Apis, Good Life, Oczyszczający peeling do ciała, dłoni i stóp z solą z Morza Martwego

Dla każdego rodzaju skóry. Doskonale peelingujący preparat o czarującym i długotrwałym zapachu z dodatkiem oleju konopnego, ekstraktów z aloesu, kiełków pszenicy i soli z Morza Martwego. Poprawia mikrokrążenie, wygładza, uelastycznia, pozostawia hydrolipidową warstwę, delikatnie natłuszczoną, nawilżoną i odświeżoną. Peeling doskonale oczyszcza ciało, dłonie i stopy usuwając martwe komórki naskórka, przygotowuje do aplikacji kolejnych preparatów. Dla pełnego efektu pielęgnacji, polecamy użycie kosmetyków z linii Good Life o wspólnej czarującej nucie zapachowej.

oczyszczający, antycellulitowy, odświeżający, ujędrniający
mineralna, zapachowa
w słoiku
gruboziarniste
peeling solny

Good peeling

Peeling zamknięty w klasycznym, plastikowym słoiczku. Fajna opcja bo można go kupić w dwóch pojemnościach - ja wybrałam mniejszą, na wypróbowanie. W składzie mamy olej konopny, ekstrakt z aloesu, kiełków pszenicy i sól z Morza Martwego. Jest to typowy peeling solny, który trzeba wymieszać z olejkową warstwą przed użyciem - sól osadza się na dnie. Zapach bardzo ładny - niczym perfumy, podobno nuty zapachowe są zbliżone do kultowego Good Girl - nie wiem, nie miałam tych perfum więc ciężko mi porównać.

Peeling bardzo dobrze oczyszcza skórę, jest po nim gładka i miękka. Pozostawia na skórze olejkową warstwę ale taką jak lubię - na tyle wyczuwalną, że nie trzeba używać balsamu ale nie tłustą i klejącą. Zapach utrzymuje się długo na skórze co również jest plusem tym bardziej, że jest piękny. Jedyny minus to wydajność. Opakowanie było oryginalnie napełnione tak w 3/4 (nie wiem może tak ma być i wagowo jest wszystko ok), wystarczyło mi na 4 użycia. Jeśli lubicie solne peelingi o zapachu perfum będziecie zachwyceni. Na pewno sięgnę po inne wersje.

Odrobina luksusu dla skóry - ten peeling to hit!

Do zakupu peelingu skusił mnie piękny zapach żelu pod prysznic z tej samej serii, nuty przypominają mi słynne perfumy Good Girl. Kosmetyk tak mocno i intensywnie pachnie, że jeszcze nie zdążyłam go wyjąć z opakowania a już czułam jego moc. Warto przed użyciem wymieszać peeling.
Całkiem dobry z niego zdzierak, nie obsypuje się w trakcie mycia. Po użyciu moja skóra jest wygładzona, jędrna i nawilżona. Peeling pozostawia na skórze lekko tłustą warstwę, która wchłania się w zależności od potrzeb naszej skóry.
Produkt nie zostawia na brodziku osadu co jest niezwykle istotne!
Moja skóra pachnie tak intensywnie i długo, zapach pozostaje jeszcze kilka dni na ręczniku. Kosmetyk nie uczula i nie podrażnia.
Uważam, że jest wart swojej ceny. Przy regularnym stosowaniu 2 razy w tygodniu opakowanie starczyło mi na dwa miesiące. Polecam wszystkim kobietom, które kochają mocne zapachy.

Kocham!

Peeling przepięknie pachnie! Zapach zostaje długo na skórze i pozostawia ją przyjemnie nawilżoną oraz wygładzoną. Ma świetną konsystencję, więc użytkowanie go to czysta przyjemność! Wielkim plusem jest pojemność bo aż 700ml a wystarczy niewielka ilość produktu, aby wypeelingować całe ciało. Używałam wielu peelingów, ten zdecydowanie zostaje moim numerem 1