Farmapol, Cremobaza 30% (Krem zmiękczający z mocznikiem)

Farmapol, Cremobaza 30% (Krem zmiękczający z mocznikiem)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Cena PLN 7.30

Cremobaza 30% z mocznikiem posiada działanie natłuszczające dla Twojej skóry. Zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia oraz dodaje jej miękkości. Pozostawia na skórze film ochronny, który skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W szczególności polecany jest do skóry zrogowaciałej, pękającej oraz przesuszonej.
Cechy i właściwości kremu zmiękczającego Farmapol Cremobaza 30%

łagodzi, relaksuje i pomaga zachować elastyczność skóry,
testowany dermatologicznie,
nie zawiera kompozycji zapachowej

kremy do stóp, kremy do rąk
na popękaną skórę, regenerujące, nawilżające, wygładzające
w tubce
50 - 100ml
Skóra
popękana, z defektami, sucha

• Opakowanie: 4

Bardzo odżywczy produkt za niską cenę

Produkt zakupiłam za 14 złotych w drogerii Hebe. Bardzo szybkie działanie, w zimę zdecydowanie uratował moje popękane dłonie. Krem stosuję również na łokcie oraz kolana i czuć znaczną różnicę. Są o wiele miększe i dobrze nawilżone. U mnie zszedł bardzo szybko, ale to pewnie przez moją tendencję do przesuszeń i częste używanie. Tego produktu już raczej nie kupię, spróbuję się przerzucić na ten z 50% zawartością mocznika. Polecam.

• Opakowanie: 5

Na popękaną skórę- the best!

Zdecydowanie polecam ten produkt każdemu, kto ma problem ze suchą skórą na dłoniach, stopach, łokciach...nawilża, otula, pielęgnuje i dba o nią wzorowo! Na zawsze pożegnał mój problem z suchymi zmianami skórnymi czy przesuszonymi łokciami. Zdecydowanie polecam, tak samo jak i mocniejsze warianty! :) Mógłby być tylko odrobinkę bardziej wydajny... Ale i tak genialny zakup.

Niezbędnik przy suchych płoniach

Jestem bardzo zaskoczona tym produktem, poleciła mi go farmaceutka w aptece.
Miewam bardzo suchą skórę na dłoniach, pęka i boli, dzięki temu kremowi mogłam to pożegnać.
Nakładam codziennie na wieczór krem na gęstą konsystencję, jest bardzo gładki podczas nakładania jak aksamit ????
Zostawia film na dłoniach ale wcale to nie przeszkadza. Ręce są gładziutkie i ukojone. Muszę jeszcze wypróbować na stopy ????????

• Wydajność: 3
  • Zapach: 3
  • Opakowanie: 4

uniwersalny must have

Jak dla mnie nie ma lepszego produktu nawilżającego. Jest dostępna w każdej aptece, hebe i to zawsze w okolicach 15 złoty. Odkąd odkryłam ten krem zeszłej jesieni nie wyobrażam sobie, żeby miało go zabraknąć w mojej kosmetyczce. Zużyłam już kilka opakowań, na twarz, ciało, pięty, okolice intymne, nigdy mnie nie zawiódł, podrażnił czy wyrządził jakąkolwiek inną krzywdę. Zdecydowanie jest to mój hit.

Na ciało używam w przesuszonych miejscach, lub po goleniu by uniknąć wrastających włosków lub zaczerwień w okolicach włosków. To samo tyczy się z okolicami intymnymi. Nałożony na łokcie czy pięty jest w stanie w przeciągu kilku dni doprowadzić nas do takiego stanu jakbyśmy nigdy nie zapominały o pielęgnacji tych miejsc. Ba! Przeprowadzały pielęgnację dwa razy dziennie. Nałożony na twarz wieczorem sprawia, że budzimy się z nawilżoną cerą i miękką w dotyku jak niemowlak. Mam cerę suchą, szczególnie wrażliwą na mroźny wiatr. Nie obawiałam się, że mnie zapcha. Nie podrażnił oczu. Zdaję sobie sprawę, że producent zaleca niższe stężenie mocznika na twarz, ale moja jest tak wprawiona w bojach, że potrzebuje naprawę ciężkiej artylerii podczas kryzysowych sytuacji. Jest to mój wyjściowy kosmetyk gdy wieczorem lub rano naprawdę nie chce mi się niczego nakładać na twarz, więc smaruję się tylko tym kremem i jest w stanie udźwignąć brak innych kosmetyków. Początkowo efekty były spektakularne, nie mogłam przestać dotykać swojej cery. Nabrała sprężystości, naturalnego glow i przede wszystkim była wysoce zregenerowana. Wraz z upływem czasu te efekty bladły, wydaje mi się, że to zasługa ogólnej poprawy kondycji mojej cery. Nałożony na taką przesuszoną skórę od razu przynosi ukojenie.

