Wibo, Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Wibo, Eyebrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Koloryzująca pomada do brwi Wibo, Eyebrow Pomade to uniwersalny produkt 2 w 1, który jest zarówno woskiem, jak i cieniem. Umożliwia odpowiednie wykonturowanie, jak i wypełnienie brwi, dając bardzo naturalny efekt - również dzięki trzem twarzowym odcieniom.

Wodoodporna kremowa konsystencja pomady do brwi Wibo, Eyebrow Pomade, wtapia się w skórę jednocześnie długotrwale koloryzując i dyscyplinując brwi. Produkt zawiera praktyczny aplikator dwustronny - pędzelek i grzebyk. Jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji.

Makijaż brwi to bardzo ważna część make-upu. Może całkowicie odmienić wygląd naszej twarzy. Warto więc zadbać o brwi i koloryzująca pomada do brwi Wibo, Eyebrow Pomade niewątpliwie nam w tym pomoże.

Zamiennik kultowego odcienia taupe

Bardzo dobra pomada do brwi za niewielkie pieniądze. Porównam ją z pomadą AMC z Inglota, ponieważ dotychczas pozostawałam jej wierna.

W kwestii zasychania, czyli jedynego mankamentu obydwu tych pomad - spisują się tak samo... źle. 3 miesiące i pomada zamienia się w kamień, który rozpuści jedynie pędzelek zwilżony Duraline lub olejkiem.

Pomada wygodnie się aplikuje, jest dobrze napigmentowana i łatwo ją pozostawić na skórze. Nie straszna jej woda. Trzyma się aż do zmycia płynem micelarnym/olejem/żelem do mycia twarzy.

Wraz z pędzelkiem Hakuro tworzą zgrany duet.

Moim zdaniem, nie warto przepłacać - jeżeli zastanawiasz się pomiędzy Wibo a Inglotem, zaoszczędzisz połowę wybierając Wibo, a nic nie stracisz. Dają jednakowe efekty.

Hit w super cenie

Pomada jest rewelacyjna! Super nadaje się do delikatnego podkreślenia brwi jak i również do mega przerysowanego efektu. Konsystencja jest kremowa. Opakowanie wręcz nie do zużycia. Bardzo wydajny produkt i świetny zamiennik drogich pomad. Przy odpowiednim obchodzeniu się z produktem nie wysycha i nie kamienieje.
Kolory też są świetne i uniwersalne. Myślę że każdy znajdzie swój idealny odcień. Kolory nie są ani za ciepłe ani za zimne w tonacji. Polecam.

Idealny

Uwielbiam te pomade!
Jest idealna, świetny stosunek ceny do jakości. Jest bardzo wydajna, w moim przypadku zazwyczaj gdy upływa termin ważności produktu mam jeszcze 3/4 słoiczka, z jednej strony fajnie z drugiej nie. Bardzo wytrzymała, gdy maluję się nią z samego rano do wieczora mam pomalowane brwi bez widocznej różnicy. Bardzo polecam :)

Szybko zasycha

Wibo, Eyebrow Pomade chyba zna większość z nas, jest bardzo polecana z różnych stron szczególnie przed promocja w Rossmannie. Kiedys po obejrzeniu kilku filmików w którym ten produkt był hitem postanowiłam się w niego zaopatrzyc.

Dostępna była wtedy w 4 kolorach do wyboru: blonde, Soft Brown, dark Brown, oraz Black Brown. Ostatnio zauważyłam, że firma Wibo wypuściła nowy kolor tej pomady w kolorze soft blond.

Jeśli chodzi o opakowanie to jest to małe pudełeczko z minimalną grafiką- logo firmy, nazwa produktu i "plama" wizualizujaca nam docelowy kolor produktu A na niej napis z nazwą koloru. Sam produkt jest w niewielkim zakrecanym słoiczku z dołączonym aplikatorem w postaci pedzelka z końcówką do rozczesywania i zbierania nadmiaru produktu, który często oblepial mi brwi, jednak po wyczesniu wyglądały ładnie.

