Natasha Denona, Bronze Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Natasha Denona, Bronze Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 19,25 g

Paleta Bronze Eyeshadow zawiera 15 odcieni – od kremowych matów, przez metaliczne brązy, aż po efektowne odcienie duo-chrome. Wszystkie cienie znajdujące się w palecie występują w kultowej formule opracowanej przez Natashę Denonę - zapewniają najlepszą jakość, perfekcyjne blendowanie oraz idealną pigmentację.

prasowane
paletki cieni

Najlepsza

Uwielbiam te cienie. Naprawdę to jeden z moich najbardziej ulubionych produktow. Pracuje się z nimi łatwo, są świetnie napigmentowane, nie osypuja się. Cena jest dość wysoka ale warto zainwestować w ten produkt. Zdecydowanie polecam

Totalny bronz

Bardzo dobra jakościowo paleta i prosta w obsłudze, maty można nakładać bez gimnastykowania się jak przy ABH, błyski można rozcierać palcem lub nakładać zwilżonym pędzelkiem. Błyski nakładają się na każdą powiechrznię bez primera i trzymają się cały dzień. Cienie trochę się pylą, ale jest mimialne.

Dla mnie ta paleta jest kompletna z wyjątkiem matowego beżu. Nie polecam łączyć jej z jasnymi paletami Nude np Sweet Harmony, kolory zupełnie nie pasują do siebie, lepiej nałożyć 3 lub nawet 2 cienie z palety bronze.

Jestem miło zaskoczona sposobem w jaki te cienie pracują ze sobą, nie trzeba się zbytnio starać by wykonać makijaż, każdy kolor idealnie się blenduje i współpracuje z innymi kolorami i uważam to za największą zaletę tej palety.

Jedyny minus to kolorostyka. Mam bardzo jasną karnację i uczę się wykonywać minimalistyczny makijaż tą paletą, Kolorystka jest idealna dla średniej do ciemnej karnacji, stąd jest to idealna paleta na lato.

Opakowanie jest minimalistyczne, ale praktyczne. Paletę dobrze się trzyma w ręku i można przekładać kolory.

Cena wydaje się wysoka, ale Sephora często ma promocje i po przeliczeniu na sztukę, cienie są w rozsądnej cenie, na pewno bardziej opłaca się kupić Natasha Denona niż Anastasia BH

Podsumowując, jestem zachwycona Natasha Denona paletami i czekam na następne propozycje, może bardziej zróżnicowane kolorystycznie, bo Glam Pallete jest bardzo chłodna a Bronze jest bardzo ciepła, przydałoby się pomiędzy tymi dwoma.

Super paleta, ale ...

Kolejna moja paleta Natashy i na pewno nie ostatnia. Tak jak w przypadku Love, nie zawiodłam się. Maty są jedwabiste, świetnie napigmentowane. Błyski bardzo dobre, jednak w ich przypadku niczego mi nie urwało jeśli mam być szczera. Cienie aplikują i utrzymują się bez zarzutu. Natomiast nie wiem dlaczego niby miała być to "letnia" paleta ? Ja bym ją zdecydowanie określiła jako typowo jesienną. Brązy w tej palecie są ciepłe i dość ciemne. Jeśli ktoś jest zwolennikiem brązów w tonacji "nude" (czytaj: coś na powiece mam, ale niby nie mam) - ta paleta nie jest dla niego. Tutaj brązy (mimo, że w ciepłej tonacji i z pewnością będą pasowały większości) są ciemne i potrafią być przytłaczające.

Kończąc recenzję, mimo wielkiej sympatii do Natashy, oceniając obiektywnie uważam, że paleta jednak nie jest dla każdego. Moim zdaniem jeśli mamy inne palety w tonacji brązów (jaśniejszych i bardziej neutralnych), tę warto kupić jako dodatek, nie podstawę. Natomiast jeśli szukamy jednej paletki do wszystkiego, odradzam. Zbyt mało matów, zbyt mało cieni jaśniejszych tzw przejściowych.
Co absolutnie nie ujmuje jakości, bo ta jak zawsze u Natashy jest fenomenalna.

Świetna

To już moja kolejna "pełnowymiarowa" paletka marki. Kupiłam w sumie w ciemno zakładając genialną jakość, którą znam z poprzednich palet. Cóż można o niej powiedzieć...genialna jakość matów, bardzo mocny pigment, przepiękne cienie błyszczące, cztery duochromy, piękna, ciepła, twarzowa kolorystyka. Do tego bardzo eleganckie, minimalistyczne opakowanie. Czyli ideał. Jest mnóstwo palet w ciepłych brązach, ale ile z nich ma te wszystkie cechy łącznie?
Gdyby totalny laik makijażowy nie mający nigdy w ręku pędzelka i zbyt wiele czasu chciał zdecydować się tylko na jedną paletę i zapytał mnie, którą kupić, wskazałabym na tę.