Jestem pod takim wrażeniem działania tego kremu, że zaopatrzyłam się w opakowania w każde miejsce gdzie przebywam, w domu, pracy, samochodzie, trzymam ten krem także w torbie na siłownie. Jest ona bardzo uniwersalna. po krem na twarz po stopy czy ręce. Przez to, że go tak często i dużo używam wydajność kremów dla mnie jest niska. Zbyt niska. To jedyny minus jakiego się dopatrzyłam. Jako, że krem jest w metalowym opakowaniu, trzeba nauczyć się go używać, aby złamane nie zrobiło nam krzywdy.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 2

Wysoka jakość jak za tak niską cenę

Kartonik o biało-niebieskich kolorach z niezbędnymi informacjami opakowuje metalową tubkę zakończoną plastikową zakrętką; tubka o identycznej do kartonika, prostej szacie graficznej.
Metalowa tubka podczas ściskania deformuje się i tworzą się na niej nieestetyczne zagniecenia, a krem wypływa wartkim strumieniem, dlatego dobrze stosować lekki nacisk.
Kremowa konsystencja pozwala na szybkie rozprowadzenie na całej powierzchni skóry stóp, a biała barwa nie zanika przy smarowaniu, a tworzy pudrową powłokę.
W obawie o zabrudzenie pościeli i innych przedmiotów w mieszkaniu na zaaplikowany produkt zakładałam silikonowe skarpetki, które pozwoliły także na efektywniejsze wchłonięcie bez strachu o przemieszczenia kremu.
Krem pozostawia na skórze aksamitną gładkość, zmiękcza lekkie zgrubienia i skóra stóp jest wyraźnie nawilżona, niewielka ilość niweluje uczucie zmęczenia i szorstkość. Skóra stóp była wypielęgnowana i zaopiekowana, najlepsze działanie widziałam po mocnym wymoczeniu i potraktowaniu pięt pumeksem na największych zrogowaceniach i zgrubieniach i dopiero wtedy nałożeniu Cremobazy, wtedy z łatwością krem wnikał w głębsze warstwy skóry i szybciej, bo już po 20 minutach dawał najmocniejsze efekty.

Wizażanki najczęściej polecają:

Stopy jak nowo narodzone

Po przeczytaniu artykułu na Wizaż postanowiłam wypróbować ten złoty środek na popękane u zrogowaciałe pięty.
Krem kupiłam w aptece internetowej.
Krem zamkniwtt jest w aluminiowej tubce z nakręcana białą nakrętką.
Opakowanie o ubogiej szacie graficznej .
Opakowanie w kolorze biało grantowym z granatowo białymi i czarnymi napisami.
Napisy czytelne szczegółowe w języku polskim.
Krem posiada datę ważności.
Pojemność tubki z kremem wynosi 30g.
Krem w kolorze białym o gęstej lekko tłustawej konsystencji.
Krem bez wyczuwalnego zapachu.
Wystarczy odrobina by pokryć nim stopy i pięty.
Krem szybko się wchłania.
Krem tworzy na skórze delikatny film ale nie jest on tłusty .
Już po paru dniach widać efekty na piętach i stopach .
Skóra staje się miękka, nawilżona i widocznie odbudowana.
Po ok 2 tygodniach nie ma śladu po popękanych piętach i nie musze stosować pumeksu .
Polecam również na łokcie i kolana .
Wysokie stężenie mocznika daje naprawdę super efekty.

