Maybelline New York, SuperStay, Ink Crayon (Szminka w kredce dająca długotrwały efekt)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.35/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 szt

Szminka z wygodnym aplikatorem w kształcie kredki oraz wbudowaną temperówką, by umożliwić idealne obrysowanie konturu ust. Lekka formuła, dająca długotrwały efekt niewysuszonych ust.

w kredce
nawilżające
Efekt
matowe

Nie dla mnie

Oceniam kolor 95 Talk the talk . Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Kolor nude bardzo ładny. Piękny zapach toffee. Kremowa. I tyle z jej zalet. Od szminki wymagam trawołości, której w tym przypadku zabrakło. Nie dorównuje do pięt Maybelline Matte Ink. Zmywa się przy pierwszym posiłku. Niestety ta niedoskonałość dyskwalifikuje ją u mnie.

Hit!!!!

Cóż mogę powiedzieć po prostu ideał! zawsze miałam problem z trwałymi pomadkami płynnymi ponieważ bardzo szybko wysuszały
mi usta, podkreślały bruzdy, nie potrafiłam precyzyjnie ich rozprowadzić. Usta były mocno przesuszone, ściągnięte i cały czas mimowolnie je pocierałam aby ją zetrzeć, "złuszczyć" nienawidziłam tego uczucia, które dawały na ustach. Jednak ta pomadka w kredce jest po prostu cudowna pięknie się rozprowadza można budować krycie, nie czuję jej na ustach, nie jest "tępa", nie podkreśla bruzd nie wysusza ust równomiernie się zjada, ma piękny zapach. Jestem w niej szczerze zakochana.

Ciekawa

Ciekawa, kredka do ust o ładnym kolorze. Łatwa aplikacja, można precyzyjnie obrysować nią usta. Całkiem trwała i narysowany kontur się nie rozmazuje. Dobra do torebki, ładne opakowanie.

Kolory 15,10 i 95

Kupiłam 3 kolory tej kredki w załączniku dodaje zdjęcie odcieni, od lewej do prawej 15,10 oraz 95.

15 LEAD THE WAT - to taki brudny róż, delikatny
odcień różu, dla mnie on ma neutralne tony.
10 TRUST YOUR GUT - to odcień nude wpadający moim zdaniem w chłodne/ fioletowe tony.
95 TALK THE TALK - to również odcień nude ale ten wpada bardziej w ciepłe tonacje w porównaniu z kolorem 10 trust your gut.

Może zacznę od tego że kredki są bardzo miękkie, łatwo suną po ustach, jednak dla mnie osobiście mogłaby by być troszkę twardsze.

Te kredki to dla mnie taki szybki produkt do makijażu ust, takie 2w1 czyli szminka i konturówka w jednym ponieważ tą kredka obrysujemy usta jak i je wypełnienimy. A efekt jaki daje wygląda naturalnie.

Jednak muszę dodać że kredka jest dość gruba i ślizga więc obrysowanie ust nie będzie bardzo precyzyjne jednak za to jak wspomniałam wcześniej wyglądające naturalnie. Jeśli ktoś liczy na precyzyjny kontur ust to ta kredka do tego się nie sprawdzi.

Muszę przyznac że kredki na ustach dobrze się prezentują, nie wysuszają ich, utrzymują się średnio ale można w dzień bez problemu dołożyć produktu na usta - dobrze się je dokłada i ładnie się zjadają. Dlatego nie mam "pretensji" że średnio się utrzymują ponieważ moim zdaniem przez to że mają lżejsza konsystencję lepiej wyglądają na ustach niż np typowe matowe pomadki które mi je ciągle przesuszaly, wyglądały ciężko i w większości się brzydko zjadały. Dlatego Maybelline Ink Cryon to dla mnie idealny wybór na co dzień.

Kredki tak jak wspomniałam są miękkie i uważam że są dobrze napigmentowane.

Bardzo podoba mi się również opakowanie, małe, poręczne w kolorze pomadki, ułatwiające bardzo poprawę makijażu ust w ciągu dnia. Fajny jest pomysł z tą temperówka dołączona do pomadki, jednak trzeba się liczyć z tym że takie temperowanie tej kredki powoduje to że sie jednak trochę tego produktu marnuje.

Muszę dodać jednak że cena jest wysoka w drogeriach stacjonarnych uważam że aż za wysoka tym bardziej że kredka ma małą gramaturę i jest nie wydajna. Ja zamawiam online wtedy kupuje je za połowę ceny lub czekam na promocję.

