Inglot, Jennifer Lopez x Inglot, Eyebrow Gel (Konturówka do brwi w żelu)

Inglot, Jennifer Lopez x Inglot, Eyebrow Gel (Konturówka do brwi w żelu)

Szczegóły są podstawową zasadą looku według Jennifer Lopez, a perfekcyjne brwi to bez wątpienia jeden z nich. Zadbaj o ich idealny kształt oraz dodaj naturalnej objętości. Dla zwiększenia efektu wyraźnie zaznacz kontur i podkreśl kolor, by zyskać efekt szerszych brwi. W zależności od indywidualnych potrzeb Konturówka do brwi w żelu naturalnie wypełni drobne przerwy między brwiami lub zapewni bardzo intensywne wykończenie.

Wzbogacona ceramidami, wodoodporna formuła zapewnia nieskazitelny efekt przez wiele godzin. Dostępna w dwóch uniwersalnych kolorach.

Składniki specjalne:

film formery – zapewniają długotrwały efekt
ceramidy – zapewniają nawilżenie skóry, rzęs i brwi
sferyczne pudry – absorbują sebum i umożliwiają łatwą aplikację; zapewniają naturalny efekt z aksamitnym wykończeniem; wizualnie wygładzają zmarszczki

pomady do brwi

Fajny

Konturówkę do brwi w żelu Jennifer Lopez marki Inglot dostałam w prezencie. Opakowanie jest ładne i funkcjonalne. Jest to płaski słoiczek nakrętka. Żel jest plastyczny, gęsty i dzięki niemu można wyczarować piękne brwi. Jest bardzo wydajny ale dość drogi i za to mały minus.

Must have w mojej kosmetyczce.

Tę konturówkę poznałam pół miesiąca temu, ale nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez niej! Pierwsze spotkanie odbyło się przy makijażu na wesele mojej przyjaciółki - trzymała się całą noc i każdy chwalił napigmentowanie brwi :) No i przepadłam - dwa dni później miałam już swój egzemplarz. Obawiałam się takiej formy, ale nie było czego - trochę praktyki i wszystko się uda :) Wraz z konturówką z kolekcji standardowej stanowi mój ulubiony duet do brwi.