Cece of Sweden, Argan, Shampoo (Szampon z olejkiem arganowym)

Cece of Sweden, Argan, Shampoo (Szampon z olejkiem arganowym)

Cena PLN 29.90

Poznaj sekret pielęgnacji marokańskich kobiet zamknięty w ekskluzywnej formule stworzonej przez profesjonalistów.
Olejek arganowy zwany `płynnym złotem` to drogocenna substancja od lat wykorzystywana przez kobiety z Maroka do pielęgnacji włosów i ciała. Z połączenia skarbu natury, wielowiekowej tradycji i najnowszej technologii, stworzono produkty idealnie dopasowane do współczesnych potrzeb pielęgnacji. Bursztynowo – drzewny zapach z nutą wanilii i korzennych przypraw przenosi w tajemniczy świat orientalnych perfum, dopełniając wyjątkowość rytuału pielęgnacji.
Szampon z olejkiem arganowym to odżywcza formuła bogata w witaminę E, antyoksydanty oraz kwasy Omega 3+6+9. Nawilża i wzmacnia, działa regenerująco na włosy i skórę głowy, łagodzi podrażnienia. Wyjątkowa formuła nie obciąża włosów, pozostawia je miękkie i lśniące. Zapobiega puszeniu, ułatwia rozczesywanie.
Szczególnie polecany do suchych i zniszczonych włosów oraz po zabiegach farbowania.

Skóra głowy
normalna
regenerujące, nawilżające, wzmacniające, łagodzące
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do włosów normalnych
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa

Na początku dobrze, potem gorzej

Kupiłam go na początku mojej przygody z obsesja na punkcie kosmetyków do włosów, jak również ich kondycji.
Na początku byłam bardzo zadowolona z działania. Włosy są po nim bardzo miękkie i błyszczące. Jednak po jakimś czasie i w miarę odkrywania większej ilości kosmetyków do włosów, czegoś zaczęło mi brakować.
Zaczęłam dostrzegać, że włosy są po nim obciążone i szybko się przetluszczaja. Moje włosy z natury same się dość przetłuszczaja, jednak wystarczy myć je co 2/czasem 3 dni i jest ok. Po nim nie było innej opcji jak myć codziennie.
Jeśli chodzi o regenerację, do której podobno został stworzony, szału niestety nie było. Musiałam mimo wszystko stosować olejki na końcówki i wcierke na wzmocnienie.
Zrezygnowałam po jakimś czasie z używania go, ponieważ w niższej cenie można znaleźć kosmetyki ze znacznie lepszymi efektami. Na pewno do niego nie wrócę.

niezbyt

Ciężki przytłaczający szampon.

Plusy:
+ dobrze się pieni
+ gęsta konsystencja
+ wypada korzystnie cenowo

Minusy:
- przetłuszcza szybko włosy
- szybko pojawia się swędzenie i przyklap
- przeciętny skład
- trudno go wypłukać

Super seria

Posiadałam całą serię kosmetyków z olejkiem arganowym tej firmy i są naprawdę bardzo dobre. Z pewnością znaczenie tu ma to, że zastosowałam kompleksową kurację- szampon, odżywka, maska i olejek i zużyłam wszystkie opakowania regularnie je stosując, ale dla moich suchych, łamliwych, rozjaśnianych włosów te kosmetyki były ratunkiem, bardzo polecam.

drogi ale warty swojej ceny

normalnie nie wiem czy zwróciłabym na niego uwagę bo przeważnie kupuję szampony do 20 zł ale wzięłam go za punkty w superpharm. Zawsze myślałam każdy szampon jak szampon umyje, niejeden pomoże troche rozczesać wosy zostawi je fajne w dotyku i tyle. A tu zaskoczenie! owszem ten szampon robi też to co inne czyli pomaga rozczesywać włosy, dobrze myje, fajnie się pieni, włosy stają się miękkie w dotyku ALE! po regularnym stosowaniu- takiej kuracji dopóki nie zużyjemy całości występuje prawdziwa poprawa kondycji włosów! Stają się prawdziwie zregenerowane- czuć po rozczesywaniu - przeważnie bez tony odżywek nie szło a tu po kilku myciach odpuściłam sobie odżywki i sam szampon wystarczał. Dodatkowo stały się mocniejsze i lśniące, puszyste w dotyku, nie były obciążone tylko pełne objętości- może też przez to że odpuściłam sobie odżywki które zapewne też obciążają włosy.
Niby taka mała buteleczka z przeźroczystym żelowym szamponem a takie cuda robi.
Ba! doszłam do wniosku że skoro kosztuje ok 30 zł a ja do tej pory kupowałam szampony za ok 15-20+ do tego odżywka obowiązkowo kolejne 15 zł to wychodzi nawet lepiej aby zainwestować w lepszy szampon i odpuścić sobie odżywki skoro on zrobi to za nie a dodatkowo nie obciąży włosów.
Dlatego też jestem zdecydowanie na tak:D a jeszcze jak uda się go dorwać na promocji czy zmniejszyć cenę punktami w sieciowych drogeriach to już w ogole ekstra sprawa

Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Był to pierwszy szampon, który zakupiłam po rozpoczęciu przygody z kosmetykami z tej "wyższej półki". Kupiłam go w rossmanie, moją uwagę przyciągnął jego wygląd i bardzo zachęcający opis. Jako, że nie należę do osób zbyt oszczędnych (niestety) a w tamtej chwili miałam jeden z tych bardzo rzadkich momentów nadwyżki pieniędzy w portfelu, produkt wylądował w moim koszyku.
Po pierwsze- zapach. Tak, to zdecydowanie było to. Od razu przypadł mi do gustu. Konsystencja także spełniała moje oczekiwania. Po pierwszym myciu zakochałam się bez pamięci. Włosy były gładkie, mięsiste (o ile można tak to określić) i odżywione. Zwykle mam tak, że zaraz po myciu muszę nałożyć jakąś maskę lub odżywkę by uzyskać taki efekt. Tym jednak razem moja czupryna nie potrzebowała tego by być ujarzmioną.
Kosmetyk okazał się mega wydajny.
Korzystałam z niego ok. półtora miesiąca (co przy takiej małej buteleczce wydawało mi się szokujące)
Po dłuższym stosowaniu naprawdę poprawił kondycję moich włosów. Jestem pewna, że jeszcze do niego wrócę.

Mój numer 1 w szamponach

Szampon ten wraz z olejkiem dostałam od siostry w prezencie na urodziny i to był strzał w 10. Już po kilku myciach dostrzegłam różnicę w kondycji włosów, są mocniejsze, zdrowiej wyglądają (co dostrzegła nawet moja fryzjerka). Dodatkowo włosy po myciu łatwo się rozczesują.
Wraz z szamponem stosuje oleje tej samej serii.
Jak dla mnie w duecie czynią cuda :-)

Strzał w 10

Miałam STRASZNIE przesuszone włosy farbowaniem, rozjaśnianiem i lakierowaniem. W końcu przestałam sobie z nimi radzić.
Z bólem serca wydałam 30 zł na szampon i stwierdziłam, że może to pomoże.
Włosy myję nim codziennie od 3 tygodni i jest zachwycona! W końcu mogę normalnie rozczesać włosy, kompletnie mi się nie plączą, nie elektryzują się. Wyglądają zdrowiej.
Dodatkowo szampon jest wydajny, normalnie po takim czasie musiałam kupować nowy szampon, a tego mam jeszcze z 1/3.
Minusem może być mały przyklap włosów - jednak mi to nie przeszkadza, ale 0,5 gwiazdki za to odejmę. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

polecam

Świetny szampon, tak samo jak cała seria, szczególnie maska do włosów.

Używam szamponu wraz z maską i naprawdę widać efekty, włosy są w duże lepszej kondycji.
Plusy:
- nie obciąża włosów
-wydajny (używam około 2-3 razy w tygodniu, jedno opakowanie mam już około 3 msc)
- pomaga w roszczesywaniu
- wygładza włosy
- nawilża (naprawdę dobrze)
- ładnie pachnie

minusy:
-cena, ale można kupić na promocji, po za tym wystarcza na długo :)

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Prawie ideał :)

Szukałam szamponu który ożywił by moje ledwo żywe włosy. Temu szamponowi się to udało. Jestem z niego bardzo zadowolona . Polecam posiadaczką zniszczonych włosów.

Uogólniając :

+odżywia włosy
+nie skleja ich
+są sprężyste
+szampon bardzo ładnie pachnie
+włosy są miłe w dotyku
+o dziwo jak na szampon z olejkiem, nie przetłuszcza włosów
+ma śliczne opakowanie ;D

-objętość leży włosy mimo, że zdrowe i błyszczące to oklapnięte
-słabo oczyszcza
- wielki minus dla ceny ;(

Używam tego produktu od: Pół roku

Jeden z ulubionych

Obecnie jestem w trakcie zużywania 3.butelki szamponu. Dodam, że używam go zamiennie z szamponem zwiększającym objętość z Yves Rocher.

Plusy:
-odżywia włosy,
-zmiękcza je,
-sprawia, że stają się sypkie i lejące,
-nie wymaga użycia odżywki,
-nie obciąża włosów,
-nabłyszcza,
-ma piękny orientalny zapach,
-wygodne opakowanie.

Minusy:
-cena (regularna 30 zł, jednak często można kupić go w promocji - 40%),
-przy codziennym stosowaniu powoduje u mnie łupież (stosuje co 2-3 mycie).

Ten szampon jest obecnie jednym z moich ulubieńców :) Polecam :)

Używam tego produktu od: Od 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Nie dla mnie

Kupiłam go bo skuziła mnie ładna butelka i napis z olejkiem arganowym, płynnym złotem...
echh... poza tym jak dla mnie ten szampon to porażka, włosy wyglądają jak by były przetłuszczone, strasznie ciężko je rozczesać i mega się plączą a nie miałam nigdy takch problemów z nimi. Ponownie tego szamponu nie kupie

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedna

na mnie nie działa

Szampon o ładnym zapachu, takim niechemicznym jak to w innych szamponach. Jest delikatny do włosów i to tyle z plusów. Dla mnie jest on całkowicie przeciętny. Zużyłam całą butelke ale nie zauwazyłam poprawy w kondycji moich włosow. Po umyciu i wysuszeniu brzydko sie układały. Rownie dobrze mogłabym stosować 3-krotnie tańszy produkt mysle, że nie zrobiłoby to moim włosom różnicy. Do tego troche plącze włosy. Nie jest zły, jest poprostu średni i drogi. Raczej nie kupie go ponownie chyba ,że zdecydowałabym sie na całą serie to może wtedy.

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe