Tahe, Organic Care, Original Oil Shampoo (Szampon do włosów grubych i suchych)

Tahe, Organic Care, Original Oil Shampoo (Szampon do włosów grubych i suchych)

Szampon odżywiający do włosów który zawiera cenne olejki – arganowy i z mirry. Doskonały do grubych, suchych i niesfornych włosów. Tworzy delikatną kremową piankę która łagodnie oczyszcza i głęboko odżywia włosy, sprawiając że są one pełne blasku i jedwabiste w dotyku.

Świetny szampon

Większość szamponów z dobrym składem, których wcześniej używałam niezbyt dobrze się u mnie sprawdzało, jedne się nie pieniły, inne nie domywały włosów, a jeszcze inne sprawiały się zamiast włosów miałam trudne do rozczesania siano. Szampon Tahe Organic Care jest zupełnie inny. Przede wszystkim dobrze się pieni i oczyszcza skórę głowy i włosy. Po jego użyciu włosy są śliskie, dobrze się rozczesują i są wyraźnie nawilżone i miękkie.
Szampon zawiera wiele naturalnych składników, które wyraźnie wpływają na poprawę kondycji włosów m.in. olejek arganowy, który odżywia i nawilża włosy, mirrę, która pobudza krążenie i wzmacnia cebulki włosów.
Szampon ma delikatny, bardzo przyjemny zapach. Opakowanie z pompką znacznie ułatwia aplikację. Polecam z czystym sumieniem. Nie dość, że ma dobry skład to doskonale wpływa na włosy.

Idealny do włosów suchych

Szampon - odżywiający do włosów który zawiera cenne olejki – arganowy i z mirry. Maska i szampon maja działanie takie jakie zapewnia producent, z czystym sumieniem polecam produkty tahe.
Włosy po umyciu i stylizacji są naprawdę w idealnej formie, są sypkie, miękkie i co najważniejsze błyszczące.

Idealny dla moich włosów

DŁUGOTRWAŁY INTENSYWNY KOLOR

LUSTRZANY POŁYSK ORAZ GŁĘBOKIE ODŻYWIENIE

IDEALNA DLA ALERGIKÓW

szampon idealny

a Chyba znalazłam szampon idealny.... ???? To naturalne cudo od @tahepolska już po pierwszym użyciu zrobiło na mnie wielkie wrażenie.
Świetny, naturalny skład
Włosy po umyciu są mieciutkie, mile w dotyku
Szampon nawilża i nie obciąża Włosy utrzymują świeżość dłużej niż przy szampon ach, które do tej pory uzywalam
minusem jest Mała pojemność

Świetny, profesjonalny szampon

Włosy suche nie tak łatwo jest ujarzmić.
Wtedy znalezienie idealnego szamponu to nie lada sztuka!
A już znalezienie dobrego i naturalnego szamponu o rewelacyjnym działaniu dla takich włosów to już nie lada wyzwanie!
Trafiłam na prawdziwą perełke :)

Szampon sprawia, że włosy są oprócz tego, że idealnie oczyszczone to wspaniale nawilżone i wygładzone.
Do tego pięknie się błyszczą i pachną... Wszystko za sprawą składników :
░olejki : arganowy, z mirry oraz z orzecha brazylijskiego
W produkcie nie znajdziemy oczywiście parabenów ani silikonów i innych tego typu pomocników ... Szampon bardzo dobrze się pieni, jest mega wydajny i stosowany wraz z maską może czynić cuda!