Natura Eko, Bezzapachowy dezodorant roll-on skóra nadwrażliwa `Szałwia lekarska`

Cena PLN 8.99

Dezodorant Natura Eko to produkt, który powstał na bazie naturalnie występującego minerału-ałunu. Dezodorant ałunowy wzbogacony ekstraktem z szałwii lekarskiej to aż 99% składników pochodzenia naturalnego. Jego delikatna formuła przeznaczona jest dla szczególnie wrażliwej skóry, nie powoduje podrażnień nawet po depilacji. Dezodorant skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, zapewniając uczucie komfortu i świeżości.
Produkt ten powstał jako alternatywa dla osób szukających produktów o prostym, naturalnym składzie, a jednocześnie skutecznej ochrony przed przykrym zapachem. Bezpieczna receptura nie klei się, szybko się wchłania oraz nie pozostawia białych śladów na ubraniach.

ochronne, nawilżające, łagodzące
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez alkoholu
w kulce
normalna, wrażliwa, sucha
dezodoranty zapachowe, antyperspiranty

Bardzo fajny antyperspirant

Produkt ten poleciła mi Pani w jednej z drogerii i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Mam pod pachami bardzo wrażliwą skórę, często po zbyt "nachalnym" antyperspirancie mam odparzenia lub przesuszoną skórę. Ten dezodorant jest bardzo delikatny, nie uczula mnie i nie podrażnia nawet tuż po depilacji. Podoba mi się również to, że jest bez zapachowy, dzięki czemu nie gryzie się z żadnymi moimi perfumami ( a mam ich sporo hihi). Polecam.