PUR Cosmetics, Miracle Mist Hydrate & Set (Antyoksydacyjna mgiełka do twarzy i ciała)

Odżywcza mgiełka zawiera ponad 70 niezbędnych witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i aminokwasów. Jest Idealnym produktem do utrwalania makijażu mineralnego, a także do nawilżania i odświeżania skóry, kiedy tylko tego potrzebuje. Zawiera kwas fulwowy, który ma odżywcze i odmładzające właściwości, antybakteryjną siarkę i olejek pomarańczowy.

Cera
normalna
nawilżające
w sprayu
płyn
>100ml

Najlepsza mgiełka utrwalająca !!!

Testowałam wiele mgiełek / fixerow ale PUR jest moim Number one !!
Jest wielofunkcyjna , można ja stosować pod makijaż , na makijaż , dla odświerzenia cery w ciągu dnia.
Super urwała makijaż , łączy warstwy pudrowe idealnie, cera wyglada wręcz nieskazitelnie. Można uzyskać glass skin Effect tak bardzo lubiany przez azjatki
Pachnie obłędnie i jest bardzo wydajna.
Jedno opakowanie przy codziennym stosowaniu wystarcza na kilka miesięcy.

Przeboski zapach

Prawdopodobnie nigdy bym po tą mgielke nie siegneła patrzac na cene i na to ze to przeciez zwykla mgiełka. Ale dostałam ją w prezencie, zresztą jak wiele kosmetyków tej firmy dzieki czemu moge firme jeszcze lepiej poznac! I jestem naprawde pozytywnie zaskoczona działaniem mgielki.
Butelka z atomizerem jest bardzo wygodna w uzyciu i naprawde ładna. Z taka butelką chyba jeszcze sie nie spotkałam i z tym fajnym żóltym kolorem. Atomizer jak do tej pory mnie nie zawiodł i ani razu sie nie zaciął. Działa bardzo lekko i mozna dozowac sobie ilosc mgielki.
Sama mgiełka ma po prostu boski zapach. Jak dla mnie cytrusowy, orzezwiajacy, lekki. Mgiełke mozna stosowac zarówno pod makijaz jako nawilzenie skóry, ale tez po wykonaniu makijazu jako lekkie utrwalenie makijazu. Nie do konca jestem przekonana co do tego czy naprawde utrwala makijaz. Natomiast ze wzgledu na jego wlasciwosci odzywczo nawilzajace stosuje mgielke przed makijazem jako fajne orzezwienie i pobutka z sanego rana a takze na całe ciało. Zapach utrzymuje sie dosc dlugo na skorze i naprawde go czuc w ciagu dnia. Producent zapewnia ze mgielke mozna tez stosowac na wlosy, natomiast ja jeszcze tego nie wypróbowalam
Mgielka naprawde odbrze sprawdza sie do skory tradzikowej. Zawartosc olejku pomaranczowego dziala silnie przeciwzapalnie, tonizująco i bakteriostatycznie. dziala tez antyoksydacyjnie, ujedrniająco i poprawia jedrnosc skóry
Dodatek siarki dziala antyseprtycznie, wiec przy problemach skornych zdecydowanie polecam. Łagodnie złuszcza i rozmiekcza naskórek, udrażnia pory, hamuje wydzielanie łoju i pobudza mikrokrązenie.
Kwas felurowy chroni skore przed przedwczesnym starzeniem