Wibo, Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Wibo, Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Koloryzująca pomada do brwi Wibo, Eyebrow Pomade to uniwersalny produkt 2 w 1, który jest zarówno woskiem, jak i cieniem. Umożliwia odpowiednie wykonturowanie, jak i wypełnienie brwi, dając bardzo naturalny efekt - również dzięki trzem twarzowym odcieniom.

Wodoodporna kremowa konsystencja pomady do brwi Wibo, Eyebrow Pomade, wtapia się w skórę jednocześnie długotrwale koloryzując i dyscyplinując brwi. Produkt zawiera praktyczny aplikator dwustronny - pędzelek i grzebyk. Jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji.

Makijaż brwi to bardzo ważna część make-upu. Może całkowicie odmienić wygląd naszej twarzy. Warto więc zadbać o brwi i koloryzująca pomada do brwi Wibo, Eyebrow Pomade niewątpliwie nam w tym pomoże.

Najlepsza pomada

Świetna pomada. Trzyma się cały dzień. Nie wymaga poprawek. Nawet po basenie i wypadzie nad wodę utrzymuje się. Mam dwa kolory 2 i 4. Niestety czasem zapomnę domknąć pudełka i pomada trochę wysycha. Jedyne do czego mogę się przyczepić to pędzelek dołączony do pomady. Ale patrząc na cenę jak najbardziej ta pomada jest jej warta.

hit!

Jest to zdecydowanie mój ulubiony produkt do brwi. Załączony pędzelek jest bardzo wygodny. Stosuje ją już od dłuższego czasu i nie zasycha. Polecam z całego serca!

W porządku

Pomada sama w sobie jest w porządku, mam odcień soft brown jak i blonde. Różnica jest tylko taka, że blonde to minialnie chłodniejszy odcien od soft brown. Minusem tej pomady jest to, że robi się sucha jak każda inna, ale wystarczy kropelka duraline czy jakiegoś olejku i wszystko wraca do normy. Niestety pomada osłabia moje włoski na brwiach i czasem wypadają. Dlatego zalecam nie spać z pomalowanymi brwiami tylko od razu je zmywać gdy kładziemy się do łóżka!! Co do opakowania w porządku, fajny słoiczek, wydajny, ale według mnie pędzlek ze szczoteczką kompletnie niepotrzebny.

Rewelacyjna!

Naprawdę dobry produkt w świetnej cenie. Używam bez zmian od kilku miesięcy. Dobrze się nakłada, długo utrzymuje. Pędzelek mógłby być bardziej precyzyjny, wąski. Osobiście używam innego.

Pomada do brwi Wibo

Pomada Wibo to pierwsza pomada jaką kupiłam i nie zawiodłam się. Bałam się, że brwi po pomalowaniu będą wyglądały karykaturalnie, lecz efekt był wręcz odwrotny. Jedyne zarzuty co do produktu są takie, że pomada dosyć szybko się zaschła, a pędzelek jest ciut za gruby- da się temu zaradzić, przez dodanie olejku do pomady i przycięciu pędzelka.
Śliczny i naturalny efekt- tego można się spodziewać po produkcie.

Ideał

Jest to moja ulubiona pomada do brwi. Ma idealny kolor, który do mnie pasuje. Dobrze się z nią pracuje, można ją znaleźć w drogeriach stacjonarnych i internetowych w atrakcyjnej cenie. Bardzo, bardzo wydajna :) Utrzymuje się cały dzień. Polecam !

Ideał!

Polska marka i niedroga, a jakość naprawdę imponująca! :) Pomadę mam już od dobrych 3 lat (dorwałam ją na promocji) i bezproblemowo sobie radzi z moimi brwiami. Jest mega wydajna, ma ładny pigment, długo się trzyma, a także ładnie układa moje brwi, dla mnie bomba!

Rewelacja

Plusy :
+ Wydajność ( wystarczyła mi na ponad 2 lata, a malowalam się codziennie)
+ Cena
+ Kolor ( chlodne dcienie)
+ fajny pędzelek w zestawie
+ bardzo trwała, nie zmywa się w czasie dnia

Minusy :
- zasycha ( rada: można dodać olejku do włosów)

Polecam serdecznie , już kupiłam drugie opakowanie

Super

Pomada jest świetna! Jest gęsta i bardzo napigmentowana.
Bardzo dobrze maluje się na skórze. Po wyschnięciu jest wodnoodporna (dzięku wosku). Nie straszny mały deszczyk czy obawa, że się rozmaże.
Nie korzystam codziennie, ponieważ mam mało czasu rano na wykonanie makijażu, a niestety z dokładnym rysowaniem brwi ta pomadą trochę mi schodzi ;). Gdyby nie to, pewnie stosowałabym codziennie, a nie od wielkiego wyjścia.

Rewelacja

Jeden z lepszych kosmetyków do brwi jaki miałam. Rewelacyjna konsystencja, jest bardzo wydajny, kolor pięknie wpasowuje się w brwi. Długo trzyma się na brwiach, nie trzeba poprawiać w ciągu dnia. W zestawie jest mega rewelacyjny malutki i cienki pędzelek, którym bardzo precyzyjnie można nałożyć preparat. Niestety po dłuższym stosowaniu pędzelek trochę się roztapirzyl.

Świetny produkt w przystępnej cenie

Jestem pozytywnie zaskoczona produktem, kupiłam go w promocji, zachęcona wszelkimi opiniami i muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Do pomady dołączony jest malutki, cieniutki pędzelek ze szczoteczką, daje to dużą precyzję i zdecydowanie ułatwia aplikację. Mam kolor dark brown i początkowo nie byłam zbyt chętna do używania owej pomady, być może dlatego, że nie do końca umiałam nałożyć ją dobrze, w tym momencie używam jej na co dzień, ponieważ mam zgoloną połowę brwi (zmieniłam kształt moich brwi) i pomada spełnia moje wszystkie oczekiwania, wygląda naturalnie, jest trwała i praktycznie nie widać różnicy między resztą moich brwi a tym, co domalowuję. Produkt ma tendencję do wysychania, ale jest sporo sposobów na odratowanie tego, więc nie uważam tego za dużą wadę, mając na względzie cenę.

Godna polecenia

Pomada Wibo dark brown. Idealna na wszystkie okazje, szczególnie dla osób, które lubią mocno podkreślić swoje brwi. Bardzo trwała, wodoodporna, odporna na ścieranie. Wytrzymuje cały dzień bez poprawiania. Godna polecenia. W bardzo przystępnej cenie.