La Roche Posay, Toleriane Sensitive Krem (Prebiotyczny krem nawilżający zmniejszający nadwrażliwość cery)

TOLERIANE SENSITIVE KREM to pierwsza prebiotyczna pielęgnacja dla wrażliwej skóry, od marki La Roche-Posay. Toleriane Sensitive Krem koi skórę, wzmacnia jej naturalne funkcje ochronne oraz nawilża do 48 godzin.

WSKAZANIA
Skóra wrażliwa. Skóra napięta, zaczerwieniona, uczucie swędzenia, suchości. Odpowiednia dla niemowląt i dzieci.

WŁAŚCIWOŚCI
Kojące i ochronne składniki aktywne:
[ Gliceryna ] o właściwościach nawilżających
[ Ceramidy ] pomagają regenerować i chronić barierę skórną
[ Witamina B3 ] dla intensywnego ukojenia
[ Woda Termalna La Roche-Posay ] o właściwościach kojących, łagodzących i pomagających zmniejszyć nadreaktywność skóry

Uspokaja skórę <3

Moja sucha skóra twarzy jest wybitnie wymagająca i niewiele kremów potrafi ją zaspokoić. Do kremu La Roche Posay podszedłem z entuzjazmem, ponieważ o samej marce słyszałem wiele dobrych opinii. Pierwsze wrażenia były pozytywne - brak zapachu (moja skóra nie lubi sztucznych aromatów), lekka konsystencja, wygodne rozprowadzanie, dobrze wchłania się w skórę, nie pozostawiając żadnego nieprzyjemnego odczucia.

W dłuższym czasie widzę poprawę wyglądu skóry, jest gładka i po nałożeniu kremu utrzymuje się fajny, zdrowy blask - to co ważne efekt nie jest chwilowy. Twarz wygląda na zdecydowanie mniej przesuszoną - mimo, że producent tego nie gwarantuje ja zauważyłem mniejszą reaktywność porów, skóra jest uspokojona, zredukowane zostały zaczerwienienia.

Zdecydowanie zakupię kolejną tubkę, bo przez cały okres stosowania nie miałem absolutnie żadnych zastrzeżeń.

Kuba

Krem La Roche Toleriane Sensitive.

Miałam przyjemność testować produkt Toleriane Sensitive i oto moje wnioski:
-jest to produkt bezzapachowy i wyjatkowo mi to odpowiadało
- ma przyjemną kremową konsystencję
-dobrze rozprowadza się po skórze i wchłania w skórę
-idealny dla każdego rodzaju skóry, a przede wszystkim dla wrażliwej
- łagodzi uczucie pieczenia, swedzenia
-nawilza
-mozna go używać jako bazy pod makijaż
- wydajne opakowanie.

La Roche Posay, Toleriane Sensitive Krem

Moje odkrycie całkiem przypadkowe. Poleciła mi go dermatolog . Na pewno jeszcze go kupię. Świetne opakowanie, higieniczne, szczelne, widać ile produktu zostało. Skóra po nim jest ukojona, nawilżona (chociaż są lepiej nawilżające kremy), dobrze się wchłania. Nie ma zapachu, nie zawiera parabenów, idealny dla wrażliwej cery.

Po prostu najlepszy.

Najlepszy krem na świecie. Szybko się wchłania i nie jest wodny jak tanie kremy do rąk, co więcej wody mają niż byle czego innego.
Po prostu moje ręce są najlepsze kiedy korzystam ten krem do rąk. Eucerin z resztą także jest dobry, ale La Roche jest Nr.1

Faworyt!

Idealny krem dla osób z wrażliwą, podrażnioną, przesuszoną i kapryśną skórą. Nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień, a regularne stosowanie pozwala na uzyskanie fantastycznych efektów. Cieszę się, że wypróbowałam ten krem tuż po zimie, po dzięki niemu przywitam wiosnę z piękną skórą.
Opakowanie jest wygodne, pozwala na dozowanie idealnej ilości produktu. Konsystencja jest bogata, ale niezwykle przyjemna, podczas nanoszenia odnosi się wrażenie otulania skóry, mimo, iż krem nie pozostawia na skórze filmu. O jego skuteczności może świadczyć fakt, że był mi po cichu podbierany przez Mamę, która już teraz goni mnie do zamówienia opakowania tylko dla niej :)

Przyjemny krem nawilżający

Mam skórę skłonną do podrażnień i bardzo suchą. Krem idealnie ją nawiża. Jego przyjemna, lekka i delikatna konsystencja to bardzo duży plus przy takiej skórze twarzy. Nie piecze nawet nałożony na podrażnione miejsca i nie pozostawia efektu ściągnięcia. Jest bezzapachowy co dla mnie również na plus.

