Maybelline New York, SuperStay, Ink Crayon (Szminka w kredce dająca długotrwały efekt)

Zobacz oferty

zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 szt

Szminka z wygodnym aplikatorem w kształcie kredki oraz wbudowaną temperówką, by umożliwić idealne obrysowanie konturu ust. Lekka formuła, dająca długotrwały efekt niewysuszonych ust.

w kredce
nawilżające
Efekt
matowe

Ulubieniec.

Uwielbiam te szminki! Posiadam kilka odcieni i to jedyne pomadki, jakimi aktualnie maluję usta. Używam ich praktycznie codziennie. Dużym plusem jest na pewno ogromna gama kolorystyczna, więc każdy znajdzie tutaj idealny odcień dla siebie. Mało tego - pomadki te są naprawdę trwałe i przepięknie prezentują się na ustach. Dużym plusem jest również temperówka, znajdująca się na drugim końcu produktu. Niby nic takiego, ale fajnie, że jest. Zawsze się przyda. Jedynym małym minusem jest to, że częste używanie trochę przesusza usta (przynajmniej w moim przypadku), ale można przecież temu zaradzić. :)

Kupiony w: Drogeria Hebe

Moja ulubiona!

Kiedyś uwielbiałam szminki wszelkiego typu, teraz trzymam się głównie matowych. Niestety wiele z nich bardzo wysusza usta - ta taka nie jest!

Mam kolor 115, czyli taka koralowa czerwień. Szminka świetnie, miękko się rozprowadza, można nią wyraźnie podkreślić łuk kupidyna. Nie zastyga jak niektóre matowe szminki w płynie, dzięki czemu łatwiej ją zmyć płynem micelarnym i podczas noszenia nie podkreśla suchych skórek (których też nie powoduje!!).

Przede wszystkim - ładnie się zjada :) po posiłku nadal ładnie wygląda, jest jedynie trochę bledsza od środka. Dla mnie produkt na lata!

• Opakowanie: 4

Trwałe masełko

Pomadka w wygodnej formie wysuwanej kredki, nakłada się jak masełko i pięknie pachnie. Jak mam w beżowym odcieniu i trzyma się naprawdę świetnie. Łatwo obrysować nią usta i jest wydajna.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Rewelacja

Jako fanka pomadek, moja toaletka jest nimi zapełniona po brzegi, nie mogło zabraknąć tej właśnie od maybelline, uwielbiam ją za to, że jest w formie kredki więc aplikacja jest bardzo prosta a trwałość mega mega mega, u mnie trzyma się długo nawet przy jedzeniu i piciu, mam dwa odcienie 95 oraz limitowaną edycję 185 z drobinami, która pięknie pachnie ciasteczkami a drobinki to cuuudo, ślicznie się mienią

Kupiony w: Drogeria internetowa

Bardzo wygodna :)

Uwielbiam szminki w takiej postaci. Nakłada się je precyzyjnie, wygodnie i szybko. Szminka ta jest bardzo przyjemna na ustach, jedwabista, nie klei się. Nie trzyma się na moich ustach jakoś długo ale wygląda bardzo ładnie. Chyba, że mam suche usta- wtedy szminka nieestetycznie podkreśla suche skórki i wżera się w nie. Dlatego muszę zawsze zadbać o odpowiednie nawilżenie przed użyciem jej. Często zabieram do torebki, bo jest cieniutka i praktycznie nie zajmuje miejsca. Podoba mi się opakowanie i odkręcana tubka. Polecam :)

Wizażanki najczęściej polecają:

Lubię.

Nie jest tak genialna jak jej siostra z aplikatorem- od tego muszę zacząć. Ale również ją lubię. Łatwo się nakłada i mimo że ściera się dość szybko (3-4h), to jednak jej formuła- w pisaku ułatwia znacząco poprawki w ciągu dnia. Ma sporą gamę kolorystyczną, jest ogólnie dostępna. No i dodać muszę że ściera się estetycznie, równo. Cena jak dla mnie też jest świetna, często są na nią promocje. Czasem nakładam na nią błyszczyk po 2h i tak już sobie jest do popołudnia i też prezentuje się ładnie. Generalnie muszę przyznać że Maybelline wypuszcza świetne szminki i nawet wysokopółkowe rzadko im dorównują.

Rewelacja!

