Garnier, Botanic Therapy, Mleko kokosowe i makadamia, Szampon do włosów nadający miękkość

Szampon do włosów suchych, pozbawionych sprężystości z mlekiem kokosowym i makadamia. Odżywia, nadaje miękkość i sprężystość. Kremowa receptura ekspertów botaniki to wyjątkowe połączenie mleka kokosowego i olejku z orzechów makadamia, które odżywia włosy i nadaje im miękkość, sprężystość i gładkość.

Szampon nadający miękkości i sprężystości oraz odżywiający dla włosów suchych, pozbawionych sprężystości i szorstkich. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali odżywcze i nadające miękkość mleko kokosowe oraz wygładzający i odżywczy olejek z orzechów makadamia, by stworzyć unikalną recepturę dla włosów suchych, szorstkich, pozbawionych sprężystości. Kremowa formuła sprawi, że Twoje włosy staną się miękkie, odżywione i gładkie, bez obciążania.

Miękkie lądowanie

Obiecanki, cacanki... ale nie tym razem ;) Szampon Garniera na prawdę powoduje, że włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Jak na tak niską cenę jakość jest imponująca. Szampon ładnie się pieni i łatwo rozprowadza. Ułatwia rozczesywanie włosów - w ogóle się nie plączą. Jestem na tak !

Rewelacja...

Szampon ten kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na jego temat i sie nie zawiodłam. Pozostawia efekt odżywionych i miekkich w dotyku włosów. Czuć, że włosy są nawilżone. Łatwiej się rozczesują. Wrócę do niego na pewno nie raz

Super

Po umyciu włosy są nawilżone i odżywione.Nie puszą się tak .Polecam innym ten produkt.Moje włosy są naprawdę ciężkie i oporne w pielęgnacji. Niewiele drogeryjnych produktów spełnia ich wymagania. Zapach niesamowity. Włosy stały się miększe i bardziej nawilżone, a także fajnie mi się układają. Polecam!

Garnier, Botanic Therapy

Piekny zapach, estetyczna butelka i zdrowsze włosy. Minusem dla mnie jest jedynie to, że ciężko po użyciu tego szamponu rozczesać włosy. Za kazdtm razem muszę korzystać dodatkowo z odżywki, aby dojść fo ładu z włosami.

bardzo przyjemny kokosek!

szampon ma wspanialy zapach! pachnie jak pinacolada <3 dobrze się pieni, skutecznie czyści a co dla mnie najważniejsze łatwo się spłukuje! włosy pozostają sypkie i puszyste. bardzo lubię takie produkty!

Kolejny ulubieniec

Szampon ma gęstą konsystencję i dobrze się pieni. Wystarczy jego niewielka ilość by dokładnie umyć włosy, Idealnie nadaje się dla osób z suchymi i matowymi włosami, gdyż po umyciu są one miękkie i nawilżone. Poza tym produkt przepięknie pachnie. Polecam.

Idealny do włosów przesuszonych i zniszczonych!

Z serią kosmetyków Botanic Therapy moje włosy polubiły się już od pierwszego użycia, podobnie było z tą nowością :) Na zakup skusiła mnie oczywiście obecność mleczka kokosowego, jestem jedną z tych osób, która kupuje wszystko co jest kokosowe lub waniliowe - taka moja mała kosmetyczna słabość ;)

Szampon ma gęstą, kremową konsystencję oraz przepiękny słodki, kokosowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Produkt rewelacyjnie się pieni, wystarczy niewielka ilość szamponu by cała głowa pokryła się aksamitną pianą. Szampon dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, które rozczesują się bez najmniejszego problemu (nawet te lubiące się masakrycznie plątać). Szampon jest produktem typowo odżywającym w związku z czym niestety ale obciąża włosy, dlatego też używam go zamiennie z szamponem oczyszczającym.
Włosy po umyciu są mięciutkie, porządnie nawilżone i wygładzone, regularne jego stosowanie pozytywnie wpłynęło także na kondycję moich rozdwojonych końcówek :)
Produkt nie podrażnia skóry głowy, nie wywołuje alergii, rewelacyjnie sprawdzi się u posiadaczek włosów suchych, przesuszonych oraz zniszczonych zabiegami fryzjerskimi.
Duży plus za ekonomiczne, wygodne w użyciu opakowanie, wydajność i całkiem przystępną cenę :)

Polecam, naprawdę warto wypróbować...

Lubimy się

Kosmetyki z tej serii stosuję od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona. To co dla mnie najważniejsze - szampon nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje łupieżu.

nowość w mojej łazience

Kupiłam go do kompletu z maską - skoro ona zadziałała na mnie super, to byłam przekonana, że tak samo będzie z szamponem. Zapach - nadal zabójczy. Kokos to mój żywioł <3 włosy - miękkie, wygładzone, łatwe w rozczesaniu. Kolejny super produkt :)

Przyjemne użytkowanie

Szampon zawiera SLS, a więc nadaje się do mocniejszego oczyszczenia, ja stosuje go mniej więcej co 3 mycia. Nie podrażnia skóry głowy, nie splątuje włosów i ich nie wysusza. Mam wrażenie, że są nieco bardziej odbite od nasady niż zazwyczaj. Włosy utrzymują świeżość dwa dni, czyli tak jak zawsze. Nie powiedziałabym, że nadaje im miękkość, ale też tego się nie spodziewałam, bo szampon ma oczyszczać skórę głowy, a nie odżywiać włosy.
Największa zaleta to oczywiście obłędny, kokosowo-orzechowy zapach.

Nowa miłość!

Zapach, zapach i jeszcze raz zapach!!! <3 Do tej pory byłam przekonana, że nie jestem wielką fanką tropikalnych zapachów. Ten szampon to zapachowe szaleństwo. Czuć go na włosach jeszcze długo po umyciu.

Opakowanie jest bardzo praktycznie, łatwo otworzyć butelkę, nawet jedną ręką.

Szampon jest bardzo wydajny. Obficie się pieni. Piana jest bardzo kremowa - nie wiem czy w jakimkolwiek innym szamponie doświadczyłam czegoś takiego.

Moje włosy są bardzo wymagające i wysokoporowate. Zwykle nie spodziewam się spektakularnych efektów. Ten szampon mile mnie zaskoczył. Co prawda wolę efekt większego dociążenia, ale i tak zadziałał naprawdę dobrze.

Bardzo polecam do włosów suchych, średnioporowatych.

Agata

Używa produktu od: próbka

Szampon jest super.

Szampon dosyc że ma taki piekny zapach to opakowanie jest również bardzo poręczne. Fajna konsystencja szamponu, dobrze się pieni i nadaje takiej miękkości wlosom, ktora mozna zauwazyc juz przy splukiwaniu.. Polecam wszystkim kobietą ktore maja suche i zniszczone wlosy, ja juz mam swoj Number One.