Bielenda, Expert czystej skóry, Kojący płyn micelarny

Bielenda, Expert czystej skóry, Kojący płyn micelarny

Kojący płyn micelarny Expert czystej skóry marki Bielenda delikatnie ale równocześnie starannie i skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, usuwa makijaż i pozostałe zabrudzenia nie roznosząc ich po twarzy. Tonizuje, koi, łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę skórze wrażliwej, zapewnia jej miękkość i uczucie komfortu. Kojący płyn micelarny Expert czystej skóry marki Bielenda jest bezzapachowy. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, komfort i ukojenie w codziennej pielęgnacji szczególnie delikatnej i cienkiej skóry wrażliwej. Pozwala uniknąć przesuszenia skóry już w fazie demakijażu. Jest delikatny i łagodny dla wrażliwych oczu. Nie zawiera parabenów i alkoholu.
Sposób użycia: Nawilż wacik płynem, oczyść skórę. Stosuj rano i wieczorem lub w ciągu dnia jako zabieg odświeżający. Nie wymaga mocnego pocierania i spłukiwania.

w butelce
płyn
>100ml

Znakomity za niską cenę

Uwielbiam ten płyn. Jego cena jest bardzo niska (kupuję zawsze największe opakowanie w promocji) i starcza na bardzo długo.

Już niewielka ilość produktu pozwoli zmyć idealnie makijaż. Jest delikatny, nie podrażnia skóry i nie wysusza. Nie powoduje u mnie zaczerwienienia, a mam skórę skłonna do czerwienienia się pod wpływem wielu czynników. Jest bezzapachowy. Idealny dla skóry również dojrzałej. Po przemyciu nim skóry ma się uczucie idealnej czystości i odświeżenia.

Nie widzę minusów tego płynu, pomimo, że skórę mam wymagającą - umycie twarzy nawet dzieciecym płynem powoduje u mnie zaczerwienienie i ściągnięcie skóry.

Mały minus za nieporęczną butelkę, jednak działanie to same plusy

Kiedy skończył mi się naprawdę fajny i udany płyn micelarny od Bielendy Fresh Juice, to postanowiłam na fali udanych testów sięgnąć po micela tej samej marki.

Bielenda Expert Czystej Skóry do złudzenia (moim zdaniem) nawiązuje do różowego ikonicznego już micela od Garniera. Micel od Bielendy jest dedykowany dla skóry wrażliwej, ma koić podrażnienia i dokładnie oczyszczać skórę. Jeśli chodzi o opakowanie to jak wspomniałam w tytule recenzji, jest ono niekoniecznie poręczne, bo butelka jest dość wysoka a nasączając wacik, zawsze ale to zawsze wylewało mi się trochę za dużo. Gdyby butelka była ciut niższa a grubsza byłaby wtedy bardziej chwytliwa. Jednak pomijając tą drobną wadę uważam, że to tak naprawdę tyle co mam mu do zarzucenia.

Działanie - micel w zaledwie kilku wacikach radzi sobie z każdym makijażem, również wodoodpornym i tym cięższym. Kreska, cień i mocno wytuszowane rzęsy nie są dla niego przeszkodą. Makijaż bardzo łatwo się zmywa i to w zaledwie kilku gestach. Zmywając makijaż oczu przykładam na chwilę wacik i czekam, bez pocierania schodzi większość makijażu. Makijaż twarzy, podkład, róże, bronzery również szybko się zmywają wystarczy delikatnie przetrzeć twarz nasączonymi wacikami.

Twarz jest świeża, dokładnie oczyszczona i porządnie odświeżona. Równie dobrze mogłabym już nie stosować mycia twarzy żelem, jednak dla własnego komfortu i tak to robię. Płyn nie piecze w oczy to bardzo ważne, ma praktycznie niewyczuwalny zapach i łagodzi podrażnienia. Twarz po zmywaniu makijażu jest miękka i gotowa na kolejne kroki pielęgnacyjne.

Ten płyn okazał się strzałem w 10 i godnym następcą mojego ulubionego micela od Garniera. Warto szukać płynu w promocji ja zapłaciłam 11,99zł za 400ml więc całkiem okazyjnie. Płyn jest bardzo wydajny taka pojemność wystarczyła mi na ponad 2,5 tygodnia systematycznego używania.

Domowa dokładnie makijaz

Płyn który faktycznie dobrze domowa makijaz. Wystarczy delikatnie przetrzeć. Nie podrażnia oczu co dla mnie wielki plus. Duże ekonomiczne opakowanie. Łatwo dostępny w różnych drogeriach. Zapach jest delikatny nie drażniący.