Zakupiłam pierwsze opakowanie na próbę. Zależało mi bardziej na konturówce niż szmince, a ten produkt sprawdza się w obu wersjach bardzo dobrze. Rozprowadza się jak masełko, z niesamowitą łatwością można obrysować nią usta, nie wysusza, do tego rewelacyjnie się utrzymuje, a na promocjach, aż żal się nie skusić. Obecnie mam kilka kolorów, które codziennie używam z innymi kolorami szminek od MAC. Na przykład kolor 115 know no limits to zamiennik i idealna konturówka dla MAC - marrakesh, 10 trust your gut to świetny zamiennik dla MAC - velvet teddy, czy np. 25 stay exceptional ładnie prezentuje się z kolorem MAC - fast play. Moja kolekcja na pewno jeszcze się powiększy.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 1

Nie dla mnie

Oceniam kolor 95 Talk the talk . Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Kolor nude bardzo ładny. Piękny zapach toffee. Kremowa. I tyle z jej zalet. Od szminki wymagam trawołości, której w tym przypadku zabrakło. Nie dorównuje do pięt Maybelline Matte Ink. Zmywa się przy pierwszym posiłku. Niestety ta niedoskonałość dyskwalifikuje ją u mnie.

Hit!!!!

Cóż mogę powiedzieć po prostu ideał! zawsze miałam problem z trwałymi pomadkami płynnymi ponieważ bardzo szybko wysuszały
mi usta, podkreślały bruzdy, nie potrafiłam precyzyjnie ich rozprowadzić. Usta były mocno przesuszone, ściągnięte i cały czas mimowolnie je pocierałam aby ją zetrzeć, "złuszczyć" nienawidziłam tego uczucia, które dawały na ustach. Jednak ta pomadka w kredce jest po prostu cudowna pięknie się rozprowadza można budować krycie, nie czuję jej na ustach, nie jest "tępa", nie podkreśla bruzd nie wysusza ust równomiernie się zjada, ma piękny zapach. Jestem w niej szczerze zakochana.

• Zgodność z opisem producenta: 4

Ciekawa

Ciekawa, kredka do ust o ładnym kolorze. Łatwa aplikacja, można precyzyjnie obrysować nią usta. Całkiem trwała i narysowany kontur się nie rozmazuje. Dobra do torebki, ładne opakowanie.

Kupiony w: Inna drogeria

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 4

Kolory 15,10 i 95

Kupiłam 3 kolory tej kredki w załączniku dodaje zdjęcie odcieni, od lewej do prawej 15,10 oraz 95.

15 LEAD THE WAT - to taki brudny róż, delikatny
odcień różu, dla mnie on ma neutralne tony.
10 TRUST YOUR GUT - to odcień nude wpadający moim zdaniem w chłodne/ fioletowe tony.
95 TALK THE TALK - to również odcień nude ale ten wpada bardziej w ciepłe tonacje w porównaniu z kolorem 10 trust your gut.

Może zacznę od tego że kredki są bardzo miękkie, łatwo suną po ustach, jednak dla mnie osobiście mogłaby by być troszkę twardsze.

Te kredki to dla mnie taki szybki produkt do makijażu ust, takie 2w1 czyli szminka i konturówka w jednym ponieważ tą kredka obrysujemy usta jak i je wypełnienimy. A efekt jaki daje wygląda naturalnie.

Jednak muszę dodać że kredka jest dość gruba i ślizga więc obrysowanie ust nie będzie bardzo precyzyjne jednak za to jak wspomniałam wcześniej wyglądające naturalnie. Jeśli ktoś liczy na precyzyjny kontur ust to ta kredka do tego się nie sprawdzi.

Muszę przyznac że kredki na ustach dobrze się prezentują, nie wysuszają ich, utrzymują się średnio ale można w dzień bez problemu dołożyć produktu na usta - dobrze się je dokłada i ładnie się zjadają. Dlatego nie mam "pretensji" że średnio się utrzymują ponieważ moim zdaniem przez to że mają lżejsza konsystencję lepiej wyglądają na ustach niż np typowe matowe pomadki które mi je ciągle przesuszaly, wyglądały ciężko i w większości się brzydko zjadały. Dlatego Maybelline Ink Cryon to dla mnie idealny wybór na co dzień.

Kredki tak jak wspomniałam są miękkie i uważam że są dobrze napigmentowane.

Bardzo podoba mi się również opakowanie, małe, poręczne w kolorze pomadki, ułatwiające bardzo poprawę makijażu ust w ciągu dnia. Fajny jest pomysł z tą temperówka dołączona do pomadki, jednak trzeba się liczyć z tym że takie temperowanie tej kredki powoduje to że sie jednak trochę tego produktu marnuje.

Muszę dodać jednak że cena jest wysoka w drogeriach stacjonarnych uważam że aż za wysoka tym bardziej że kredka ma małą gramaturę i jest nie wydajna. Ja zamawiam online wtedy kupuje je za połowę ceny lub czekam na promocję.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Fajna

Ta szminka w kredce jest fajnie napigmentowana, równomiernie się rozprowadza. Daje lekko satynowe wykończenie i co najważniejsze, nie wysusza ust. Plusem jest temperówka z tyłu kredki, przez co można bardzo precyzyjnie pomalować usta. Trwałość raczej przeciętna. Opakowanie wygodne. Łatwa aplikacja, kredka sunie po ustach jak masełko. Wydajna i ładne kolory są w kolekcji, każdy znajdzie coś dla siebie.