Bell, Natural Beauty, Blush (Róż do policzków z olejem arganowym)

Bell, Natural Beauty, Blush (Róż do policzków z olejem arganowym)

Pojemność 1 szt

Podkreśl naturalny rumieniec dzięki Natural Beauty Blush. Wyjątkowa, przyjazna dla wegan formulacja zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Formuła z olejem arganowym bogatym w antyoksydanty i witaminę E, odżywia, nawilża i wygładza skórę. Ciesz się naturalnym pięknem i długotrwałym efektem makijażu.

Naturalnie wyglądający róż

Róż ma piękny kolor, po nałożeniu go na skórę, daje efekt naturalnego, zdrowego rumieńca. Jednak posiada on mocny pigment, w związku z czym musimy uważać podczas jego aplikacji. Gdy nałożymy go za dużo bez problemu można go rozetrzeć, nie tworzy plam i nie osypuje się. Posiada delikatny brokat, który po nałożeniu na skórę wygląda jak produkt satynowy. Bardzo podoba mi się ten efekt.
Super blenduje się z innymi produktami na twarzy, bronzerem, czy rozświetlaczem. Dodatkowo pięknie wygląda nałożony jako cień, tworząc przy tym spójny makijaż.
Opakowanie dodatkowo zachęca do stosowania, zapewne jest to związane z nadrukiem. Dostępność tej serii jest niestety ograniczona, jednak w kilku Biedronkach je widziałam. Zdecydowanie polecam ten produkt, jest bardzo wydajny, tani, a zarazem piękny i wyglądający jak produkt z wyższej drogeryjnej półki.

Jest ok

Róż ładnie się nakłada, nie robi plam, rozciera się poprawnie, nie jest suchym matem. Kolor dość intensywny, jesienno-zimowy, wpada bardziej w brąz niż w róż, dobrze utrzymuje się cały dzień. Odcień który nie każdemu będzie pasował, ale warty wypróbowania. Nie podrażnia i nie zapycha. Opakowanie całkiem ładne, produkt wydajny.