Dessange, Professional Hair Luxury, Nutri Extreme, Serum do włosów suchych

Dessange, Professional Hair Luxury, Nutri Extreme, Serum do włosów suchych

Koronacja prawdziwie odżywczego rytuału inspirowanego profesjonalną pielęgnacją. Bogata, odżywcza formuła aplikowana na mokre lub suche włosy zapobiega puszeniu, intensywnie odżywia i chroni włosy aż po same końce.

Formuła z odżywczym olejkiem z nasion Sacha Inchi i prowitaminą B5 pozostawia włosy lekkie i pełne uwodzicielskiego blasku. Suche włosy zyskują piękny wygląd oraz łatwo się rozczesują i układają.

hmm.. ok

Serum do włosów sprawdził się przyzwoicie lecz nie używam go za każdym razem lecz dwa razy w tygodniu kiedy włosy potrzebują delikatnego zregenerowania i nawilżenia.
Nie polecam go dla dziewczyn które maja włosy w przyzwoitej kondycji i dobrej gdyż może obciążyć włosy i zrobić im krzywdę puszeniem się włosów.
Szkoda ze włosy są ładne pierwszego dnia a drugiego już mniej ładne.
Serum w sumie spełnia swoja powierzchowna funkcje.

Uwielbim go!

Sprawdził się w 100% do moich suchych włosów z tendencją do puszenia się, Wraz z szamponem i odżywką tworzy super team do włosów! Jestem zachwycona efektem jaki robi to serum!

Genialny!

TAK, TAK, TAK! Coś czego moje niesforne końcówki teraz potrzebują. Wygładza, nawilża, dodaje blasku. Praktycznie i eleganckie opakowanie. Jestem zadowolona :)

Przyjemnie, godne polecenia

Producent obiecuje: odzywia, chroni, wygładza, ułatwia rozczesywanie, włosy lekkie. Moja reakcja: 100% prawda! Malutki minus, że trochę się klei w dłoniach, ale naprawdę lekko. Konsystencja bardzo lekka, kolor mleczny, zapach inny niż produktu tej serii- a zatem bardzo przyjemny :) nakładam na mokro, na sucho i w obu wersjach się sprawdza. Zmiękcza włosy, wygładza, nie puszą się. Na moje włosy do łopatek wystarczą 2 pompki.

Może być

Serum to ostatni krok. Jest całkiem w porządku, dość lekkie, nie takie oleiste jak inne. Dobrze wygładza końcówki, nie obciąża mocno włosów. Zapach mi się nie podoba. Bardzo wygodne w użytkowaniu.

Mega

Produkt po pierwszym zastosowaniu był dla mnie numer jeden idealnie odżywia włosy po zastosowaniu są miękkie, lśniące i i wyraźnie ożywione. Serum nadaje włosom natychmiastową redeneracje. Jest bardzo wydajna odrobina kosmetyku wystarczy aby zdziałać cuda, poza tym zapach który pozostaje na długo nie do opisania. Jestem pod ogromnym wrażeniem i myślę że nawet dość wysoka cena nie będzie przeszkodą aby jej nie stosować.

Dobre serum

Serum udało mi się testować w ramach akcji wizaż.pl. Z zestawu kosmetyków zawierającego też szampon i odżywkę, ten produkt wypada zdecydowanie najlepiej, gdyż widoczne jest jego działanie. Przede wszystkim mam na myśli ułatwione rozczesywanie włosów. Bardzo podoba mi się również jego zapach :) polecam

Dessange, Nutri Extreme, Creme-huile Fine et Legere

Serum do włosów Dessange, Nutri Extreme, Creme-huile Fine et Legere spisuje się fantastycznie. Ułatwia rozczesywanie, bardzo wydajne potrzeba naprawdę niewiele żeby wystarczyło na włosy średniej długości. Zapach delikatny i przyjemny tak jak pozostałych kosmetykow z tej serii. Polecam.

Do zadań specjalnych

Serum przypomina mi inne produkty przeznaczone do końcówek włosów. Produktem można posłużyć się do ułożenia, ujarzmienia włosów, nawilżenia, zlikwidować ich puszenie, lub po prostu je odżywić. Wygodne opakowanie z pompką. Jak cała seria - produkt ma świetny zapach.

Zdecydowany hit!

Szampon i odżywka zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Serum przerosło moje oczekiwania! Forma kosmetyku bardzo mi odpowiada, uwielbiam takie kremowe kosmetyki do włosów (współpraca z olejkami różnie wychodziła, jednak moje włosy nie polubiły się z nimi). Kremowe serum nie obciążyło włosów, świetnie się rozprowadza i ułatwia rozczesywanie. Próbowałam je stosować również na suche włosy, ale lepiej współpracuje z włosami zaraz po umyciu. Produkt ma zapach jak z dobrego salonu fryzjerskiego. Przyjemnie się to używa. Włosy są zdyscyplinowane, ładnie współpracują ze szczotką podczas suszenia czy z prostownicą. Serum szybko się wchłania. Polecam osobom, które szukają dobrego produktu do niesfornych włosów!

spa dla włosów

Jestem mile zaskoczona tym serum. Kosmetyk nie obciaza wlosow i latwo sie rozczesuja. Włosy sa gladkie i bardzooo ladnie pachna. Jest to doskonale spa dla wlosow.

Suche włosy- żegnajcie

Ten produkt w 100% wykonuje swoje zadanie. Rozczesywanie włosów po ich umyciu zawsze było dla mnie koszmarem ale od kiedy używam tego serum już nie mam takiego problemu. Mogłabym nawet przeczesac włosy palcami i byłyby rozczesane. Bez problemu można to nałożyć nie tylko na końcówki ale także od nasady włosów, ponieważ w ogóle nie robi efektu przetluszczonych włosów.