Maybelline New York, SuperStay, Ink Crayon (Szminka w kredce dająca długotrwały efekt)

Pojemność 1 szt

Szminka z wygodnym aplikatorem w kształcie kredki oraz wbudowaną temperówką, by umożliwić idealne obrysowanie konturu ust. Lekka formuła, dająca długotrwały efekt niewysuszonych ust.

w kredce
nawilżające
Efekt
matowe

Kolor 020 czyli nowa, lepsza czerwień ust

Jeżeli chodzi o makijaż ust, to miałam z nim różne dzieje. Tak jak nakładania podkładu, korektora, pudru czy tuszu na rzęsy, a nawet bazy nigdy nie pomijam, tak cienie do powiem czy właśnie produkty kolorowe do ust zdarza mi się pomijać i to całkiem często, chodź na początku mojej makijażowej przygody nie wyobrażałam sobie bez nich życia. Teraz jednak, po dłuższym czasie z chęcią do nich powracam i chodź aktualnie pokazywanie ust w miejscach publicznych jest zabronione z wiadomo jakiego powodu, to chętnie prezentuje je u siebie w pracy.

Na kredkę od firmy Maybelline czaiłam się od naprawdę długiego czasu, aż w końcu poszłam za ciosem i zakupiłam ją w bardzo atrakcyjnej promocji podczas wykonywania zakupów na stronie internetowej jednej z popularnych drogerii. Zdecydowałam się na odcień 020, który miał być brudnym, ciemniejszym różem. Zamknięty jest w niedużym, plastikowym aplikatorze w kolorze przypominającym odcień produktu. Sama kredka jest wykręcana, ścięta na czubku w stożek, jednak wiadomo, kształt ten z czasem i stosowaniem kosmetyku zanika. Bardzo polubiłam zapach tej szminki, który jest intensywny, bardzo przypominał mi budyń. Słodziutka sprawa, która nie sprawia, że boli nas od niego głowa i ulatnia się od razu po aplikacji.

Kredka do ust jest bardzo przyjemna w nakładaniu. Przez swój kształt pozwala na łatwe nałożenie jej na wargi, a przy tym umożliwia idealne ich obrysowanie, bez wychodzenia za kontur. Kolor 020 nie wychodzi na ustach dosyć intensywnie, jednak przypomina i tworzy zarazem lepszy, bardziej widoczny odcień na ustach, przez co bardzo fajnie je podkreśla. Dla mnie ten efekt jest super śliczny i jestem nim cały czas zachwycona.

Jeżeli chodzi o trwałość, to tutaj także jest całkiem dobrze. Produkt ładnie się zmywa z ust, wytrzymuje nietłuste jedzenie, ale z tym bardziej tłustymi propozycjami czy herbatą albo kawą nie za bardzo sobie radzi i się zmywa. Nie tworzy to jednak nieprzyjemnego efektu, nie ma tutaj plam czy nieestetycznych prześwitów tylko ładny efekt stopniowo zmniejszającej się czerwieni na ustach.

Szminka wygląda bardzo ładnie przez cały czas jej noszenia. Co prawda trzeba ją dokładać w ciągu dnia, jeżeli chce się cieszyć efektem przez dłuższy czas, ale nie jest to jakaś spora wada. Kosmetyki do ust i to jeszcze w drogeryjnych cenach zazwyczaj i tak nie trzymają się tak dobrze jak ta, więc uważam, że i tak jest bardzo dobrze. Serdecznie polecam.

Przypadła mi do gustu

Pomadke kupiłam w rossmannie na promocji ma przepiękny, zapach cudownie się nakłada jeśli chodzi o trwałość to taka średnia ale uważam że obecnie kiedy jest dostępna w rossmannie za jedynie ok 17 zł to jest godna wypróbowania nie mam pojęcia jak z jej wydajnością bo nie używam jej długo zobaczymy po czasie

Szminka, która NIE daje długotrwałego efektu.

Ta szminka jeśli chodzi o trwałość jest kiepska. W niższej cenie mam produkty, które wytrzymują dłużej niż wypicie herbaty. Niestety tak szybko schodzi z ust. Zostaje tylko kontur a'la lata 90te. Dla mnie to niedopuszczalne, choć na bal przebierańców byłby to super efekt. Na szczęście jeśli pojawimy się w miejscu, w którym nie będzie nic do spożycia, makijaż zostaje nienaruszony. Tak przyjemna formuła zasługuje na momenty poświęcenia. Naprawdę to świetny kosmetyk i gdyby nie słaba trwałość został by moim hitem. Ma precyzyjny aplikator, ładny kolor i zapach oraz konsystencję nie wysuszającą ust.

Dobra na co dzień

Pomadka ma bardzo praktyczne opakowanie, wykonane z trwałego plastiku. Kolor opakowania jest w kolorze pomadki. Z tyłu znajduje się temperówka, która jest dyskretnie schowana. Nie jest niezbędna, gdyż cały czas można tą pomadką wykonać precyzyjny makijaż. Przede wszystkim można łatwo i szybko pomalować usta, co dla mnie jest ważne. Posiadam kolor 30- delikatny pudrowy róż, idealny do codziennego makijażu. Zapach pomadki jest delikatny, budyniowo- waniliowy. Trwałość do ok.4 h. Można stosować jako bazę pod błyszczyk, ładnie podbije i utrwali kolor ust. Przy całodziennym stosowaniu może wysuszyć usta. Wydajność wysoka.

Fajna trwałość, słaby zapach ale i tak ją uwielbiam!

Moja pierwsza pomadka w kredce i jestem nią zachwycona. Tym, że jest matowa a nie wysusza ust i komfortowo ją się nosi , bez skorupy bez tandentego schodzenia z ust podczas jedzenia i picia w postaci plam.

