It`s Skin, Babyface, Petit Tint Gloss (Błyszczyk do ust)

It`s Skin, Babyface, Petit Tint Gloss (Błyszczyk do ust)

Jest połączeniem niezwykle subtelnego, trwałego koloru, z którego słyną koreańskie tinty wraz z pięknym połyskiem błyszczyka do ust. Dodatkowo, dzięki zawartości naturalnych olejków (z awokado i malin) hydrolatu jabłkowego oraz wyciągów owocowych (z liczi, grejpfruta i truskawki) delikatnie pielęgnuje usta zapewniając im miękkość i delikatność.

To nie jest dobry produkt

Mam ten błyszczyko tint w wersji w kolorze brzoskwiniowym. Opakowanie jest malutkie, zmieści się w kieszeni, aplikatorem jest ścięty dzióbek co w tym wypadku nie jest najlepszym pomysłem, bo źle mi się ten produkt nakłada także ze względu na swoją dość lejącą konsystencję. Kosmetyk barwi usta i jest to widoczne także jeśli ktoś szuka delikatnie koloryzującego błyszczyka to to nie jest dobry wybór. Niestety moja wersja brzydko sie rozmazuje i wcale nie muszę jeść, pić i mówić żeby to się działo. Kilka razy zdarzyło mi się, że produkt znalazł się na brodzie czy na policzku! W dodatku jest nietrwały, a mam porównanie z innymi koreańskimi tintami. Używam go niechętnie i cieszę się tylko, że nie zapłaciłam za niego dużo. Ma za dużo wad, żebytm mogla wystawić pozytywną ocenę.