Fajna

Ta szminka w kredce jest fajnie napigmentowana, równomiernie się rozprowadza. Daje lekko satynowe wykończenie i co najważniejsze, nie wysusza ust. Plusem jest temperówka z tyłu kredki, przez co można bardzo precyzyjnie pomalować usta. Trwałość raczej przeciętna. Opakowanie wygodne. Łatwa aplikacja, kredka sunie po ustach jak masełko. Wydajna i ładne kolory są w kolekcji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Moje ulubione pomadki

Jestem wielką fanką makijażu ust, ale wiele pomadek bardzo mi je wysusza. Te pomadki w kredce to dla mnie idealne rozwiązanie.
Są bardzo, bardzo komfortowe. Super się je nakłada bo są miękkie, masełkowate i dosyć precyzyjne, a dodatkowo w skówce mają mini temperówkę.
Kolory jak dla mnie nieco przygaszone, co w moim odczuciu jest akurat plusem bo właśnie taką kolorystyka mi odpowiada.
Dużym zaskoczeniem jest dla mnie ich trwałość bo pomimo konsystencji i tego, że nie są zastygające to jednak są dosyć trwałe i zjadają się w bardzo ładny, subtelny sposób
Bardzo polecam

Cudo

To jest jedna z najbardziej ok omforyowych pomadek jakie mam. Rozprowadza się jak masełko, daje piękny satynowy odcień i trzyma się całkiem nieźle na ustach.
Trwałością nie powala, ale nie czuć jej ma ustach i 3 godziny spokojnie wytrzyma bez jedzenia????. Na pewno kupię ponownie w jakieś promocji

Rewelacja♡

Nie byłam jakoś szminkowa, była to była, do czasu kiedy nie kupiłam w Rossmannie tej szminki.na dość fajnej promce. Po zdecydowanie się na kolor wybrałam nr 10. Jest to ładny, zgaszony róż. Przyznam szczerze, że nie miałam szczęścia ci do doboru szminek, albo były za jasne, albo za ciemne ten kolor jest idealny, świetnie wrócił się w odcień moich warg przez co tworzy naturalny, nienachalny efekt.

Szminka jest w wkręcanie kredce, która jest miękka, przyjemnie się nią maluje.

Zapach to taki waniliowy budyń mmm.... pychotka

Jeśli chodzi o trwałość jest średnio na jeża, czyli bez picia i jedzenia wytrzymuje ok.3 godz. Oczywiście należy ją uzupełniać.
Szminka schodzi równomiernie.

Ma właściwości pielęgnacyjne, dzięki temu usta są przyjemnie miękkie i nawilżone.

Kredka ma jeszcze jeden atut, na drugim końcu znajdziemy temperówke, dzięki niej możemy regulować ostrość kredki.

Jak dla mnie jest to przyjemna szmineczka z sporym wachlarzem kolorów. Już zakupiłam kolejne kolorki????

Polecam!

Dotychczas używałam pomadek w sztyfcie. Niedawno zaczęłam używać tej w kredce i jestem mega zadowolona! Najlepsza jest Trwałość. Konsystencja jest nieco satynowo pudrowa. Bardzo podoba mi się gama kolorystyczna produktu. Ma dobry skład a co najważniejsze nie muszę robić peelingu przed nałożeniem gdyż pomadka nie uwydatnia suchych skórek i nie wysusza ust
W codziennych czynnościach typu picie kawy owszem schodzi z ust, ale nie w dużych ilościach. Trwałość oceniam na 4,5

Ulubieniec

Posiadam odcień 15 Lead The Way. Kredka spełnia obietnice producenta. Jest naprawdę długotrwała, daje pięknt, intensywny kolor. Kiedy się zjada, to równomiernie, nie ma na ustach brzydkich śladów. Formuła kredki pozwala na łatwą i precyzyjną aplikację. Można używać jej jako konturówki do ust. Na końcówce znajduje się wygodna strugaczka. Żadnych zastrzeżeń, widzę same zalety!

Kolor 10 i 95 cudowne!

Kredka ma bardzo ładny, lekko czekoladowy zapach. Gładko się rozprowadza i nie czuć jej na ustach. Można precyzyjnie pomalować usta bez dokładności.Bardzo ładnie się prezentuje. Piękne odcienie i wygodna aplikacja

Mocno mieszane uczucia

W poszukiwaniu idealnego odcienia Nude zakupiłam pomadkę o numerze 65 Talk the talk - bardzo efektowny i naturalny na ustach ciemno-kremowy kolor. O niejednoznacznym tonie - raczej ciepłym.

Cieszę się, że testowałam produkt w cenie promocyjnej - niecałe 23 złote, bo mocno rozczarowałam się co do trwałości. Jednak nie można oczekiwać od kremowych formuł tego, co w pomadkach zastygających. Ta nie zastyga, ale też się nie lepi i jest bardzo komfortowa w aplikacji i noszeniu. Nie małą rolę gra tu fenomenalny kokosowy zapach i smak. Miłe jest też pół-matowe wykończenie, trochę uwypuklające usta.

Jednak pomadka nie wytrzymuje jedzenia i picia a do tego nieładnie się zjada. Dobrze, że można ją bez problemu re-aplikować. Jednak za tę cenę uważam, że nie warto. Szkoda, bo gama kolorystyczna jest ciekawa, może nie bogata i zróżnicowana, ale miałam ochotę na wypróbowanie innych odcieni. Teraz odpuszczę ich testowanie.