Dessange, Professional Hair Luxury, Nutri Extreme, Serum do włosów suchych

Dessange, Professional Hair Luxury, Nutri Extreme, Serum do włosów suchych

Koronacja prawdziwie odżywczego rytuału inspirowanego profesjonalną pielęgnacją. Bogata, odżywcza formuła aplikowana na mokre lub suche włosy zapobiega puszeniu, intensywnie odżywia i chroni włosy aż po same końce.

Formuła z odżywczym olejkiem z nasion Sacha Inchi i prowitaminą B5 pozostawia włosy lekkie i pełne uwodzicielskiego blasku. Suche włosy zyskują piękny wygląd oraz łatwo się rozczesują i układają.

Serum do włosów suchych

Dla mnie serum najbardziej się sprawdziło jest idealnie dobrze się nakłada i wchłania się Włosy nawilżone bo to dla mnie najważniejsza struktura wzmocnienia i włosy inne lepsze w dotyku nie rozdwajają się

jak dla mnie bez szału

Na początku wspomnę, że mam długie, ale zniszczone włosy. Mimo, że o nie dbam są suche. Produkt ten kupiłam bo czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat i byłam ciekawa jak poradzi sobie z moimi włosami. No i niestety zawiodłam się - serum nie pomogło moim włosom.

Opakowanie serum to wygodna buteleczka o pojemności 125 ml. Posiada ona pompkę. Zapach jest przyjemny, ale długo nie pozostaje na włosach.

Konsystencja produktu jest lekka, dzięki czemu serum dobrze się rozprowadza na włosach. Niestety moje włosy były bardzo obciążone tym produktem i szybko się przetłuściły. Próbowałam używać go na same końcówki, ale tu też nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania. Może od razu po rozprowadzeniu serum włosy faktycznie łatwiej się rozczesywały, ale na drugi dzień już się plątały.

Cena bardzo wysoka, ok 30 zł.

Bardzo fajne serum

Jedno z lepszych właściwie jakie używałam, nie skleja, bardzo dobrze wyływa na moje suche włosy. Naprawdę bardzo polubiłam się z tą firmą, zaskoczyly mnie także olejki. Konsystencja serum nie jest obciażająca. Zazwyczaj tego typu produkty wprowadzały mnie w złość. Każda dziewczyna chyba wie dlaczego. Sklejone włosy i brak efektów. Jednakże to serum jest wdzięczne, aplikacja jest prosta. Z biegiem czasu zauważam lepszy stan i strukturę włosów.

hmm.. ok

Serum do włosów sprawdził się przyzwoicie lecz nie używam go za każdym razem lecz dwa razy w tygodniu kiedy włosy potrzebują delikatnego zregenerowania i nawilżenia.
Nie polecam go dla dziewczyn które maja włosy w przyzwoitej kondycji i dobrej gdyż może obciążyć włosy i zrobić im krzywdę puszeniem się włosów.
Szkoda ze włosy są ładne pierwszego dnia a drugiego już mniej ładne.
Serum w sumie spełnia swoja powierzchowna funkcje.

Uwielbim go!

Sprawdził się w 100% do moich suchych włosów z tendencją do puszenia się, Wraz z szamponem i odżywką tworzy super team do włosów! Jestem zachwycona efektem jaki robi to serum!

Genialny!

TAK, TAK, TAK! Coś czego moje niesforne końcówki teraz potrzebują. Wygładza, nawilża, dodaje blasku. Praktycznie i eleganckie opakowanie. Jestem zadowolona :)

Przyjemnie, godne polecenia

Producent obiecuje: odzywia, chroni, wygładza, ułatwia rozczesywanie, włosy lekkie. Moja reakcja: 100% prawda! Malutki minus, że trochę się klei w dłoniach, ale naprawdę lekko. Konsystencja bardzo lekka, kolor mleczny, zapach inny niż produktu tej serii- a zatem bardzo przyjemny :) nakładam na mokro, na sucho i w obu wersjach się sprawdza. Zmiękcza włosy, wygładza, nie puszą się. Na moje włosy do łopatek wystarczą 2 pompki.

Może być

Serum to ostatni krok. Jest całkiem w porządku, dość lekkie, nie takie oleiste jak inne. Dobrze wygładza końcówki, nie obciąża mocno włosów. Zapach mi się nie podoba. Bardzo wygodne w użytkowaniu.

Mega

Produkt po pierwszym zastosowaniu był dla mnie numer jeden idealnie odżywia włosy po zastosowaniu są miękkie, lśniące i i wyraźnie ożywione. Serum nadaje włosom natychmiastową redeneracje. Jest bardzo wydajna odrobina kosmetyku wystarczy aby zdziałać cuda, poza tym zapach który pozostaje na długo nie do opisania. Jestem pod ogromnym wrażeniem i myślę że nawet dość wysoka cena nie będzie przeszkodą aby jej nie stosować.

Dobre serum

Serum udało mi się testować w ramach akcji wizaż.pl. Z zestawu kosmetyków zawierającego też szampon i odżywkę, ten produkt wypada zdecydowanie najlepiej, gdyż widoczne jest jego działanie. Przede wszystkim mam na myśli ułatwione rozczesywanie włosów. Bardzo podoba mi się również jego zapach :) polecam

Dessange, Nutri Extreme, Creme-huile Fine et Legere

Serum do włosów Dessange, Nutri Extreme, Creme-huile Fine et Legere spisuje się fantastycznie. Ułatwia rozczesywanie, bardzo wydajne potrzeba naprawdę niewiele żeby wystarczyło na włosy średniej długości. Zapach delikatny i przyjemny tak jak pozostałych kosmetykow z tej serii. Polecam.

Do zadań specjalnych

Serum przypomina mi inne produkty przeznaczone do końcówek włosów. Produktem można posłużyć się do ułożenia, ujarzmienia włosów, nawilżenia, zlikwidować ich puszenie, lub po prostu je odżywić. Wygodne opakowanie z pompką. Jak cała seria - produkt ma świetny zapach.