mają naturalny skład. Otóż- nie mają. Ale z drugiej strony, można kupić żel pod prysznic z naturalnym składem w lepszej cenie i jakości- np. Sanex.
Także na tym skończę recenzję. Moja opinia końcowa - nie polecam.

Nie wiem co myśleć.

Dla mnie produkt jest słaby. Podrażnił mnie, swędziała mnie po nim skóra, ten wariant zapachowy również mi nie odpowiada, poza tym mało się pieni. Zostawiał co prawda lekko nawilżoną skórę, ale nie tym kosztem... Więcej raczej nie zakupię, chociaż chciałabym dać szansę, może w innej odsłonie. Nie jest też bardzo wydajny.

ok, ale szału nie robię

Ewę Chodakowską cenię za to co robi dla kobiet, ale i też nie należę do jej zatwardziałych "wyznawczyń". Żel więc oceniam jak każdy inny kosmetyk, nie przez pryzmat Jej osoby.

Wygodne miękkie opakowanie.
Dość rzadka konsystencja, nie jest zbyt wydajny.
Zapach bardzo przyjemny, ciepły, ale też i mało intensywny.
Nie wysusza skóry, ale i też nie czuję jakiegoś nawilżenia.
Plus za naturalny skład.

Powyższy żel ma wszystkie cechy dobrego żelu, ale i też nie wyróżnia się niczym wyjątkowym. W tej cenie można dostać wiele równie dobrych ( jak nie lepszych ) produktów.

Całkiem przyjemny

Żel pod prysznic z delikatnym detergentem. Jestem zadowolona z jego działania. Delikatnie oczyszcza moją skórę. Nie ma mocnego zapachu, ten jest raczej praktycznie niezauważalny. Niestety jego konsystencja jest bardzo lejąca, czuć, że nie jest bogata. Przez co, nie jest zbyt mocno wydajny. Jednak przyznam, że w tym temacie dość ciężko mnie zadowolić ;) Nie podrażnia skóry, nie powoduje uczulenia. Po jego stosowaniu skóra nie jest nadmiernie wysuszona. Plus za to, że jest dostępnych również w kilkulitrowych pojemnikach, co przyczynia się do generowania mniejszej ilości odpadów.

Mieszance odczucia

Żel jest bardzo płynny i delikatnie pachnie. Zapachu w zasadzie na co dzień nie zauważam.

Pieni się bardzo delikatnie i szybko znika z opakowania.

Skórę oczyszcza słabo. Niby jest to takie delikatne oczyszczanie i niby fajnie, bo w składzie nie ma mocnych detergentów, ale w praktyce nie zmyje nawet swatchy cieni do powiek.

Nie wyobrażam sobie robić jakieś porządki w ogródku a potem się nim myć.

To produkt przy którym zaczęłam się zastanawiać nad sensem stosowania produktów z delikatnymi detergentami. Po co myć się czymś co nie oczyści skóry w zadowalającym stopniu?

Idealny sklad

Zaczne od skladu, 99% naturalnych skladnikow! Mnie to urzeklo :) ktos zaczal dbac oto by do naszej skory nie przenikalo tyle chemi! Delikatny zapach i co najwazniejsze... Dzialanie, jestem zachwycona, jest delikatny, nie podraznia, mam wrazenie, ze moja skora po uzyciu tego zelu oddycha :) bardzo Wydajny, za ta cene polecam!

fajny delikatny żel

Jestem zadowolona z żelu, który dobrze oczyszcza skórę mimo iż nie pieni się zbyt dobrze. Jest wydajny ze względu na konsystencję która jest dość gęsta.
Żel dobrze radzi sobie z nawilżeniem skóry. Zapach kosmetyku jest ładny ale delikatny. Nie powoduje podrażnień .

AZS, skóra atopowa, rogowacenie... Nie szkodzi kompletnie

Dołączam do grona zadowolonych użytkowników. Świetny żel.

Kupiłam kiedyś w normalnej cenie ale widziałam promocję w Rossmannie i chyba niecałe 13 zł teraz kosztuje opakowanie więc zrobiłam sobie dodatkowo mały zapas. Ale od początku... Na półce stały chyba 3 wersje i ostatnie opakowanie to był właśnie migdał i pieprz, więc wzięłam ostatnie opakowanie oczywiście, jakżeby inaczej... Zapach ma bardzo subtelny, wręcz nie jest wyczuwalny, także nie ma pod tym kątem szału, ale wiecie.. to jednak jest na plus, przynajmniej rzeczywiście produkt jest naturalny i delikatny.

Mocno się pieni dzięki czemu zarówno dłońmi, jak i gąbka, bardzo łatwo i szybko można umyć ciało.
Skóra po umyciu się tym żelem nie jest wysuszona, ani nie jest ściągniętą. Zostawia nawilżoną skórę, co bardzo mnie cieszy, biorąc pod uwagę, że mam rogowacenie mieszkowe oraz atopową skórę.

Oczyszcza ciało też dobrze, zarówno jako opcja odświeżająca jak i myjąca po treningu itp.

Opakowanie jest miękkie więc trochę budzi wątpliwości czy na podróż się nadaje, ale u mnie przetrwało kilka małych wyjazdów, więc chyba daje radę.

Atopowa skóra, AZS, rogowacenie, to wszystko współgra z tym żelem. Nie podrażnia dodatkowo, nie wysusza, nie sprawia, że coś niedobrego dzieje się z ciałem, pielęgnuje właściwie.

Bardzo zadowolona jestem z tego produktu, dlatego kupiłam zapas i będę wymiennie z milionem innych żeli, olejków itp pod prysznic używać:)

Przyjemniak.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre domycie skóry, brak uczucia ściągnięcia skóry, brak podrażnień i uczuleń.

Opakowanie: Poręczna tuba o standardowej pojemności 200 ml. Z przodu logo marki, zdjęcie Ewy i nazwa produktu. Z tyłu skład i data przydatności do użycia. Tuba zamykana na zatrzask, ale nie niszczy się, dozuje odpowiednią ilość produktu. Opakowanie jest nieprzezroczyste, więc ciężko kontrolować zużycie. Odwrócona butelka pozwala wydobyć kosmetyk do samego końca.

Wrażenia: Żel jest delikatny, lekko się pieni, ale dobrze domywa skórę. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, ale niekiedy skóra jest przesuszona po użyciu żelu. Nie podrażnia i nie uczula. Ma przyjemny, naturalny skład i jest wegański. Dość wydajny, choć oczywiście wiele zależy od użytkownika. Pachnie delikatnie, choć znacznie bardziej wyczuwalny jest migdał niż pieprz. Zapach nie utrzymuje się na skórze po użyciu. Plus za polską produkcję oraz łatwą dostępność w sieci drogerii. Jest to całkiem fajny kosmetyk i myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

1968