Sam produkt na poczatku sprawdzał się nawet dobrze, używałam w kolorze dark brown. Jego konsystencja jest przyjemna w aplikacji, dodatkowo produkt okazał się bardzo trwały.
Niestety, żeby nie było zbyt kolorowo po dosyć krótkim czasie zauważyłam, że produkt dosyć mocno zciemnial w opakowaniu i szybko wysychal. Używałam pomady codziennie jednak nie dałam rady zużyć nawet połowy bo stała się twarda i nie nadawała się do niczego. Wiem, że niektóre osoby stosują w takim przypadku jakieś olejki itp aby produkt dalej używać jednak ja nie należę do tego grona i wolę jeśli produkt spełnia swoje zadanie do końca. Ostatecznie połowa pomady z racji tego, że się nie nadawała wylądowała w koszu.
To spowodowało, że więcej jej nie kupię.

Czy polecam? Mimo wszystko nie, uwazam ze lepiej zaopatrzyć się w produkt, który posłuży nam dłużej. Pomada nie jest droga jednak poprzez to, że szybko wysycha u mnie stała się mało wydajna.

light blonde

zasycha baaaardzo szybko, kolor nie jest aż tak dostosowany do jasnego blondu jak obiecuje poducent. za taką cenę nie oczekuję jakiś cudów, ale jednak no po 2 miesiącach mam baaardzo zaschniętą ta pomadę. dodaję na pędzelek trochę wody ale jednak no jest to średnie jak dla mnie. pędzelko-szczoteczka dołączona do pomady jest nieużyteczna więc jedynie co to może rozczesanie z tego 2w1 jest takie na prawdę od bidy. z plusów to: długo się trzyma ta pomada, ładnie zastyga, dobrze się nanosi na innym pędzelku, cena. minus: zasychanie, zapach, dość ciemny kolor jak na blond.

lepszej nie miałam

Jak na drogeryjną pomadę to jest naprawdę świetna. Jest bardzo wydajna przez co starcza na bardzo długo ale niestety szybko wysycha. Praca nią (oczywiście zanim wyschnie) to czysta przyjemność. Pędzelek, który jest do niej dołączony niestety ale nie zdaje egzaminu.

Najlepsza!

Z tą pomadą zaczęłam moją przygodę z brwiami i została ze mną na dłużej :) Zdecydowanie najlepsza i jednocześnie tania! Pędzelek dołączony do opakowania pozostawia wiele do życzenia, ale daje rade. Ja dokupiłam inny.

Wibo nigdy mnie tak nie zawiodło jak przy tej pomadzie

Ile ja się dobrego nasłuchałam i naczytałam o tym kosmetyku, to aż szok. Jest on chwalony wszędzie, polecały mi go moje przyjaciółki, influencerki oraz nasze ukochane wizażanki. Bardzo często produkty, które są mi tak gorąco proponowane sprawdzają się niezawodnie, więc postanowiłam dać mu szansę. Nigdy wcześniej nie korzystałam z pomad, więc bałam się jak to będzie, ale jak wiadomo, do odważnych świat należy, więc ruszyłam do drogerii. Najpierw kupiłam odcień Blonde, stosowałam go przez ok. 2 tygodnie ale w momencie, w którym pod wpływem chwili zmieniłam kolor włosów na sporo ciemniejszy zakupiłam kolor Dark Browne.

Kosmetyk kupimy w małym, beżowym kartoniku z białą obramówką. Znajduje się na nim logo firmy i nazwa produktu napisana czarną czcionką. Niżej znajduje się obrazek przypominający ,,plamę" wykonaną z tej pomady, która wizualizuje nam mniej więcej kolor kosmetyku, W kartonie znajdziemy mały, przeźroczysty słoiczek z czarnym wieczkiem, w którym już znajduje się produkt faktyczny oraz malutki, metalowy aplikator- po jednej jego stronie mamy skośny pędzelek w kolorze pomarańczowym, który ma nam służyć do nakładania pomady, a po drugiej mamy szczoteczkę służącą do wyczesywania nadmiaru produktu z brwi.

