Szampon do włosów suchych, pozbawionych sprężystości z mlekiem kokosowym i makadamia. Odżywia, nadaje miękkość i sprężystość. Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Szampon nadający miękkości i sprężystości oraz odżywiający dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania.

zapachowa, bez parabenów
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, wygładzające, regenerujące

Nadaje miękkość i sprężystość

Bardzo dobry szampon, przywracający sprężystość. Włosy staja się mocniejsze, nie elektryzują się, dobrze się rozczesują. Konsystencja szamponu sprawia że jest wydajny, dobrze się pieni i dobrze myje włosy i skórę głowy.

pięknie pachnie a włosy są miękkie i odświeżone

Z serią Botanic Therapy od Garnier zapoznałam się stosunkowo niedawno - w sierpniu tego roku. Po raz pierwszy kupiłam szampon i odżywkę z kokosem i makadamią (Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia) w Grecji, wcześniej nie widziałam tych produktów w Polsce, więc miłym zaskoczeniem okazało się znalezienie ich w polskim Rossmannie :)

Moje włosy są generalnie w dobrym stanie choć mają swoje słabe okresy, kiedy bardzo się puszą i są przesuszone. Po wakacjach potrzebowały nieco ratunku i nawilżenia. Szampon od Garnier dał radę włosom podniszczonym słońcem, słoną wodą i chlorem :))

Butelka jest bardzo ładna, zapach przyjemny - utrzymuje się na włosach po umyciu. Konsystencja jest w porządku, szampon nie jest za płynny i dobrze się pieni.

Ogólnie rzecz biorąc czuję, że włosy są dobrze oczyszczone, nie są oklapnięte. W połączeniu z odżywką z tej samej serii i maską Fructis Hair Food Macadamia dobrze odżywia. Włosy są miękkie i pachnące.

Używam tej serii od pół roku, używałam Coco Milk & Macadamia, Oat Delicacy i Magnetic Charcoal. Najbardziej sprawdził mi się ten kokosowy (być może dlatego, że kupiony był za granicą i był nieco lepszej jakości).

Jestem bardzo zadowolona :)

Miałam ten szampon w nieco innej butelce. Wg mnie najlepszy z tej serii

Dla mnie najlepszy z tej Garnierowej wersji

Natknęłam się na niego dawno temu jak wchodził na rynek i stosowałam wszystkie z tej serii. Z tym szczególnie się polubiłam i moje włosy są po nim miękkie, delikatne, a skóra głowy oczyszczona. Dodatkowo zapach jest bardzo przyjemny i utrzymuje się na włosach przez długi czas. Świetnie się pieni i niewielka ilość produktu wystarcza na moje dosyć gęste włosy.

To chyba mój ulubiony szampon ze swojej półki cenowej. Ładna butelka, cudny zapach, dobre pienienie i duża wydajność. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy, nie przesusza i nadaje włosom sprężystości, miękkości i objętości. Na pewno wrócę do niego jeszcze niejeden raz.

Długo szukałam

Od kilku lat szukałam takiego szamponu. Przetestowałam z różnej półki, tańsze, droższe , najdroższe, zalecane / przepisywane przez trychnologa (ostatnio po szamponie od trychnologa dostałam takiego łupieżu suchego, że myślałam już żeby skalp ściągnąć tak swędziało) i dermatologa. Ten jest tani a żaden z poprzednich szamponów się do niego nie umywa, nawet te od trychnologa. Włosy miękkie, lśniące, puszyste a co najważniejsze - bez łupieżu, łojotoku, swędzącej skóry głowy. Jak do tej pory myłam je codziennie (sporadycznie po dobrym szamponie co dwa dni max), tak po tym szamponie (przetestowałam jak nie musiałam się ruszać z domu) i nie myłam 4 dni - w sumie nie były przetłuszczone tylko skóra głowy już swędziała wiec należało umyć. Dla mnie szampon rewelacja, jeśli efekt będzie się nadal utrzymywał to mój ideał. Wydajny, aczkolwiek słabo pieniący. Ja myję włosy przez 2-3 minuty i dodatkowo zostawiam szampon na 5 minut, żeby woda siarczkowa dłużnej była na skórze głowy.

