Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Bosphaera, Glinka zielona

Bosphaera, Glinka zielona

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 g
Cena 7,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Naturalna glinka zielona to glinka wykazująca najsilniejsze działanie wśród glinek kosmetycznych. Bogata w 20 różnych soli mineralnych oraz mikroelementów. Posiada wysokie stężenie krzemu, cynku oraz tlenku glinu.

Jest znana ze swoich właściwości zabliźniających, regenerujących i oczyszczających. Trwale poprawia kondycję skóry: ujędrnia, zmniejsza zmarszczki, działa ściągająco, poprawia krążenie i tonizuje. Pomaga w leczeniu trądziku i wyprysków. W styczności z metalowymi przedmiotami traci właściwości.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Najmocniejsza z glinek

Używam bardzo wielu glinek, dość często, najczęściej do mycia twarzy rano, jaki dodatek do szamponu lub w postaci maseczek.
Glinka zielona jest najmocniejszą z glinek i to może warunkować jej pewne wady, choć dla niektórych będą to zalety. Przede wszystkim glinka ta może podrażnić lub nadmiernie wysuszyć skórę, nie należy jej stosować zbyt często- u mnie ta glinka trochę nadmiernie wysuszała. Chyba każda glinka mniej lub bardziej wysusza, ale jednak ta najbardziej.
Myślę, że jej "moc" i intensywność działania to jedyne, co mogło mi nie pasować w tym produkcie. Ogólnie stosowana z umiarem, a najlepiej mieszana z innymi półproduktami lub glinkami, ma bardzo korzystne działanie. Regularne stosowanie pomogło mi uporać się z nadmiernym trądzikiem, przetłuszczaniem się cery, zaskórnikami. Gdy czułam, że moja cera jest zbyt zanieczyszczona, stosowałam maseczkę z glinki zielonej i od razu widziałam efekt oczyszczenia. Glinka ta pomogła również z nadmiernym rogowaceniem- skóra po niej jest głaska, miła w dotyku, choć oczywiście koniecznie trzeba ją nawilżyć po maseczce z glinki lub po umyciu twarzy glinką.
Ogólnie sam produkt jest wykonany bardzo dobrze i nie mam zastrzeżeń. Glinka ma sypką, gładką strukturę bez zanieczyszczeń i grudek. Szczelnie zamknięte opakowanie gwarantuje świeżość glinki, choć po otwarciu ta saszetka nie jest wystarczająco dobra- warto przesypać glinkę do słoika.
Polecam wypróbować, zwłaszcza, jeśli ktoś ma bardzo duże problemy z niedoskonałościami. Tylko do codziennego stosowania się nie nadaje :)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  20
  produktów

  64
  recenzji

  503
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  128
  recenzji

  304
  pochwał

  9,79

 3. 3

  0
  produktów

  58
  recenzji

  499
  pochwał

  9,55

Zobacz cały ranking