La Roche Posay, Toleriane Sensitive Krem (Prebiotyczny krem nawilżający zmniejszający nadwrażliwość cery)

TOLERIANE SENSITIVE KREM to pierwsza prebiotyczna pielęgnacja dla wrażliwej skóry, od marki La Roche-Posay. Toleriane Sensitive Krem koi skórę, wzmacnia jej naturalne funkcje ochronne oraz nawilża do 48 godzin.

WSKAZANIA
Skóra wrażliwa. Skóra napięta, zaczerwieniona, uczucie swędzenia, suchości. Odpowiednia dla niemowląt i dzieci.

WŁAŚCIWOŚCI
Kojące i ochronne składniki aktywne:
[ Gliceryna ] o właściwościach nawilżających
[ Ceramidy ] pomagają regenerować i chronić barierę skórną
[ Witamina B3 ] dla intensywnego ukojenia
[ Woda Termalna La Roche-Posay ] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry

Idealny dla cery wrażliwej

Zaczęłam używać dermokosmetyków, kiedy cera nie radziła sobie ze zwykłymi kremami. Ten produkt zlikwidował zaczerwienienia na twarzy, produkt delikatnie się wchłania w skórę, ale również doskonale ją nawilża.
Polecam!

Nie spodziewałam się takich efektów !

Krem idealnie sprawdził się na problemy z moją skórą. Mocno nawilża skórę, nadaje się do nakładania pod podkład. Krem bardzo dobrze się wchłania, nie tworzy sztucznej, tłustej warstwy.
Głównie stosowałam go na skórę łokci które dość często mam wysuszone. Krem idealnie nawilżył te okolice.
Krem jest idealny dla skóry wrażliwej, a brak zapachu to jego wielki atut.

Myślę ze przy dłuższym stosowaniu kremu, problem z wysuszoną skórą powinien znacznie się zmniejszyć.

WSPANIAŁY!!!!

Krem toleriane sensitive La Roche Posay to ukujenie dla mojej skóry. Mam cerę trądzikową, wrażliwą, naczyniową, która bardzo źle znosi kuracje antytradzikowe, wysusza ją, uwrażliwia. Ulgę przynosi jej krem prebiotyczny La Roche Posay, który koi moją skórę, idealnie ją nawilża, a przy tym nie zapycha. Krem nie jest ciężki, pozostawia na skórze lekki film, spokojnie nada sie jako krem na dzień. Moje zaczerwienienia na policzkach po regularnym stosowaniu kremu uspokoiły się, na ten momemt są ledwo widoczne. Moja skóra pokochała ten krem na zabój! Nie wyobrażam sobie już teraz pielęgnacji bez tego kosmetyku. Zapach jest ładny, delikatny, nie narzuca się, a opakowanie higieniczne, bardzo proste i klasyczne. Cena jest dosyć wysoka, ale warta tego kremu.

ZALETY:
*nawilżenie
*ukojenie
*zredukowanie zaczerwienień
*opakowanie
*zapach
*brak zapychania (co zdarza się naprawdę często)
*miękka i przyjemna skóra zaraz po użyciu

WADY:
brak

Niezawodny

Uratował mi twarz przed moim ślubem. Mam AZS i ten krem to zbawienie. Zawsze sięgam.po niego gdy tylko cos sie na niej dzieje i skóra potrzebuje ukojenia.

Jestem zadowolona

Delikatny biały krem, nie zostawiający koloru,bezzapachowy, łatwo się wsmarowuje, łagodni zmiany trądzikowe i podrażnioną skórę, nawilża, ale nie przetłuszcza. Można używać pod makijaż i nie wpływa na jego trwałość ani wygląd. Gorąco polecam.

