Garnier, Skin Naturals, Hyaluronic Aloe Gel (Żel oczyszczający i zwężający pory)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Żel do twarzy, oczyszczający i zwężający pory. Hyaluronic Aloe Jelly od Garnier, łączy organiczny ekstrakt z aloesu i kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Pozostawia skórę pełną blasku i odżywioną, a Ciebie gotową do działania!

z pompką
żel
50 – 100ml

Nigdy więcej

Zapach mega, skład super - i co z tego: do oka nie może się dostać nawet przez przypadek, bo chce je wypalić, trudno go zmyć ze skóry, buzia jest śliska, mam wrażenie, że niewypłukana. Nie kupię!

Ulubieniec do kolekcji

Musze przyznać, ze krem i żel są dla mnie dużym zaskoczeniem oczywiście pozytywnym. Dawno juz nie uzywalam tak dobrze oczyszczającego żelu, skóra po myciu jest niezwykle czysta, gladka i cudownie nawilżona. Na pewno kupię kolejne opakowanie. Serdecznie polecam :)

Na pewno zostanie ze mną na dłużej <3

Bardzo lubię kosmetyki z dodatkiem aloesu. Głównie ze względu na dobroczynne i nawilżające oddziaływanie na skórę, ale także na zapach. W tym produkcie mamy dodatkowo jeszcze kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia. Od razu chciałam sprawdzić, czy przypadkiem nie jest zbyt łagodny i jego oczyszczające działanie nie będzie zbyt słabe.

Na szczęście nic bardziej mylnego! Żel zgodnie z obietnicą producenta skutecznie radzi sobie z usuwaniem nadmiar sebum i wszelkich zanieczyszczeń oraz sprawia, że pory faktycznie są mniej widoczne.

Opakowanie jest idealne - butelka z pompką to gwarancja higieniczności i tego, że dozowanie produktu będzie praktyczne i precyzyjne.

Używam żelu rano i wieczorem. Wieczorem w pierwszym kroku zmywam makijaż olejkiem do demakijażu, a potem tym żelem dokładnie oczyszczam całą twarz z resztek makijażu i innych zanieczyszczeń. Najpierw zwilżam dłonie i twarz odrobiną wody, a następnie rozsmarowuję porcję żelu w dłoniach. Bardzo dobrze się pieni i niewielka ilość wystarcza na dokładne umycie całej buzi.

W produktach oczyszczających twarz najbardziej nie lubię uczucia napięcia i ściągnięcia skóry na twarzy po umyciu. Po tym produkcie na szczęście nic takiego się nie dzieje - pewnie dzięki aloesowi i kwasowi HA.

Bardzo ładnie pachnie. Świeżo i orzeźwiająco, ale nie będę się na ten temat rozwodzić bo doskonale wiem, że zapach to kwestia bardzo indywidualna :)

Polecam! Na pewno zostanie ze mną na dłużej <3

Fajny

Żel oczyszczający i zwężający pory z kwasem hialuronowym i aloesem marki Garnier kupiłam zachęcona opiniami koleżanek.
Opakowanie jest dość spore, ma ładną szatą graficzną i jest funkcjonalne dzięki pompce.
Konsystencja jest w sam raz, dobrze się wydobywa i nakłada. Pieni się idealnie dzięki czemu łatwo zmyć nawet makijaż. Skóra po myciu jest nawilżona, odświeżona i wygląda dobrze. Po dłuższym stosowaniu mogę stwierdzić, że pory są mniej widoczne.
Wystarczy niewielka ilość do nałożenia przez co jest dość wydajny.
Zapach jest ładny i delikatny.
Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień czy innych niepożądanych efektów.

Super!

Żel jest delikatny, ma dość przyjemny, neutralny zapach. Plusem jest pompka, która pozwala precyzyjnie odmierzyć żel, przez co starcza na bardzo długo. Nie wysusza, nie uczula, nie pozostawia lepiej warstwy. Dokładnie oczyszcza twarz, radzi sobie nawet ze zmywaniem makijażu. Ma przystępną cenę i dobry skład.

Żel widocznie oczyszcza i zwęża pory

Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę, fajnie się pieni, optymalnie ściąga i zwęża pory. Produkt jest bardzo wydajny, łatwy w użyciu a zapach delikatny, nienarzucający się. Skóra jest fajnie oczyszczona i odświeżona.

Naprawdę dobry żel oczyszczający z sieciówki

Żel idealnie nadaje się do cery mieszanej, chociaż naprawdę się tego nie spodziewałam.
Mam cerę problematyczną, która przetłuszcza się w strefie T, a na policzkach jest dość sucha. Żel naprawdę oczyszcza doskonale, przygotowuje twarz do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i nie powstają po nim wypryski czy inne nieprzyjemności.
Ja mam 27 lat i mieszaną problematyczną cerę i naprawdę jest OK. Korzystają z niego nawet moje siostry, które borykają się jeszcze z trądzikiem i też jest super.

oczyszczenie

Szukając w Rossmannie jakiegoś żelu do mycia twarzy, natknęłam się na ten produkt. Przetestowałem i jestem w stanie stwierdzić, że dobrze oczyszcza skórę. Bardzo lubie używać go na codzień. Jest tez w stanie zmyć makijaż, co jest jego kolejną zaletą.
PS ( czy moje recenzje się wyświetlają? jak ją widzisz to daj like )

Świetny produkt!!

Żel do twarzy bardzo pozytywnie Mnie zaskoczył. DO tej pory dość sceptycznie podchodziłam do firmy Garnier. Opakowanie bardzo estetyczne z wygodną w użyciu pompką. Żel przyjemnie się pieni, ma bardzo ładny i przyjemny zapach. Skóra po użyciu ajest gładka w dotyku i odczuwam efekt odświeżenia. Na pewno kupię ten żel ponownie.

Najlepszy!

Moim zdaniem ten żel jest jednym z najlepszych jakie ostatnimi czasy używałam! Coś niesamowitego, jest delikatny dla skory, nie podrażnia, pięknie domywa oraz oczyszcza skore nie pozostawiając uczucia ściągnięcia na niej, jestem z niego jak najbardziej zadowolona i na sto procent wrócę do niego jak tylko mi się skończy. Dodatkowo jest bardzo wydajny

Są lekkie ale można polubić

Żele dobrze się sprawdził O fajnie wylewał skórę czy Polubiły zwężona nie wiem ale ogólnie byłam zadowolona Mam skłonności do przesuszenia więc trochę faktycznie przesuszoną skórę

Świeżość

Żel jest bardzo wydajny, pięknie pachnie, oczyszcza i odświeża. Dobrze myje, delikatnie zwęża pory i usuwa zanieczyszczenia, nie wysusza, nie podrażnia i nie zapycha. Pozostawia skórę wygładzoną, nawilżoną i odświeżoną. Pompka dozuje idealną ilość produktu, zapach jest cudownie pobudzający i świeży. Żel bardzo przypadł mi do gustu.