Isntree, TW-REAL Bifida Ampoule (Serum do twarzy)

Isntree, TW-REAL Bifida Ampoule (Serum do twarzy)

TW-Real Bifida Ampoule - serum do twarzy z 88% podwójnym lizatem. Esencja o działaniu regenerującym (naprawczym) chroni komórki skóry, utrzymuje ją gładką i promienną, mieszanka biologicznie aktywnych składników, ma najbardziej wyraźny efekt naprawczy, chroni komórki skóry przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi. Stymuluje odnowę komórek skóry, wyrównuje koloryt skóry i służy do korygowania zmian związanych z wiekiem. Nie zawiera alkoholu, parabenów, perfum.
Każda kobieta, która troszczy się o siebie i stara się zachować piękno i młodość powinna skorzystać z pomocy tego produktu. Jesteśmy pewni, że szybko zauważy efekt stosowania tego serum. Być może to narzędzie jest jednym z najbardziej popularnych, skutecznych i przydatnych w branży kosmetycznej. Serum to koncentrat najbardziej przydatnych substancji dla skóry. Serum można stosować zgodnie z potrzebami skóry, a także mieszać z innymi środkami pielęgnacyjnymi (krem, maski alginianowe) i stosować w połączeniu z mezoskuteriem.

Mój ulubieniec

Jest to serum do twarzy z bardzo dobrym składem, główne składniki to: ▫️88% Bifida Ferment Lysate - jest to silnie regenerujący priobiotyk, który zmniejsza
rozprzestrzenianie się szkodliwych mikroorganizmów na powierzchni skóry.
▫️Niacynamid - Stymuluje syntezę kolagenu, rozjaśnia przebarwienia, działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie.
▫️Mnóstwo fermentów- które wygładzają skórę, nawilżają, działają antyoksydacyjnie, odmładzająco, odżywczo.
▫️Peptydy - ważne w pielęgnacji skóry dojrzałej.
Serum dostarcza skórze wielu odżywczych składników niezbędnych w codziennej pielęgnacji skóry.
Świetnie nadaje się do cer dojrzałych. Twarz po użyciu jest gładka, nawilżona, ukojona i wygląda zdrowo. Opakowanie to szklana matowa 50ml. buteleczka z wygodną pipetą. Konsystencja serum jest bardzo lekka, wodnista. Wchłania się momentalnie. Choć nie używam na codzień makijażu jestem pewna, że serum świetnie współgra z podkładami.
Dawno nie miałam w swojej porannej pielęgnacji tak dobrego kosmetyku i juz teraz wiem, że choć bardzo lubię zmieniać je i szukać takich właśnie perełek to napewno jeszcze wrócę do niego w przyszłości.

Holy Grail dla cery dojrzałej !

Mam cerę dojrzałą, normalną w kierunku suchej i stosuję retinoidy , moje oczekiwania w stosunku do serum do twarzy są całkiem duże. Za dobre serum jestem w stanie zapłacić zdecyowanie więcej niż za krem nawilżający :)
Moja skóra potrzebuje zdecydowanie więcej niż jedynie nawilżenia.
Ten kosmetyk ma genialny skład, zawiera Bifida Ferment Lysate - probiotyk, silny antyoksydant oraz peptydy tak ważne w pielęgnacji skóry dojrzałej ponieważ mają właściwości regenujące, antyoksydacyjne i przeciwzapalne, stymulują syntezę kolagenu. Poza tym zawiera niacynamid , wiele fermentów, które wygładzają i tworzą barierę ochronną na skórze, a oprócz tego jest bez alkoholu, sztucznych aromatów i parabenów.
Jestem oczarowana tym kosmetykiem. Wygładza, regeneruje, nawilża, twarz po użyciu jest ukojona i napięta. Przy dłuższym stosowaniu wyrównuje koloryt.
Ma postać bardzo lekką , prawie jak woda , wchłania się prawie momentalnie, nie roluje się pod kremami z filtrami, współgra z kosmetykami mineralnymi i tradycyjnymi podkładami.
Wskazywane jako zamiennik zdecydowanie droższego serum do twarzy Estee Lauder Advanced Night Repair....hmmm no nie wiem , stosowałam parę lat temu to serum EL i nie pamiętam, żebym była tak zachwycona jak Instree. Z pewnością nie kupiłam trzeciego opakowania EL ;)
Pojemność 50 ml też robi wrażenie , patrząc na to jaka ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy. Rewelacyjny produkt regeneracyjny/przeciwzmarszkowy dla cery dojrzałej do stosowania w pielęgancji warstowej. Zużyłam 2 buteleczki, zaczęłam stosować inny produkt z peptydami i potulnie wracam do tej ampułki.