• Opakowanie: 5

Rewelacyjnie wygładza i nawilża!

Stosuję ten krem po ok 1-1,5tyg kuracji Cremobazy 50% . Jest rewelacyjny w walce z zrogowaceniami, suchymi skórkami i ogólnie złą kondycją stóp. Nie wyobrażam sobie lata bez tego kremu :)
Stosuję go wg potrzeb, ale średnio co 2-3 dni i muszę przyznać, że moje stopy wyglądają jak u dziecka. Są gładkie, nawilżone, bez suchych skórek.

Polecam, bo kosztuje ok 17zł a jest bardziej skuteczny od drogich kremów.

• Opakowanie: 3

Drugi po cremobazie 50

Po dwutygodniowym użyciu cremobazy 50% zawsze stosuje Cremobazę 30% dla podtrzymania efektu i w takim połączeniu sprawdza się to świetnie.
U mnie stosowany na zrogowaciały naskórek stóp - świetnie go zmiękcza, wygładza i nawilża. Na pochwałę zasługuje dostępność, wydajność i cena produktu.
Krem jest w aluminiowej tubce.

Ratunek dla pękających pięt

Po zimie poszukiwałam czegoś co zregeneruje moje stopy i zmiękczy skórę na piętach. Po przetestowaniu wieku kremów do stóp wpadła w moje ręce cremobaza i już od pierwszego użycia polubiłam się z tym produktem. Konsystencja jest dość tłusta jednak nie jest to problemem, ponieważ dość szybko się wchłania, trzeba dać jej chwilkę. Już po pierwszym użyciu skóra jest bardzo mocno nawilżona i miękka. Nie sądziłam, że aż tak polubię ten produkt.
Sprawdzi się nie tylko do stóp a także do rąk, łokci jak zresztą zapewnia producent.
Na pewno kupię jeszcze niejedno opakowanie tym bardziej, że cena jest bardzo niska.

• Opakowanie: 3

Sprawdzony i skuteczny!

Zazwyczaj używam kremu z tej samej marki, która posiada 50% mocznika. Jednak tym razem nie zastałam go w swojej drogerii. Znalazłam ten sam krem z tej samej marki jednak z mniejszą zawartością mocznika. Postanowiłam kupić - również się nie zawiodłam. Podczas okresu jesienno-zimowego moje stopy, łokcie są strasznie suche. Krem oczywiście pomaga - zmiękcza suche miejsca. Minus za konsystencję i opakowanie.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 1

Maść, która nie działa

Ze względu na wiele pozytywnych opinii wśród znajomych chciałam wypróbować tę maść. Szczerze przyznam, że spodziewałam się lepszego działania. Używam jej do rąk, które teraz są bardzo przesuszone i pękają. Maść początkowo daje złudne uczucie nawilżenia, która znika wraz z wchłonięciem się maści. Używam jej rowni3z na suchą skórę wokół nosa, na drugi dzień zauważyłam wielkie bolące krosty - produkt mnie zapchał

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 1

bez szału

Cremobaza lata po całym polskim internecie, więc w końcu sam się na nią skusiłem. Farmaceutka poleciła mi produkt o 30% stężeniu, taki więc kupiłem. Wyszło trochę drożej, niż pisali o tym inni - 16 zł.

Opakowanie kremu jest typowe dla aptecznej maści. Już na początku stosowania tubka pękła, a krem wylatywał każdą dziurą.

Krem stosowałem przez jakieś 3 miesiące na każde suche miejsce na ciele i w okolicach twarzy. Niestety nie odczułem, ani nie zauważyłem żadnego efektu. Krem jedynie natłuszczał suchą skórę, po czym się ścierał. Skóra pod spodem była nadal sucha i zrogowaciała.
Krem ani nie pomógł na suche łokcie i kolana, ani nie zmiękczyła skóry ma stopach. Tak naprawdę nie zrobił nic.
Może kupiłem złe stężenie, zauważyłem farmaceutyce i takie wybrałem. A może ten produkt jest ok prostu przereklamowany. Nawet w drogerii można kupić o wiele lepsze preparaty z mocznikiem i to bez tych wszystkich wypełniających parafin i innych substancji.