Nu Skin, Nutriol Shampoo (Szampon do włosów)

Nu Skin, Nutriol Shampoo (Szampon do włosów)

W wyniku upływającego nieubłaganie czasu lub niefortunnych uwarunkowań genetycznych, nadchodzi w końcu dzień, kiedy włosy stają się osłabione i łamliwe. Zamiast biernie przyglądać się ich utracie, lepiej natychmiast podjąć działanie i zadbać o ich wygląd zarówno obecnie jak i w przyszłości.

Opatentowana technologia Nutriol® Hair Fitness Treatment wzmacnia i odżywia włosy, nadając im trwale młody, zdrowy wygląd. Zawiera Tricalgoxyl®, wyciąg z wodorostów o skuteczności potwierdzonej testami klinicznymi przeprowadzonymi na terenie Europy. Specjalnie opracowana formuła szamponu Nutriol® remineralizuje i nawilża skórę głowy, zwiększając objętość włosów. Szampon Nutriol® zabezpiecza włosy przed przykrymi konsekwencjami upływającego czasu, nadając im młodzieńczą energię i obfitość!

- Wzmacnia włosy, nadając im gęstość i obfitość oraz zdrowy, piękny wygląd
- Regeneruje i odżywia włosy
- Ułatwia dostarczanie kluczowych składników pielęgnacyjnych i witamin do mieszków włosowych
- Nawilża i remineralizuje włosy, nadając im puszystość i zdrowy blask
- Produkt przebadany dermatologicznie, niealergogenny

Świetny na porost włosów

Szampon ten został mi polecony na wypadające włosy. Jako, że używałam najróżniejszych produktów bez większych rezultatów postanowiłam, że wypróbuję.

Używam go od dwóch miesięcy. Muszę przyznać, że cena może zniechęcać, ale okazało się, że jest mega wydajny.

Moje włosy są zdrowsze. Szampon ma formule chroniącą kolor przed wypłukiwaniem oraz chroni przed temperaturą prostownicy itd. Jak dla mnie super, jest to zauważalne. Moje włosy zaczęły po nim rosnąć w takim tempie, że tego nie ogarniam, ale jest to mega fajna sprawa. Producent nazywa to efektem ubocznym ???? obu więcej takich efektów ubocznych ???? pojawiło się bardzo dużo "baby hair".
Czy zmniejszyło się wypadanie? Trochę brak, ale z uwagi, że testy kliniczne były prowadzone 6 miesięcy zobaczę co będzie po pół roku stosowania. Tak czy Inaczej jestem zadowolona z efektów.