Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Maseczki klasyczne

Perfecta Clay Mask, Glinkowa maska `Detox, matowienie, zwężenie porów` 

3,9 na 58 opinii
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,9 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 10 października 2022 o 12:25
    W porządku
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Do zakupu zachęciła mnie tutaj forma opakowania, zakręcana a la saszetka- super. Nie ma tu problemu z pozostawieniem jej na "później", bo na pewno nie wyschnie. Bardzo wygodna w użyciu. Tego typu maski, czyli czarne, ale w sumie to nawet większość nakładam do tego przeznaczonym pędzlem. Zapach przyjemny, delikatny. Konsystencja także bez zarzutu, nie płynie, nie ścieka z twarzy, dobrze się trzyma na skórze. Nie za gęsta nie za rzadka- w sam raz. Nie zastyga całkowicie, więc nie ma tu mocnego uczucia "ściągania" skóry. Nigdy nie zmywam tego typu masek rękoma i nigdy nad wanną czy brodzikiem, zawsze nad zlewem przy użyciu miękkiej poduszeczki, którą myję twarz oraz zmywam maski. Więc nie ma tu problemu z pobrudzeniem czegokolwiek. Jako posiadaczka cery mieszanej ogólnie bardzo lubię tego typu maski. Może nie ma tu długotrwałego działania matu, bo raczej żadna maska tego nie zapewni ale na pewno każda z nas lubi sobie zrobić taki mały relaksik z maseczką na buzi. Po zmyciu maski skóra jest zmatowiona, lecz słabo oczyszczona czy też nawilżona. Spodziewałam się troszkę lepszego efektu, ale też nie jest jakoś źle i za taką cenę też nie mogę oczekiwać mocno spektakularnych efektów. Nie spowodowała u mnie pieczenia, podrażnienia czy uczulenia. Całość oceniam na 4 ZALETY: dobra cena wygodna forma opakowania kremowa gładka konsystencja przyjemny zapach wydajne opakowanie, które starcza na kilka użyć nie podrażnia, nie przesusza, nie uczula WADY: słabo oczyszcza i nawilża
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 czerwca 2020 o 8:43
    Przyjemna maska
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maska fajnie sprawdza się na mojej skórze mieszanej. Przyjemnie odświeża i widocznie zwęża pory. Jest niedroga choć nie wydajna. Generalnie nie mam jej nic do zarzucenia, na wyjazd fajna, bo opakowanie jest poręczne. Ale na codzień wolę inne, bardziej wydajne a tym samym ekonomiczne maski glinkowe.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 czerwca 2020 o 7:20
    Całkiem dobry produkt
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Uwielbiam czarne maseczki z dodatkiem węgla aktywnego, więc byłam bardzo ciekawa jej działania. Jest to dobra maseczka oczyszczająco-wygładzająca do stosowania raz na jakiś czas. Idealna dla osób z cerą tłusta lub mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości. Świetnie oczyszcza, matuje i wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry. OPAKOWANIE Płaska saszetka wykonaną z grubej folii z plastikowym korkiem to opakowanie, które zawsze można mieć przy sobie. Szata graficzna jest charakterystyczna dla całej glinkowej serii – tutaj jest to żółto-czarna kolorystyka idealnie dopełnia proste napisy. Na głównej stronie mamy wypisane główne cechy i składniki produktu, co ułatwia zakup. Z tyłu znajdziemy dokładny opis kosmetyku jak i składników aktywnych. Korzystanie z tubki-saszetki jest niezwykle proste – wystarczy lekko nacisnąć, aby wydobyć pożądaną ilość ze środka. Pod koniec można łatwo rozciąć saszetkę i zużyć kosmetyk do końca. MASECZKA Mam cerę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości, więc produkty oczyszczające to mój must have. Uwielbiam maseczki na bazie glinek, gdy świetnie działają na moją cerę i pomagają trzymać ją w ryzach, ta maseczka z pewnością do takiej grupy należy. Maseczka ma formę dość gęstego kremu o aksamitnej konsystencji. Posiada wyrazisty, czarny kolor, który w miarę wysychania zmienia się na ciemnoszary. Ma przyjemny, odświeżający zapach i pod tym względem przypomina mi inne produkty z czarną glinką i węglem. Łatwo się ją nakłada zarówno palcami jak i pędzelkiem do masek. Nakładam ją na zalecane 10-15 minut. Lekko zastyga, jednak nie jak typowe glinki, nie powoduje uczucia ściągnięcia czy dyskomfortu. Aby ją zmyć musimy się trochę namachać, jednak nie tak jak przy klasycznych glinkach. Po zmyciu cera jest przyjemnie gładka, zmatowiona i świetnie oczyszczona. Przy regularnym stosowaniu pojawia się też mnie niedoskonałości, a te już istniejące znacznie szybciej znikają. Polecam z tego względu szczególnie osobom z przetłuszczającą się skórą, świetnie absorbuje sebum. Maska ma pojemność 50g, które wystarczyły mi na około 6 aplikacji na twarz i szyję, Kupiłam w CND za 4,99 zł, co jest rewelacyjną ceną biorąc pod uwagę wydajność i działanie. PLUSY praktyczne opakowanie aksamitna, kremowa konsystencja łatwość aplikacji i zmycia cera wygładzona, oczyszczona i matowa ogranicza powstawanie niedoskonałości wydajność korzystna cena MINUSY trudno ją zmyć
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 czerwca 2020 o 20:02
    może być, ale bez szału
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    produkt kupiłam w rossmanie na promocji za ok 5 zł. lubię glinkowe maseczki, jednak to pierwsza, której nie rozrabiam z proszku, a już gotowa do użycia. ma plusy i minusy. wygodne opakowanie, łatwa aplikacja, przyjemna konsystencja. jeśli chodzi o działanie - może być, ale spodziewałam się więcej. faktycznie efekt zmatowienia dostrzegam. nie ściąga przesadnie skory, nie wysusza, nie podrażnia. niestety nie zwęża porów i tak naprawdę niczym szczególnie nie zachwyca.
    Zalety:
    • opakowanie
    • łatwość aplikacji
    • konsystencja
    • efekt matujący
    • nie wysusza
    • bardzo wydajna
    Wady:
    • nie zwęża porów
    • efekty nie są szczególnie długotrwałe
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 maja 2020 o 11:15
    Polecam
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maseczka zapakowana jest w tubce z rozkręcaną nakrętką. Starcza na ok. 5 zabiegów. Konsystencja maski jest gęsta, o kolorze ciemnoszary i zapachu glinkowym. Maskę dobrze rozprowadza się po twarzy. Jedyny problem to taki, że maseczka bardzo brudzi przy myciu rąk czy potem zmyciu jej z twarzy. Połowa wanny była w glince. Po tej maseczce cera jest oczyszczona z sebum, wągrów, gładka, miękka w dotyku, nawilżona. Bardzo dobrze wpływa na moją cerę.
    Zalety:
    • gramatura
    • wydajność
    • cena
    • dostępność
    • nawilżenie
    • oczyszczenie
    • gładkość
    • miękkość
    • detoksykuje cerę
    • odświeża
    • zwęza pory
    Wady:
    • brudzi
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.