Maybelline New York, SuperStay, Ink Crayon (Szminka w kredce dająca długotrwały efekt)

Zobacz oferty

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 szt

Szminka z wygodnym aplikatorem w kształcie kredki oraz wbudowaną temperówką, by umożliwić idealne obrysowanie konturu ust. Lekka formuła, dająca długotrwały efekt niewysuszonych ust.

w kredce
nawilżające
Efekt
matowe

Super trwałość piękny kolor

Produkt zakupiony w Rossmann na promocji,kredka ma ładny słodki zapach przyjemną konsystencję jest dobrze napigmentowana ładnie kryje zastyga po chwili na ustach nie wysusza ust nie tworzy skorupy ma bardzo dobrą trwałość odporna na jedzenie i picie , plus za temperówkę na dole kredki w opakowaniu wybrałam kolor nr 30 Seek Adventure ciemny róż w chłodnym odcieniu piękny kolor bardzo szlachetny polecam

Nie jestem aż tak pozytywnie nastawiona.

Pomadka nie jest zła. Mam kolor 30 seek adventure. Jest kremowa, po czasie od nałożenia zastyga. Ładnie pachnie. Mi się ją nakłada bardzo źle. Mam wrażenie, że gdy już nałożę ją na usta, a później chcę poprawić to robi się skorupka, później suche uczucie na ustach. Pomadka jest tak trwała, jak wszystkie inne matowe, bez różnicy że ta jest w kredce. Szczerze mówiąc bardziej odpowiada mi kredka do ust z Golden Rose.

Wygodne opakowanie z temperówką, głęboka pigmentacja, kremowa konsystencja

Maybelline New York, SuperStay, Ink Crayon jest dostępna w 12 odcieniach, znajdują sie w plastikowej kresce którą z łatwością można operować na ustach po przy jej szpiczasty dzióbek.

Konsystencja jest po prostu cudowna, kremowa, która sunie sie po ustach niczym masełko pozostawiając bardzo wyrazisty pigment.
Opakowanie również mam dołączona temperówkę która jest ukryta w podstawie opakowanie szminki. Co nam pozwala w każdym momencie zaostrzyć końcówce by móc precyzyjnie operować szminką na ustach.

Trwałość jest również zaskakująco długa jak jej pigmentacja. Spokojnie wytrzymuje 3-4h przy jednej warstwie, przy nałożeniu dwóch wytrzymuje nawet 20 minutowy pocałunek ;)
Nie straszne jej lunche czy picie kawy w ciagu dnia, towarzyszy naszym ustom a nie przedmiotom które miały styczność z nią po drodze.
Nie ma problemu przy demakijażu chociaż pigmentacja jest pełna, a szminka kremowa, po dwóch przetarciach zostaje cała na waciku.

Jestem zaskoczona takimi efektami, nie spodziewałam się po drogeryjnej pomadce która tak nie wiele kosztuje, Naprawdę warto po nią siegnąć, ja napewno zrobie to nie raz.

Jestem fanką

Szminka jak najbardziej na plus i wracam do niej bardzo często. Przede wszystkim uwielbiam odcienie które ta kolekcja oferuje. Dodatkowo to jak ładnie i długo ona się utrzymuje na ustach to to jest HIT. Zdecydowanie jestem wielką fanką, bo pięknie kryje usta, można dobrze obrysować sobie usta. Jeżeli pomadka jest już dość długo na ustach to można bez problemu dołożyć sobie kolejna warstwę na usta i nie będzie żadnych luk.

Fajna alternatywa dla klasycznych pomadek SyperStay Matt Ink

Pomadki Maybelline Ink Crayon są super alternatywą do klasycznych Matt Ink tej samej marki.
Może nie są aż tak trwałe, ale jak na kremową konsystencję kredki fajnie utrzymują się na ustach. Pomadki są komfortowe w noszeniu, aksamitne. Sprawdzą się dla osób, które miewają przesuszone usta i/lub nie lubią mocno zastygających pomadek w płynie.

Firma oferuje duży wybór kolorystyczny, kolorki są dobrze przemyślane, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Nie można zapomnieć także o formie tej pomadki, jest wykręcana, dlatego nie musimy się martwić o temperówkę, możemy jej użyć zawsze i wszędzie.

