Profesjonalny płyn micelarny Nivea MicellAIR® Skin Breathe. Innowacyjna formuła z kompleksem MicellAIR® i ekstraktem z czarnej herbaty działa jak magnes, skutecznie usuwając długotrwały makijaż oraz tusz do rzęs. Dzięki temu płyn efektywnie i łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, chroniąc rzęsy. Bez spłukiwania. Bez pocierania. Bez pozostałości po makijażu i tłustego filmu.
Do zmywania wodoodpornego makijażu twarzy Nivea stworzyła wersję dwufazową tego płynu.

Najlepszy

Mój ulubiony płyn do demakijażu. Radzi sobie wyśmienicie z mocnym, wodoodporny make upem, jest wydajny, bardzo delikatnie pachnie i nie podrażnia skóry. Butelka wystarcza na długo, jest poręczna i łatwo z niej nalać produkt. Mi bardzo odpowiada i już kilka butelek zużyłam.

Bardzo dobry

Do tego produktu mam najmniej zastrzeżeń. Jedyny minus to lekkie szczypanie w oczy, ale ja z reguły tak reaguje na każdy produkt tego typu. O dziwo zmywa makijaż oczu lepiej niz płyn przeznaczony typowo do oczu :) Bardzo wydajny, tutaj nie ma efektu suchego wacika po nalaniu produktu. Cera po użyciu płynu nie jest tłusta, ale tez nie totalnie wysuszona. Taka w sam raz :)

Dla mnie super

Kupiłam ten produkt kilka miesięcy temu jest naprawde wydajny plus tego że jest bezzapachowy i nie podrażnia oczu ładnie oczysza z całego dnia makijaż ..

Nie przypadł mi do gustu

Jak dla mnie ten produkt się nie sprawdził, podrażniał skórę, ściągał i zostawał nieprzyjemną warstwę na skórze. Opakowanie dość wydajne i cena tez atrakcyjna, jednak nie sięgnę po niego drugi raz.

Żaden makijaż mu nie straszny

Tak jak obiecuje producent, płyn zmywa dosłownie wszystko- nigdy nie mam problemu, żeby domyć cięższy makijaż. Wielka butelka jest bardzo wydajna, mój płyn stoi już około roku i ciągle nie jest skończony (trzeba szybko zużyć!), choć oczywiście nie używam go do zmywania całego makijażu, normalnie tylko do zmycia np. oczu czy ust, gdy sam olejek sobie z nimi nie poradzi. Potem oczywiście zmywam także płyn micelarny.

Mogło być lepiej

Dla mnie płyn micelarny musi przede wszystkim usuwać makijaż w całości, radzić sobie z makijażem także wieczorowym i wodoodpornym i jednocześnie nie podrażniać, a najlepiej aby było jakby jeszcze miał coś pielęgnacyjnego w zanadrzu. Co do tego produktu to wymagania miałam duże ze względu na ten profesjonalizm w zmywaniu długotrwałego makijażu. Na co dzień radził sobie świetnie z makijażem dziennym, nie zostawiał żadnego nieprzyjemnego filmu na twarzy, skóra czuła się dobrze i była oczyszczona. Trochę miałam problem ze zmyciem makijażu trwalszego a szczególnie ciemnych kolorów. Tu się musiałam namachać wacikami, co trochę mnie denerwowało, gdyż założeniem produktu było raczej zmyć nawet długotrwały makijaż dość sprawnie i bezboleśnie dla skóry. Dał radę ten makijaż usunąć, lecz trwało to znacznie dłużej i buzia już czasami miała go dość. Dlatego też uważam, ze nie jest on do skreślenia, ale jednak bardziej sprawdzi się w przypadku zmywania lżejszych makijaży, bo z makijażem wieczorowym moim zdaniem radzi sobie opornie.

okej, ale rewelacji nie widzę

Kupiłam go jakiś czas temu zachęcona huczącymi z każdej strony reklamami mówiącymi o idealnym płynie micelarnym, który poradzi sobie nawet z najcięższym makijażem noi... mam mieszane uczucia, nie jest zły, ale moim zdaniem nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych płynów micelarnych w podobnej cenie, a nawet i niższej... jest okej, ale nie widzę powodów do zachwytów

Święty Graal wśród płynów micelarnych!

