Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Yves Rocher, Hydra Vegetal, Eau Micellaire Demaquillante 2 en 1 (Nawilżający płyn micelarny 2 w 1(nowa wersja))

Yves Rocher, Hydra Vegetal, Eau Micellaire Demaquillante 2 en 1 (Nawilżający płyn micelarny 2 w 1(nowa wersja))

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Pojemność 390 ml
Cena 39,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Produkt posiada zmieniony skład w stosunku do poprzedniej wersji. Postaw na nawilżający płyn micelarny Hydra Végétal 2 w 1, dzięki któremu łatwo usuniesz makijaż oraz zanieczyszczenia z twarzy i oczu.
Dobry płyn micelarny to naturalny płyn micelarny. Jeśli również wyznajesz tę zasadę, wybierz produkt, który zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego i wegańskiego. Najważniejszym składnikiem aktywnym płynu micelarnego z linii Hydra Végétal jest Carpobrotus edulis, czyli karpobrot jadalny. To sukulent z regionów południowej Afryki o rozłożystych pędach, osiągający wysokość do 30 cm. W naturalnym środowisku tworzy zbite dywany na skalnych ścianach i skalistych brzegach. Posiada owoce w formie torebek – i to właśnie one są jadalną częścią tej wyjątkowej rośliny.
Karpobrot jadalny znalazł zastosowanie w tradycyjnej medycynie. Sok z jego liści dobroczynnie działa na skórę. W pierwotnej formie sprawdza się w przypadku ukąszeń owadów, zranień, stanów zapalnych oraz poparzeń słonecznych. Łatwo wywnioskować, że wyciąg z tej rośliny zawarty w płynie micelarnym Hydra Végétal przy regularnym stosowaniu zapewnia silne działanie pielęgnacyjne i łagodzące podrażnienia.
Płyny micelarne z linii Hydra Végétal są przeznaczone do cery normalnej, mieszanej i odwodnionej. Formuła produktu nie posiada parabenów, olejów mineralnych, barwników i silikonu, a także produktów pochodzenia odzwierzęcego. Stosowanie płynu micelarnego 2 w 1 jest niezwykle proste i pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu, który spędziłabyś na aplikacji kilku różnych produktów. Pamiętaj, że Twoja skóra wymaga oczyszczenia i odświeżenia nie tylko wieczorem, kiedy zmywasz makijaż, ale także rano, aby pozbyć się zanieczyszczeń i nadmiaru sebum nagromadzonego w nocy. Dlatego stosuj płyn micelarny Hydra Végétal dwa razy dziennie.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  13
  recenzji

  1245
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  8
  recenzji

  1060
  pochwał

  8,47

 3. 3

  29
  produktów

  10
  recenzji

  1025
  pochwał

  8,28

Zobacz cały ranking