Bardzo dobry krem

Bardzo lubię serię Effaclar tej marki, krem Toleriane Sensitive okazał się równie skuteczny, spełnił moje wymagania. Dobrze nawilża moją skórę, koi, nie mam już uczucia naciągniętej skóry. Jest idealny jako baza pod makijaż. Na pewno do niego wrócę.

Zadowolona

Krem bardzo dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny. Buzia po nim jest gładka, a skóra elastyczna. Krem nadaje się pod makijaż. Zapach niewyczuwalny.

dobry krem

krem świetny dla mojej kapryśnej cery, mieszanej i jednocześnie wrażliwej. idealnie nawilża, wygładza i koi skórę. wszelkie czerwone niespodzianki znikają po nim i skóra jest spokojniejsza. dzięki małej tubce mogę wrzucić go do torebki i jak mi coś złego podzieje się z buzią w ciągu dnia szybko mogę pomóc sobie tym małym kremikiem. nadaje się pod makijaż, nie roluje się i nawet buzia jakoś mocno się po nim nie świeci co też jest dużym plusem. cieszę się że mogę go testować bo wiem że na pewno do niego będę wracała.

Nie przypadł mi do gustu.

Krem Toleriane Sensitive jest zamknięty w poręcznej tubce, uważam, że to akurat świetne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba grzebać się w produkcie.
Konsystencja wydaje się lekka, jednak nie do końca też się wchłania, pozostawia uczucie lepkości na skórze.
Krem jest bezzapachowy co akurat zupełnie mi nie przeszkadza.
Podczas używania nie zauważyłam poprawy stanu swojej skóry, ani większego nawilżenia i ukojenia, bo ciekawe zauważyłam wysyp niewielkich nieprzyjacieli szczególnie na policzkach czyli w miejscu, z którym nigdy nie miałam problemów.
Być może za jakiś czas wrócę do tego produktu jednak na ten moment widzę, że nie sprzyja mojej skórze.

Idealny do skóry wrażliwej <3

Nigdy wcześniej nie stosowałam kremu La Roche Posay, bo zawsze wszystko kupuję w jednej drogerii. I to był błąd. Kiedy przyszedł do mnie kremik w niewielkiej tubce, od razu pomyślałam, że nie wystarczy na długo. Myliłam się. Krem jest bardzo wydajny, idealnie radzi sobie z suchą, wrażliwą i swędzącą skórą. Nie powoduje żadnych uczuleń, pieczenia ani dyskomfortu, co inne kremy niestety powodują. Moja skóra cały czas jest nawilżona i świeża i co najważniejsze, nie pozostawia tłustego filmu na cerze. Idealny pod makijaż :) jestem bardzo zadowolona i nie skończy się to na jednym opakowaniu :)

Bardzo fajny krem

Krem jest bardzo przyjemny w użyciu. Stosowalam go na sobie oraz na rocznej córeczce. krem nie podrażnił skóry nawet malutkiego dziecka. Nadaje się pod makijaż mimo że moja cera jest mieszana. To chyba pierwszy krem, po którym makijaż trzymał się na twarzy tak jak powinien. Daje uczucie nawilżenia ale jednocześnie nie jest tłusty i ciężki. Polecam,to naprawdę dobry krem

Nawilżenie na maksa

Moja cera jest dość wymagająca jeśli chodzi o kremy. Zbyt tłusty sprawia, że się błyszczę a zbyt lekki nie nawilża a czasami wręcz wysusza. LA Roche posay jest dla mojej cery po leczeniu dermatologiczne idealny. Koi, nawilża i nie zostawia tłustego filmu.