Bardzo dobry

Najlepszy płyn micelarny, jakiego używałam w ostatnim czasie. Nie podrażnia skóry i nie powoduje szczypania, a muszę przyznać, że mam bardzo wrażliwą skórę, szczególnie wokół oczu. Jest bardzo wydajny, Zapach delikatnie perfumowany, ale szybko się ulatnia, więc o nie przeszkadza. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, niewielka ilość naniesiona na wacik pozwala usunąć makijaż już z połowy twarzy. Nie czuć ściągnięcia skóry twarzy po aplikacji. a skóra jest delikatnie nawilżona. Serdecznie polecam spróbować!

Jest super :)

Super oczyszcza skórę, nawet przy mocnym makijażu oka radzi sobie świetnie. Nie robi pandy wokół oka, rozpuszcza wszystko, łącznie z wodoodpornym linerem, pomadą do brwi, matową zastygającą pomadką.
Nie pozostawia filmu na oczach, oczy nie łzawią (super dla wrażliwców).
Jak dla mnie super, cena również bardzo atrakcyjna (jest bardzo często na promocjach za ok. dyszkę).
Na pewno kupię ponownie :)

Jestem zachwycona

Płyn kupiłam w promocji za 13 zł i w sumie nie spodziewałam się że będzie aż tak dobry.
Idealnie radzi sobie z demakijażem (w moim przypadku podkład, puder, eyeliner, tusz do rzęs i kredka do brwi). Wcześniej używałam Garniera ale z wielkim zdumieniem muszę przyznać że Bielenda lepiej radzi sobie z oczyszczaniem. Nie ma problemu z dwiema warstwami tuszu do rzęs, nie rozmazuje go po całej buzi ;) Używanie tego płynu to przyjemność, w końcu mogę szybko zmyć makijaż bez pocierania. Skóra po nim jest miękka i gładka, płyn nie podrażnia co jest dla mnie bardzo ważne przy codziennym używaniu.
Jedyne dodo czego można na siłę się przyczepić to smak płynu :D po zmyciu makijażu i 'oblizaniu' ust czujemy gorycz.. ale na pewno nie odejmę mu za to gwiazdki ;)
Jestem w szoku że za taką cenę można dostać taki dobry produkt. Jak narazie jest to mój ulubieniec ;)

Przeciętny

Zeby dobrze usunac tusz ktory nie jest wodoodporny to trzeba troche napracowac sie
Ladny zapach wydajnosc na plus
Sklad sredni
Dzialanie srednie
Wole inne plyny micelarne

Mój no 1!

Mam listę kosmetyków, które mają bardzo atrakcyjną ceną, a przy tym świetnie działają. Na pierwszym miejscu tej listy jest ten płyn micelarny. Wcześniej, jedyny, który nie podrażniał mojej wrażliwy skóry to Bioderma h2o, kikukrotnie droższy od Bielendy. Polecam, dla skóry wrażliwej, działa kojąco a przy tym świetnie zmywa makijaż.

Mógłby być trochę lepszy

plusy:
+ dobrze oczyszcza skórę
+ zamyka pory
+ nie podrażnia

minusy:
- wysusza cerę
- nie posiada zapachu

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ niska cena
- niewygodny w dozowaniu

Najlepszy, niezastąpiony

Zdetronizował różowego Garniera i płyny z Evree.
Jest to jedyny płyn micelarny, który nie powoduje u mnie żadnych podrażnień i nie uczula.
Cena w stosunku do jakości bardzo atrakcyjna. Zawsze kupuję go na zapas. Nie zamienię na żaden inny.
Świetnie sobie radzi ze zmywaniem nawet mocniejszego makijażu.
Daje poczcie odświeżenia cery.

Rewelacja

Duża pojemność produktu jest zawsze na plus! Opakowanie również jest w porządku, nie niszczy się tak łatwo od codziennego używania. Ma delikatny bardzo przyjemny zapach. Ale przede wszystkim cenię go za działanie! Dobrze oczyszcza, nie pozostawia czarnych podkówek pod oczami. I nie powoduje uczucia ściągnięcia ani mgły przed oczami. Dla mnie rewelacja!

Bardzo dobry płyn micelarny

Płyn ma dużą pojemność, jest wydajny, dobrze zmywa makijaż i oczu, i twarzy. Nie podrażnia, nie powoduje szczypania oczu (jak wiele innych płynów). Jest delikatny, a zarazem skuteczny. Nie pozostawia lepiącej warstwy. Nie trzeba mocno trzeć, żeby skutecznie usunąć makijaż. Używam go na przemian z niebieską wersją.