Lavertu, Lipstick Unique (Pomadka do ust)

Lavertu, Lipstick Unique (Pomadka do ust)

Pojemność 1 szt

Lipstick Unique to linia pomadek polecana dla kobiet, które nie boją się odejść od klasycznych kolorów i tworzyć nową jakość makijażu. To dziesięć unikalnych, połyskujących odcieni wzbogaconych roślinnymi olejkami o działaniu pielęgnacyjnym. Idealne dla kobiet, które lubią błyszczeć!

w sztyfcie
kryjące, nawilżające
Efekt
perłowe

Dla wymagających kobiet

Pomadka przykuwa oko niebanalnym, eleganckim opakowaniem. Sztyft jest klasyczny, wykręcany z tłoczoną nazwą firmy. Pomadka jest dosyć twarda ale przez to też bardzo wydajna i w niczym to nie przeszkadza bo ma na prawdę solidne krycie. Niewielka warstwa wystarczy aby pokryć całe usta, bez prześwitów. Twarda formuła pozwala precyzyjnie "obrysować" brzegi ust. W składzie mamy prawdziwe bogactwo składników odżywczych dla naszej skóry ust. Roślinne olejki, sprawiają, że pomadka nie tylko upiększa ale również dba o usta.

Posiadam kolor nr 22 i jest to piękny koralowy odcień, żywy, nasycony o perłowej poświacie. To taki kolor, który nada świeżości każdemu makijażowi i jest odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Osobiście dawno nie byłam tak zauroczona kolorem pomadk , na lato jest wprost stworzony. To jest taki kolor, że tusz do rzęs i robi robotę sam w sobie. Pomadka na ustach jest kremowa i bardzo komfortowa. Nie rozlewa się. Nie jest to produkt trwały,zastygający i ciężko od niej wymagać mega trwałości, odciska się na szklankach i powoli zjada ale miałam już wieeele "zwykłych" pomadek i to jedna z tych trwalszych w swojej kategorii.

Pomadka, która pięknie wygląda - na toaletce i na ustach, ma przepiękne kolory, dba o ustach, jest trwała jak na produkt nie zastygający, wydajna i bardzo komfortowa w noszeniu - dla mnie to na prawdę bardzo wiele. Minusem może być cena ale rekompensuje ją to, że posłuży nam na prawdę na bardzo długo - widać, że zużywa się bardzo powoli. Ja jestem oczarowana.