Podsumowując, pomadka jest bardziej trwała niż klasyczna pomadka w kredce, ale nie utrzyma nam się tyle na ustach co Matt Ink z tej samej firmy,

Nie trwała

Kupiłam pomadkę w odcieniu brudnego różu. Odcień jest bardzo ładny i dobrze wygląda na ustach. Pomadka ładnie pachnie i ma kremową konsystencję.
Do opakowania dołączona jest temperówka, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem - do tej pory nie spotkałam tego typu pomadki wraz z temperówką.
Po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy na temat tego, że pomadka jest bardzo trwała miałam duże oczekiwania względem tego produktu. No niestety nie podzielam zachwytów bo nie jest trwała w ogóle. Po jedzeniu czy piciu nie wiele pomadki pozostaje na ustach i trzeba od nowa malować usta.

Miłe zaskoczenie

Po pomadkę tą sięgnęłam przy okazji ostatniej promocji na makijaż w rossmannie. Myślała o niej jako zamienniku za pomadkę pudrową z bell hypoallergenic z którego rossmann zrezygnował. Po używaniu tamtej pomadki miała pewne wyobrażenie co do tego czego się spodziewać. Więc może z tego wynika moje zaskoczenie. Bezpośrednio w trakcie aplikacji konsystencja jest aksamitna i delikatna, a po chwili pomadka częściowo zastyga. I to się przekłada na wykończenie i trwałość. Pomadka nie transferuje się i nie odbija w kontakcie z wodą i przekąskami, zmywa się częściowo dopiero na tłustym posiłku, ale można ją bez problemu dokładać. Na ustach delikatnie ją czuć, ale nie jest to w żadnym razie uciążliwie. Kolory są dobrze napigmentowane, a krycie jest pełne już przy jednej warstwie. Szminka posiada miły dodatek w postaci temperówki ukrytej u dołu pod białym paskiem, dzięki czemu można bez problemu obrysować usta. Po zakupie jednego z jaśniejszych kolorów na dzień wróciłam jeszcze po dwa z gamy czerwieni i jestem równie zadowolona. Jak dla mnie lepszy zamiennik bell hypoallergenic z ładniejszymi odcieniami czerwieni (bez różowych podtonów). Więc jak bym miała wybierać bell w cenie regularnej i maybelline w promocji za 17,99zł to wybór jest prosty.

Jedna z bardziej komfortowych matowych szminek

Posiadam szminkę nr 15- Lead the way. Jest to bardzo piękny nudziak w odcieniu różu z lekko czerwonymi nutami. Kupiłam ją kiedy poszukiwałam szminki do sesji zdjęciowej. Zależało mi na tym, aby kolor był zbliżony do naturalnej barwy moich ust. Ink Crayon idealnie spełniła moje oczekiwania. Bardzo pięknie i łatwo rozprowadza się ją na ustach, a zaostrzona końcówka sprawia, że bez problemu można wyrysować kontur. Nosi się ją bardzo komfortowo i co jest dla mnie ważne- nie wysusza tak mocno, jak pomadka w płynie Matte Ink od Maybelline pomimo jej zastygających właściwości! Łatwiej ją też dołożyć w ciągu dnia. Nie wytrzymuje niestety w nienaruszonym stanie podczas jedzenia, ale coś za coś :). Chętnie kupię inne kolory, szczególnie że na internecie można ją dorwać już od 16 złotych.

Uwielbiam

Z klasyczną wersją tej pomadki się nie lubię, natomiast tą uwielbiam od pierwszego użycia. Dla mnie pomadki w kredce są najwygodniejszą formą. Dodatkowym plusem jest tutaj temperówka schowana na końcu opakowania co pozwala na zaostrzenie produktu i zawsze precyzyjne wyrysowanie ust. Produkt dobrze się aplikuje, nie pozostawia smug na ustach ma bardzo dobre krycie przy czym jest bardzo kremowa podczas nakładania. Po zastygnięciu staje się matowa ale nie ściąga ust i ich nie przesusza, nosi się bardzo komfortowo patrząc na to, że jest to pomadka matowa i zastugająca. Jeżeli pozwolimy jej spokojnie zastygnąć jest bardzo trwała. Po zjedzeniu rosołu i kurczaka wytarła mi się trochę w wewnętrznej części ust ale w ładny i równomierny sposób. Bez problemu można zrobić poprawki i dołożyć pomadkę. Nosiłam ją zarówno na gołe usta ale także na konturówkę i w obu przypadkach świetnie się trzymała. Nie jest może nie do zdarcia ale przy takiej kremowej formule uważam, że trwałość jest świetna. Demakijaż nie stanowi problemu, płyn micrlarny spokojnie z nią sobie poradzi.

