Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Szampon do włosów nadający miękkość

Szampon do włosów suchych, pozbawionych sprężystości z mlekiem kokosowym i makadamia. Odżywia, nadaje miękkość i sprężystość. Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Szampon nadający miękkości i sprężystości oraz odżywiający dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania.

Jestem w szoku

Ten szampon działa rewelacyjnie!
Po krótkim czasie stosowania bardzo poprawiła się kondycja moich włosów. Zniszczenia są mniej widoczne,włosy są lśniące, gładkie i mięciutkie. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dodatkowo kosztuje tyle co kawa więc to też jest super. Zapach jest doskonały, idealnie trafił w mój gust.

Super miekkie

W koncu znalazlam zapomnialam szampon wraz z odrzywka po ktorych moje wlosysa super miekkie i jeszcze przepięknie pachną kokosem. Po użyciu i wysuszeniu rowniez cudownie sie rozczesuja. Jednym słowem zakochałam sie i nie zamienie na razie na nic innego.

tragedia ...

Uwielbiam Garnier Fructis i zawsze go stosuję, zmieniając jedynie kolory i sklad. Pomyślałam, że Botanic Therapy sprawdzi się równie dobrze a dodatkowo urozmaicę sobię trochę pielęgnację włosów o nowe nuty zapachowe. Niestety, totalna porażka... On jest jak brzydsza siostra Kopciuszka, TRAGEDIA. Włosów w zasadzie nie da się rozczesać, puszą się i przetłuszczają 10 razy szybciej niż po innych specyfikach. Trudno dopatrzyć się jakichkolwiek plusów, może poza zapachem. Na nieszczęście kupiłam całą serię (szampon, odżywka i bez spłukiwania), po tygoniu wylądowały w koszu bo są autentycznie fatalne. NIE POLECAM!

Nadaje miękkość

Szampon do włosów Garnier Botanic Therapy jak najbardziej spełnił moje oczekiwania.
Opakowanie - przyciąga wzrok, bardzo ładnie wygląda, wygodne w otwieraniu, jest lekko przezroczyste,więc widać ile produktu się zużyło.
Działanie - tak jak obiecuje producent, rzeczywiście nadaje miękkość i sprężystość,wystarczy niewielka ilość nawet na długie włosy, bardzo dobrze się pieni,moje włosy są po nim meega puszyste, a co najważniejsze zapach na włosach utrzymuje się cały dzień aż do następnego użycia!

Szampon Mleko kokosowe i makadamia, Botanic Therapy, Garnier

Szampon kupiłam na promocji w drogerii NATURA
Przyznam że sięgnęłam po niego niezbyt ochoczo, kiedyś używałam szampon Garnier, Botanic Therapy, Mityczna oliwka była dobry ale powiedzmy dość przeciętny natomiast szampon Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :)
Włosy po umyciu są lekkie sprężyste, uniesione u nasady.
Włosy są wygładzone, odżywione, miłe w dotyku.
Włosy są sypkie ale jednocześnie nawilżone.
Tego i było trzeba :)
Szampon zadziwiająco dobry za tak niską cenę.
Nie spodziewałam się tak fajnego efektu tym bardziej że jest naprawdę tani.
Przy kolejnych zakupach skuszę się chyba na zakup maski i odzywki z tej serii.

Miękkie włosy

Moje włosy po zimie pozostawiały wiele do życzenia. Były suche pozbawione blasku i świeżość. Skuszona dobrymi opiniami postanowiłam kupić ten szampon i to była dobra decyzja. Już po kilku użyciach moje włosy zyskały zdrowy wygląd. Stały się miękkie w dotyku i błyszczące.. znacznie odżywione. Zaczęły się układać. A przestały elektryzować..szampon jest bardzo wydajny dobrze się pieni i pięknie pachnie kokosem.

Nareszcie znalazłam drogeryjny szampon, który nawilża suche włosy i ich nie obciąża :-)

Moje włosy są zniszczone, suche, rozjaśniane. Na co dzień używam szamponu Lipidium z linii L'Oreal Professionnel, odeszłam od szamponów drogeryjnych. Aż tu nagle pewnego dnia wpadł mi w ręce Garnier Botanic Therapy z mleczkiem kokosowym i macadamia, który sprawdził się bardzo dobrze, prawie tak samo dobrze jak Lipidium. :-)

Szampon ma biały kolor, średniogęstą konsystencję i przepięknie pachnie właśnie macadamia i kokosem, tak, jak gdyby były to jakieś słodycze.

Mycie włosów tym szamponem to czysta przyjemność. Tworzy się dużo piany, a słodki zapach unosi się dookoła. Szampon w miarę dobrze czyści z brudu, cudownie nawilża włosy, otulając je niewidzialną powłoczką i tu pojawia się mały minus - trzeba go trochę dłużej spłukiwać niż inny szampon. Po wysuszeniu włosy są miękkie, wyglądają na zdrowsze, łatwo się je układa i nie plączą się,

Spodziewałam się perełełki...

Naprawdę nie lada radością było W KOŃCU znaleźć szampon kokosowy, z ukochanej w Internecie serii "BOTANIC THERAPY", szczególnie dla kogoś tak jakiego jak ja-"sfiksowanym" na punkcie tego owocu.
Niestety to zauroczenie trwało trochę krótko, bo szczerze muszę przyznać że spodziewałam się więcej.
Na sam początek, dodam że spodziewałam się bardziej kokosowego zapachu, który będzie długo na włosach się utrzymywał, w ciągu dnia nie czuje go na moich włosach.
Co prawda od kiedy używam szampon zgodnie z zapewnieniami producenta o dopracowanej pielęgnacji i zapobieganiu zniszczeniom, muszę przyznać że jest naprawdę dobrze jeśli chodzi o kondycję moich włosów, ale można to też wiązać z dodatkową pielęgnacją oraz dobrze zbilansowaną dietą.
PLUS należy się również za bogatą formułę, która eliminuje ze składu wszystko co dla włosów jest nie pożądane czyli np. silikony, przez włosy są mięciutkie w dotyku.
Z kolei do minusów, muszę zaliczyć problem z pienieniem, z początku po wylaniu na dłoń, całkiem sporą ilość, moje włosy jakoby chłonęły szampon, bo piana w miarę masowania staje się coraz rzadsza.
Problem z pienieniem wiążę się z przeciętną ekonomicznością produktu.

Jeden z ulubionych!

Kupiłam z ciekawości, kiedy tylko pojawił się w sklepach. Uwielbiam zapach kokosu i tym razem się nie zawiodłam - zapach jest słodki, kokosowy i długo utrzymuje się na włosach. Pomimo iż zazwyczaj używam szamponów o bezbarwnej konsystencji, sprawdził się u mnie bardzo dobrze! Kremowa, lejąca się konsystencji pomimo wszystko, według mnie, jest lekka, dlatego nie obciąża włosów, ale za to je ładnie nawilża. Moim rozjaśnionym włosom służył bardzo dobrze. Gorzej z wydajnością, bo poprzez swoją lejącą konsystencję bardzo szybko się zużywał, ale jestem w stanie mu to wybaczyć. :) Włosy po umyciu były mięciutkie, nawilżone, ale przy tym puszyste (nie mylić z puszącymi się). Na pewno do niego wrócę i stawiam go na równi z moim ulubionym szamponem, którego zawsze wracam, Pantene Aqua Light! Polecam.

Dobry produkt godny polecenia

Po użyciu tego szamponu nie muszę nakładać odżywki,co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Przyjemny zapach,fajna konsystencja. Włosy po umyciu stają się nawilżone,nie puszą się. Jak dla mnie bardzo dobry szampon,do którego będę wracać.

Dobry.

Dobry szampon dla delikatnych włosów,przemęczonych zabiegami fryzjerskimi.Moje są poddawane zmywalnej koloryzacji oraz suszarce/prostownicy.Szampon jest zupełnie inny niż agresywne,które do tej pory stosowałam do włosów przetłuszczających się/z łupieżem.Dobrze myje,nie obciąża ani nie elektryzują się.Zapach ładny,zależy kto co preferuje.Słodki jak pudełko pralinek Rafaello ;-)

Rewelacja

Delikatny szampon dla zniszczonych włosów, fajnie pachnie, dobrze się pieni, jednak przy dłuższym stosowaniu włosy robią się sianowate. Raz na jakiś czas idealny jednak na codzienne stosowanie na moje włosy niestety to nie to.