Pomady starałam się używać podczas wykonywania każdego makijażu, bo porządnie go przetestować. Z początku produkt bardzo mi się podobał. Był mocno kremowy, łatwo oraz szybko się nakładał. Już niewielka ilość kosmetyku od Wibo wystarczyła, by pokryć całą brewkę. Fakt, brwi były bardzo mocno podkreślone i trzeba było uważać, by wyrysować je równo, ale wszystkiego można się nauczyć, dlatego zbyt szybko się nie poddawałam. Mimo wielu tygodni stosowania tej pomady cały czas czułam się, że efekt jest zbyt mocny, a używałam naprawdę minimalnej ilości kosmetyku. Dodatkowo pomada bardzo mocno cieniała, było to widać nawet w słoiczku, a na brwiach to już w ogóle. Dodam, że miałam dwa odcienie tego kosmetyku, a jeden i drugi wygląda teraz prawie tak samo, mimo, że jeden był przeznaczony dla blondynek, a drugi dla brunetek, więc odcienie powinny mocno się od siebie różnić. Dodatkowo już po kilku użyciach zaschły w opakowaniu i praktycznie nie nadawały się do użycia.

Aplikator też okazał się tragedią. Myłam go regularnie, prawie po każdym użyciu, sprawdzonym olejkiem pod prysznic od Isany, które jest znane z cudownego mycia pędzli oraz gąbeczek do makijażu, którego używam w tym celu od lat i nigdy mnie nie zawiódł, więc jestem pewna, że to nie w nim problem. Mimo regularnego oczyszczania ulubionym produktem pędzelek szybko zastygał, stawał się sztywny i niezdatny do użytku.

Dla mnie ten kosmetyk to ogromny zawód i po wypróbowaniu dwóch całkowicie różnych od siebie odcieni jestem pewna, że więcej do niego nie wrócę. Wracam do ulubionych kredek oraz cieni do brwi, a zakup tego gagatka zdecydowanie odradzam, nawet mimo atrakcyjnej ceny i dobrej dostępności.

Bardzo dobra

Na ogół wcześniej nie malowałam brwi, ale chciałam zacząć. Kiedy któregoś razu pojawiła się promocja 2+2 w Rossmannie to stwierdziłam, że wypróbuję tą słynną pomadę, którą to tak wszyscy chwalą. Zakupiłam najpierw kolor Dark Brown, ale okazał się dużo za ciemny, więc dokupiłam jeszcze Soft Brown, który był idealny. Ogólnie pomada jest bardzo przyjemna. Dobrze się ją rozprowadza, nie zostawia jakichś plam, tylko dobrze się wpasowuje w nasze brwi, przez co nie wyglądają sztucznie. Wiadomo, jak każda taka rzecz po jakimś czasie zasycha, ale w łatwy sposób możną ją "przywrócić do życia". Do pomady mamy dołączony pędzelek, który niestety mi nie przypadł do gustu i używam innego pędzla, ponieważ pędzelek z zestawu był wybrakowany i nie miał co drugiego włoska.. Zdecydowanie polecam tą pomadę, ze względu na stosunek jej ceny do wydajności.

Mam pomadę w odcieniu blond i bardzo ją lubię

Pomada ma przyjemną konsystencję i doskonałą trwałość. Świetnie kryje i wypełnianie nią brwi to czysta przyjemność. Kolor idealny dla chłodnych blondynek, co dla mnie stanowi duży plus :)
Jedyny minus za to, że dość szybko wysycha, ale na szczęście można ją reanimować duraline :)

Nie przekonałam się

Kupiłam tę pomadę dawno, dawno temu, kiedy to kupowałam wszystko o czym tylko na wizażu wyczytałam :) i u mnie to kolejny bubel kupiony na siłę. Brwi maluję zazwyczaj kredką, bardzo delikatnie. Pomadę kupiłam w kolorze dark Brown i stosowana z umiarem w sumie wyglądała ok, ale sama forma aplikacji jest dla mnie niewygodna, nawet pomimo nakładania pędzlem Hakuro. Miałam też wrażenie oblepionych brwi.
Pomadę wyrzuciłam jak większość impulsywnych zakupów i wróciłam do kredki.

Rewelacyjna pomada

Ta pomada jest po prostu świetna, bardzo ładne ma kolory, ten średni brąz pięknie mi się wtapia w kolor moich naturalnych brwi. Praca z nią jest także przyjemna, łatwo nią zrobić śliczne konturowanie i wygląda to naturalnie. Jedyny mankament to zasychanie, ale przy częstym używaniu i solidnym zamykaniu pudełeczka problemu nie będzie.