Kolor 020 czyli nowa, lepsza czerwień ust

Jeżeli chodzi o makijaż ust, to miałam z nim różne dzieje. Tak jak nakładania podkładu, korektora, pudru czy tuszu na rzęsy, a nawet bazy nigdy nie pomijam, tak cienie do powiem czy właśnie produkty kolorowe do ust zdarza mi się pomijać i to całkiem często, chodź na początku mojej makijażowej przygody nie wyobrażałam sobie bez nich życia. Teraz jednak, po dłuższym czasie z chęcią do nich powracam i chodź aktualnie pokazywanie ust w miejscach publicznych jest zabronione z wiadomo jakiego powodu, to chętnie prezentuje je u siebie w pracy.

Na kredkę od firmy Maybelline czaiłam się od naprawdę długiego czasu, aż w końcu poszłam za ciosem i zakupiłam ją w bardzo atrakcyjnej promocji podczas wykonywania zakupów na stronie internetowej jednej z popularnych drogerii. Zdecydowałam się na odcień 020, który miał być brudnym, ciemniejszym różem. Zamknięty jest w niedużym, plastikowym aplikatorze w kolorze przypominającym odcień produktu. Sama kredka jest wykręcana, ścięta na czubku w stożek, jednak wiadomo, kształt ten z czasem i stosowaniem kosmetyku zanika. Bardzo polubiłam zapach tej szminki, który jest intensywny, bardzo przypominał mi budyń. Słodziutka sprawa, która nie sprawia, że boli nas od niego głowa i ulatnia się od razu po aplikacji.

Kredka do ust jest bardzo przyjemna w nakładaniu. Przez swój kształt pozwala na łatwe nałożenie jej na wargi, a przy tym umożliwia idealne ich obrysowanie, bez wychodzenia za kontur. Kolor 020 nie wychodzi na ustach dosyć intensywnie, jednak przypomina i tworzy zarazem lepszy, bardziej widoczny odcień na ustach, przez co bardzo fajnie je podkreśla. Dla mnie ten efekt jest super śliczny i jestem nim cały czas zachwycona.

Jeżeli chodzi o trwałość, to tutaj także jest całkiem dobrze. Produkt ładnie się zmywa z ust, wytrzymuje nietłuste jedzenie, ale z tym bardziej tłustymi propozycjami czy herbatą albo kawą nie za bardzo sobie radzi i się zmywa. Nie tworzy to jednak nieprzyjemnego efektu, nie ma tutaj plam czy nieestetycznych prześwitów tylko ładny efekt stopniowo zmniejszającej się czerwieni na ustach.

Szminka wygląda bardzo ładnie przez cały czas jej noszenia. Co prawda trzeba ją dokładać w ciągu dnia, jeżeli chce się cieszyć efektem przez dłuższy czas, ale nie jest to jakaś spora wada. Kosmetyki do ust i to jeszcze w drogeryjnych cenach zazwyczaj i tak nie trzymają się tak dobrze jak ta, więc uważam, że i tak jest bardzo dobrze. Serdecznie polecam.

Przypadła mi do gustu

Pomadke kupiłam w rossmannie na promocji ma przepiękny, zapach cudownie się nakłada jeśli chodzi o trwałość to taka średnia ale uważam że obecnie kiedy jest dostępna w rossmannie za jedynie ok 17 zł to jest godna wypróbowania nie mam pojęcia jak z jej wydajnością bo nie używam jej długo zobaczymy po czasie

Szminka, która NIE daje długotrwałego efektu.

Ta szminka jeśli chodzi o trwałość jest kiepska. W niższej cenie mam produkty, które wytrzymują dłużej niż wypicie herbaty. Niestety tak szybko schodzi z ust. Zostaje tylko kontur a'la lata 90te. Dla mnie to niedopuszczalne, choć na bal przebierańców byłby to super efekt. Na szczęście jeśli pojawimy się w miejscu, w którym nie będzie nic do spożycia, makijaż zostaje nienaruszony. Tak przyjemna formuła zasługuje na momenty poświęcenia. Naprawdę to świetny kosmetyk i gdyby nie słaba trwałość został by moim hitem. Ma precyzyjny aplikator, ładny kolor i zapach oraz konsystencję nie wysuszającą ust.