WAŻNE INFO O REGULAMINIE! SPRAWDŹ SKRZYNKĘ@ I SPAM
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Płatki pod oczy

Lirene Dermoprogram No Dark Circles, Rozjaśniające plastry pod oczy 

3,3 na 54 opinie
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 5 lipca 2020 o 13:34
    Cóż za efekt!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    W poszukiwaniu kolejnych skutecznych płatków pod oczy skusilam się na zakup plastrów Lirene i nie żałuję! Jako, że na codzień borykam się z problemem cieni pod oczami wybrałam linię No Circles. Płatki łatwo się aplikuje, zdecydowanie dobrze trzymają się na skórze wokół oczu, nie przemieszczają się nawet podczas ruchu więc spokojnie można wykonywać w nich proste czynności. Podczas użytkowania czuć przyjemne chłodzenie. Ja swoje płatki trzymałam około godzinę (w zaleceniach jest od 1h do 8h). Plastry równie łatwo sie zdejmuje, nie "ciągną" skóry. Ja efekty zauważyłam już po pierwszym opakowaniu, skóra była elastyczna i napięta a cienie zdecydowanie się rozjaśniły, skóra jest również wyraźnie wygładzona. Jak dla mnie produkt wart swojej ceny, napewno zakupie ponownie:)
    Zalety:
    • Wygładza
    • Rozjaśnia
    • Dobrze się trzymają
    • Nie podrazniaja
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 września 2019 o 13:01
    płatki samoprzylepne
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Największym plusem tych płatków jest to że przyklejają się idealnie i nie ma mowy o tym by miały przemieszczać się po twarzy. Delikatnie nawilżają okolicę pod oczami.. i to chyba tyle... osobiście użyłam ich tyko raz...może przy regularnym stosowaniu można zniwelować opuchnięcia pod oczami i cienie. Niestety ja wymagam od tego typu kosmetyków efektu na już.
    Zalety:
    • dobrze trzymają się pod okiem
    • delikatnie nawilżają
    Wady:
    • jeśli chodzi o obietnice producenta to niestety na mojej twarzy nie zniwelowały zmarszczek, cieni pod oczami ani obrzęków
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 września 2019 o 11:28
    Słabe działanie (dla wieku 30+).
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem prawdziwą maniaczką płatków pod oczy, gdyż jestem obarczona wrodzonymi mocnymi cieniami pod oczami i każda para płatków pomagająca choć chwilowo pozbyć się tego defektu jest na wagę złota. Niestety te oceniam słabo. Opakowanie to typowa jednorazowa saszetka z typową, niespecjalnie wyróżniającą się na tle innych grafiką - nazwa firmy, krótki opis płatków i młoda 20-letnia modelka o słowiańskiej urodzie prezentująca płatki na swojej twarzy. Saszetkę łatwo otworzyć, nawet bez użycia nożyczek. Płatki są całkowicie suche, przyklejone do niewielkiej folii ochronnej, łatwo je wyjąć, gdyż nie są w żadnym stopniu nawilżone ani śliskie. Płatki są koloru białego, odpowiedniej wielkości, nie za duże i nie za małe, nie są zbyt grube ani za cienkie. Bezzapachowe. Według producenta można stosować je na dwa sposoby: na dzień oraz na noc (należy trzymać je na skórze od jednej do ośmiu godzin). Ponieważ zakładam je wieczorem i wydawały się początkowo bezproblemowe w użyciu (dobrze przylegały do skóry i nie zsuwały się z niej) postanowiłam wypróbować je na całą noc. Niestety choć w nocy śpię bardzo dobrze plastry te jednak uniemożliwiły mi spokojny sen, po prostu jakby "ściągały" skórę pod oczami co było niekomfortowe i ostatecznie po przebudzeniu w nocy ściągnęłam je. Myślę, że były jednak na skórze co najmniej 3 godziny. Niestety rano nie zauważyłam żadnych efektów - cienie nie są rozjaśnione, skóra nie jest w żadnym stopniu nawilżona, może minimalnie wygładzona skóra pod oczami i to tyle. Płatki nie podrażniają oczu i tyle dobrego można o nich powiedzieć. Nie polecam i nie wrócę.
    Zalety:
    • wygodne opakowanie
    • nie podrażniają oczu
    • odpowiedniej wielkości
    Wady:
    • brak działania pielęgnującego
    • brak redukcji cieni
    • w ogóle w żadnym stopniu nie są nawilżone, czułam się jakbym pod oczy nakleiłam odpowiednio wyprofilowany zwykły plaster opatrunkowy
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 września 2019 o 12:59
    Bardzo ciekawy efekt liftingu
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Która z nas nie marzy czasem o liftingu.. Ja najbardziej marzę żeby moja cera była świetlista i promienna dlatego stosuje różne kuracje aby ją rozświetlić. Ostatnio wpadły mi w ręce rozjaśniające plastry pod oczy marki Lirene. Rozjaśniające plastry mają za zadanie ujędrnić i wygładzić skórę, poprawić kontur oka i intensywnie nawilżyć. Plastry można używać na dwa sposoby: jako zabieg dzienny lub nocną kurację ponieważ na twarzy mogą pozostać do ośmiu godzin. Plastry są testowane dermatologicznie i mają potwierdzoną skuteczność działania. Aby przekonać się o ich skutecznym działaniu nałożyłam je na 3 godziny. Uznałam, że jak na pierwszy raz to będzie idealny czas. Po zdjęciu moja skóra, w miejscu plastrów była widocznie nawilżona i gładsza i dużo przyjemniejsza w dotyku. Z pewnością taki zabieg będę stosować przynajmniej raz w miesiącu żeby odprężyć się i zniwelować cienie pod oczami.
    Zalety:
    • Delikatność kuracji
    • Niwelacja cieni
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    13 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.