Opakowanie trzymając w ręce jest jak gruby ołówek z temperowką na końcu. Wysuwana. Posiadam nr 15 który jest pięknym nudziakiem, neutralnym, nadającym się zarówno do pracy jak i wielkie wyjścia. Pasującym do każdego typu urody.

Z racji tego, że jest wysuwana zastępuje konturowkę i bardzo dobrze się nią maluje. Jest aksamitna , miękka i gładko sunie po ustach. Nie zastyga momentalnie ale też nie lepi się.
Efekt jest komfortowy, tak jakbyśmy nie miały nic na ustach. Nie jest to tępy mat.

Trwałość jej jest zadowalająca, w ciągu dnia możemy zrobić poprawkę czy dwie, nie schodzi z ust tworząc nieestetyczne plamy jak to mają inne matowe pomadki. Ściera się równomiernie i bardzo naturalnie. No i nie wysusza moich ust wcale! Petarda!
Mam wrażenie, że mimo używania jej codziennie mało co jej ubyło. Jest niesamowicie wydajna i trochę oksyduje czyli lekko ciemnieje już na ustach ale i tak wygląda ślicznie.

Co mnie drażni w niej?

No zapach! Mdły, czuję w niej kokos którego szczerze nie znoszę w kosmetykach bo przyprawia mnie o ból głowy, trochę też przebija się wanilia, jeśli ma być perfumowana wolę kwiatowe zapachy. No cóż tak mam. Ale wiem, że ta nuta może się podobać.
Dla mnie pachnie koszmarnie, dobrze że szybko się ulatnia.

Matowych pomadek posiadam dużo i mam spore porównanie z innymi firmami. Ta stanie na podium obok tych ukochanych z Golden Rose.

Jednym słowem warta wypróbowania. Polecam.

Uwielbiam

Mam 3 odcienie pomadki, moje ulubione to 10 i 15 przepiękne nudziaki. Pomadka jest kremowa, nawilżająca, opakowanie posiada temperówkę , utrzymuje się dość dobrze, choć trzeba ją poprawiać w ciągu dnia, za to bardzo komfortowa w noszeniu, uwielbiam na codzień.

Kocham!

O ile nienawidzę pomadek z serii Super Stay Matte Ink, tak Ink Crayon kocham! Obecnie są to moje ulubione pomadki. Posiadam 4 odcienie. Moi faworyci to 15 (idealny nudziak) oraz 30 - dość intensywny, ale wciąż nieneonowy róż. Uwielbiam je za łatwość aplikacji oraz komfort noszenia. Dodatkowo nie jest bardzo wyczuwalna na ustach, a w ciągu dnia można ją spokojnie dołożyć. Jak każda matowa pomadka wysusza usta, ale tylko odrobinę, w porównaniu do jej wyżej wspomnianej siostry Matte Ink prawie wcale. Wydaje mi się, że chwilę po zastygnięciu trochę ciemnieje. Nie jest ona jakoś zabójczo trwała, więc polecam zwłaszcza osobom, dla których komfort noszenia jest na pierwszym miejscu.

Cały czas mam ją w torebce

Mój kolor to 25 Stay Exeptional.

Bardzo lubię tą pomadkę. Wygodna forma kredki pozwala na szybką ale dość dokładną aplikację na usta. Osobiście nie używam dodatkowo konturówki. W opakowaniu ukryta jest również temperówka co pozwala na zaostrzenie końcówki jeśli jest taka potrzeba.

Pomadka ta jest bardzo masełkowata i z łatwością sunie po ustach zostawiając mocną warstwę koloru. Jest dobrze napigmantowana kolorem i już jedna warstwa jest wystarczająca. Ma piękny kolor o matowym wykończeniu. Jest komfortowa w noszeniu, nie wysusza ust. Poza kolorem najbardziej lubię piękny zapach :)

Małym minusem tej szminki może być jej trwałość. Nie wytrzyma na ustach całego dnia ale zjada się równomiernie. Mi osobiście to nie przeszkadza – po prostu jest to jej cechą i liczę się z koniecznością poprawek. Bez problemu można ją dokładać w ciągu dnia i nadal wygląda dobrze.

Długotrwały mat

Pomadka ma bardzo ładne i zgrabne opakowanie w formie grubej kredki. Kolor opakowania odpowiada odcieniowi szminki. Aplikowanie jest bardzo łatwe, można szybko i precyzyjnie wykonać makijaż. Konsystencję ma masełkowatą, która z łatwością sunie po wargach, po chwili zastygając. Bardzo przyjemny zapach budyniu waniliowego. Długo pozostaje na ustach, dość równomiernie się zjada. Niestety może wysuszać i wtedy eksponuje suche skórki. Mała gama kolorystyczna. W opakowaniu ukryta temperówka.

Jestem na tak

Szminka jest po prostu super. Może jest mniej trwała niż jej siostra z maybelline, ale ogólnie jest przyjemniejsza w nakładaniu i jest bardziej komfortowa. Szmnika jest super jak nie ma się czasu by pomalować usta :) Jest dość trwała, nie aż tak jak pisze producent, ale o wiele lepiej niż inne szminki.

super

Szminka Maybelline, SuperStay jest jedna z najlepszych jakich do tej pory próbowałam, jest wydajna, trwała, kolor intensywny, utrzymuje się bardzo długo, warta swej ceny

Cudowna

Wspaniała szminka, znalazłam ją w pudełku subskrypcyjnym BeGlossy. Pomadka ma nieziemski rajski zapach, kremową konsystencję oraz długo utrzymuje się na ustach. Nie wysusza i wygląda przepięknie. Dodatkowo ma wbudowaną temperówkę co jest ogromnym plusem.