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Nareszcie znalazłam krem dla mojej buzi

Mam cerę tłustą i wrażliwą, mającą tendencję do odwadniania. Do tej pory nie mogłam znaleźć dla siebie kremu. Albo były za ciężkie i mnie zapychały, albo nie dawały mi wystarczającego nawilżenia. Nie mogłam znaleźć złotego środka. 50 złotych za krem to nie jest mało, tym bardziej że nie miałam pewności czy mi się sprawdzi. Zachęcona dobrymi opiniami na wizażu i poleceniem mi go przez panią w aptece zdecydowałam się na zakup. Strzał w 10! Ten krem nareszcie sprawił że nie mam problemów z cerą. Zero jakiegokolwiek uczucia ściągnięcia, w ogóle nie zapycha. Szybko się wchłania, lubię go nakładać na wilgotną skórę po użyciu wody różanej. Używam go rano i wieczorem. Polecam go z całego serca wszystkim którzy tak jak ja nie mogą poradzić sobie z nawilżeniem swojej tłustej cery bez zapychania. Jest on również super delikatny dla cery wrażliwej. Kończę moje pierwsze opakowanie i bez wahania zamawiam następne.

Idealne wchłanianie!

Mam cerę tłustą w strefie T, oczekuję od kremu by miał delikatną, wchłanialną formułę która nie podbije efektu błyszczenia.
Krem toleriane sensitive po nałożeniu nie jest wyczuwalny na skórze, szybko się wchłania co jest dla mnie ważne rano, gdy mam mało czasu, a w kolejce do nałożenia mam jeszcze filtr UV i podkład.
Kończę już drugie opakowanie, odkąd mam go w kosmetyczce nie mam problemu z suchymi skórkami w okolicy ust, skroni.

Uratował moją skórę

Od czasu do czasu moja skóra ma gorsze dni- budzę się z wieloma zaczerwieniami na twarzy, czasami swędzącymi. Mam cerę suchą, naczynkową i wrażliwą i po każdej imprezie, kiedy rano wstaje moja skóra jest w tragicznym stanie.
Od kiedy używam tego kremu regularnie- to się zmieniło. Moja twarz jest ukojona, nawilżona i promienna, zaczerwienienia są przygaszone i wyrównane- co jest dla mnie zniewalającym efektem jakiego nie udało mi się uzyskać żadnym innym kremem. Znalazłam ideał- czuję, że ten krem jest wreszcie tym czego potrzebowała moja skóra.

Polecam wszystkim z suchą, wrażliwą cerą, którzy chcą pozbyć się zaczerwienień.

Uczucie tłustości

Krem dostałam od dermatologa jako wsparcie przy leczeniu tretynoiną. Czy pomagał przy podraznieniach? Czy zmniejszał nadwrażliwość skory? Absolutnie nie! Jedyne co czułam po użyciu tego kremu to tłusta powłoczka na skórze, która wydawała się ciężkim betonem nałożonym na twarz. Zapach kremu dość dziwny, nieprzyjemny. Dużo lepsze efekty w łagodzeniu podrażnień uzyskałam emulsja Cicalfate z Avene.

Super

Mam bardzo suchą skórę dlatego stawiam przed kremami do twarzy wysokie wymagania. Toleriane je spełnił. Wiele godzin po nałożeniu go czuję że moja skóra jest nawilżona i nie szczypie tak jak to na w zwyczaju :) Konsystencja jest w porządku, wchłania się dość szybko.

drogi uczulacz

dostałam od koleżanki w prezencie..
nałożyłam na twarz i szybko musiałam zmywać..uczulił mnie skóra piekła stała sie czerwona..sa kobiety które go kochają ja np nigdy do niego nie wrócę...seria a może nawet i marka nie dla mnie niestety :(

Toleriane

Świetny produkty który nie raz poratował moją skórę. Bardzo dobrze sprawdza się po różnego rodzajach zabiegach kosmetycznych typu kwasy, mikroigłówki itd. Pięknie wycisza skórę i pomaga jej się odbudować. Dodatkowym plusem jest to że nawet przy cerze tłustej nie zapycha, dla mnie to bardzo ważne.