Palu Cosmetics, 3 in 1 Rubber Base UV LED Gel Polish (Baza hybrydowa)

Palu Cosmetics, 3 in 1 Rubber Base UV LED Gel Polish (Baza hybrydowa)

Baza Rubber Base to baza kauczukowa przeznaczona w szczególności do łamliwych, kruchych, problematycznych paznokci. Znacznie zwiększa przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Odpowiednia konsystencja sprawia, że baza nie spływa na skórki, a jej aplikacja i modelowanie kształtu paznokcia jest łatwe i przyjemne.

Zawiera wiązania kauczukowe, które zwiększają elastyczność i przyczepność. Nie zapowietrza się. Nadaje naturalny kolor płytce paznokcia. Można stosować jak standardową bazę pod hybrydę, nadbudować paznokieć, zbudować krzywą C, wyrównać wszelkie nierówności płytki.

• Dipentaerythritol Hexaacrylate,
  • CI 77491,
  • CI 77891,
  • CI 77742

Najlepsza baza kauczukowa

Ta baza bardzo ułatwia mi pracę w salonie ! Jej gęsta konsystencja sprawia, że pięknie się poziomuje i rozprowadza, a przede wszystkim to baza i kolor w jednym produkcie! Klientki często życzą sobie samą bazę i top, ponieważ delikatny róż z drobinkami bardzo im się podoba.

Najlepsza baza kauczukowa

Moja płytka paznokcia należy do tych najtrudniejszych. Większość baz hybrydowych odchodziła płatami po kilku dniach aż znalazłam produkt, który w 100% spełnił moje oczekiwania! Baza kauczukowa od PALU jest nie do zdarcia <3 Nareszcie mogę cieszyć się pięknym mani na dłużej :) Bardzo podoba mi się jej naturalny odcień. Bez problemu mogę też nadbudować lub delikatnie przedłużyć paznokieć. Jestem bardzo zadowolona :)