Szampon mocny

Określiłabym go mianem rypacz. Ma w swoim składzie SLS i dlatego nie można używać go codziennie. Ja używam go raz na tydzień i dobrze domywa skórę głowy. Ma przepiękny zapach i jest wydajny. Jak na taką ilość produktu cena wcale nie jest duża. Zdecydowanie nie poleciła bym go do stosowania codziennego właśnie ze względu na jego skład. Mleko Kokosowe i makadamia dodają miękkości ale z odżywką dedykowaną do tego szamponu. Do stosowania raz na tydzień i do domywania skóry głowy, Polecam.

Nadaje miękkości i ładnie pachnie

Moje suche włosy bardzo się polubiły z tym szamponem. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza skórę głowy i pasma nadmiernie ich przy tym nie obciążając. W połączeniu z odżywką nadaje pasmom miękkości, są dużo podatniejsze na układanie i nie plączą się przy czesaniu.

Nie dla mnie

Mam włosy nieustannie traktowane farbą i suszarką do włosów. Do tego od jakiegoś czasu totalnie pozbawione sprężystości. Uwielbiam wszystkie mleczka do włosów od Garniera, gdy więc zobaczyłam ten szampon nie wahałam się z zakupem i zakupiłam od razu dużą 400 ml butelkę.
Błąd. Duży błąd.

Szampon obiecuje miękkie, odżywione i gładkie włosy bez ich obciążania.
W moim przypadku żadna z obietnic nie została spełniona.

Szampon jest przyjemnie kremowym, z wyczuwalną nutą kokosa.
Nawet przy dwukrotnym myciu głowy mam uczucie, że wcale nie jest ona oczyszczona.
Po wysuszeniu włosów jest jeszcze gorzej. Włosy są obciążone, zaraz po umyciu wyglądają, jakby to był drugi dzień po umyciu.
Mimo że zazwyczaj myję głowę co drugi dzień, z tym szamponem codzienne mycie stało się koniecznością.
Zmęczyłam pół butelki, ale wydałam dalej, z tego co widzę po opiniach komu innemu może się bardziej przysłużyć.

Jakby odżywiał włosy

Włosy mam srednioporowate, za pas, puszace się od połowy. Zauważyłam kiedyś ze kokos w składzie kosmetyków dobrze wpływa na moje włosy. Szampon poradził sobie z moimi włosami i nawet je okiełznał, trochę jakby dociążył, włosy miłe w dotyku, gładkie, błyszczące i pięknie pachnące. Zawsze używam jakiejś odżywki lub maski po myciu, po tym szamponie nie było to aż tak konieczne.

piękny zapach średnie działanie

Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Szampon do włosów nadający miękkość to szampon o pięknym koksowym zapachu i mlecznej wodnistej konsystencji. Szampon jest bardzo wydajny już niewielka ilość wystarcza na domycie włosów. Szampon sprawdzi się dla włosów suchych ponieważ bardzo dobrze dociąża łuski włosów.

Ogromnym plusem jest również utrzymujący się długo zapach na włosach. Nie wiem czy kupię ponownie ale warto wypróbować może przypadnie Wam do gustu.

Przyjemnie pachnie

Zauważyłam wiele pozytywnych efektów, które sprawiły, że moje włosy są zdrowsze, miękkie i łatwiejsze do stylizacji.
Delikatne składniki, takie jak naturalne ekstrakty roślinne czy oleje, pomagają oczyścić włosy bez nadmiernego wysuszania. Po użyciu szamponu, moje włosy są czyste, lekkie i nie obciążone.
Moje włosy pozostają czyste i świeże nawet na drugi dzień po umyciu. Nie ma potrzeby częstego mycia, co jest korzystne dla kondycji włosów.

Bardzo dobry szampon

Szampon ma przyjemny zapach który utrzymuje się na włosach dłuższy czas po umyciu.
Szampon ma przyjemną kremową konsystencję która bardzo dobrze się pieni przy użyciu minimalnej ilości produktu.
Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Włosy po regularnym stosowaniu są odżywione, nie plączą się, są wygładzone, lśniące.
Szampon nie obciąża włosów , nie powoduje szybszego przetłuszczania.