Była już era różowego płynu Garniera, a teraz jest era Nivea:) Płyn sprawdza się genialnie, usuwa każdy tusz do rzes (z tym miałam największy problem, ponieważ używam mascary Badgal Benefit, która baardzo opornie schodzi z rzęs), a ten płyn radzi sobie z nia w mig!
+ nie podrażnia
+ naprawdę usuwa trwały i wodoodporny makijaż
+ prostota opakowania i wydajność jak najbardziej na plus

Top 1 płynów

Zdecydowanie mój ulubiony, zużyłam już kilka opakowań. Łączy w sobie wszystko to co lubię w tego typu kosmetyków czyli świetne działanie, dobrą formułę i nie zostawia tłustej powłoki na skórze. Opakowanie wystarcza na długo, ja zazwyczaj kupuję to większe i mam na jakiś czas z głowy.

Nie jestem zachwycona. Jestem. Na NIE

Jeśli chodzi o Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalny płyn micelarny do zmywania długotrwałego makijażu to. Mam bardzo mieszane uczucia co do tego produktu

Płyn ten szybko zdobył duży rozgłos poprzez huczace reklamy w internecie jak i mediach społecznościowych, ogłoszony jako profesjonalny płyn do usuwania nawet ogromnie trwałego makijażu.... Więc postanowiłam to sprawdzić i go poprostu kupić

Moja ciekawość została zaspokojone a kieszeń zaznala ubytku dwóch dyszek za to szafka w łazience ma kolejny kosmetyk czekając na "gorsze czasy" który bede używać jak już nie będę miała nic innego ponieważ nie jest to mój ulubiony płyn micelarny

Płyn ten nie ma pompki co jest niewygodne ponieważ marnuje się rozlewajac poza wacik.

Jeśli chodzi o demakijaż to podkład ok zmywa dobrze ale z tuszem ma trudności ale największym mankamentem jest to że okropnie podraznia oczy, szczypie tragicznie a bez pocierania nie ma szans na życie tuszu

Ideał

Nie wyobrażam sobie dnia hez makijażu. Niestety jak wiadomo nie jest to najlepszy sposób jeśli chcemy mieć piękną cerę i nie mieć zmarszczek. Zatkane pory, efekt zmęczonej skóry to zawsze towarzyszy mi po zmyciu makijażu. Długo szukałam produktu, który dobrze oczyści skórę twarzy, nawilży, odetka pory i będzie zapobiegał niszczeniu się skóry.

Muszę przyznać że znalazłam. Jest to właśnie ten płyn . Nie spodziewałam się tak piorunującego efektu ale z drugiej strony wiedziałam że produkty NIVEA są na wysokim poziomie.

Produkt jest straszliwie wydajny. Używam go dwa miesiące a tam praktycznie nic nie ubywa.

Łatwo go dostać zarówno internetowo jak i stacjonarnie.

Jak dla mnie jest to produkt idealny .

Radzi sobie z mocnym makijażem

W przypadku płynu MicellAIR zostałam mile zaskoczona.Spełnia on moje wymagania  100%
Nareszcie zmywam makeup oczu bez tarcia, pieczenia, swędzenia, tłustej plamy pod oczami i efektu pandy! Serio.Nie jest on tłusty, taka woda, która działa.Profesjonalny płyn do demakijażu oczu NIVEA, który efektywnie usunie wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs, rekomendowany przez makijażystów. Formuła z kompleksem MicellAIR, ekstraktem z czarnej herbaty i suchym olejkiem działa jak magnes, skutecznie usuwając wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs. Dzięki temu płyn efektywnie i łagodnie oczyszcza, pielęgnuje wrażliwe okolice oczu i chroni rzęsy. Bez spłukiwania. Bez pocierania. Bez pozostałości po makijażu i tłustego filmu