Neve Cosmetics, Brow Model Eyebrow Gel (Żel do brwi)

Neve Cosmetics, Brow Model Eyebrow Gel (Żel do brwi)

Koloryzujący żel do stylizacji brwi nie tylko utrzyma je w ryzach przez cały dzień ale też optycznie zagęści, lekko pogrubi i nada im wybrany przez Ciebie kolor.

- bez silikonów, parabenów i pochodnych ropy naftowej
- Made in Italy
- cruelty free: w żaden sposób nietestowany na zwierzętach!
- Formuła Vegetarian & Vegan: nie zawiera składników zwierzęcych, ani pochodzących od zwierząt.
- 100% Wegański

Dobry,ale nie idealny

Żel kupiłam i używałam w tamtym roku. Kosmetyk ma bardziej kremową konsystencję niż żelową. Mój kolor był najciemniejszym ponieważ mam naturalnie ciemne włosy. Szczoteczka jest idealna do nakładania i nadawania kształtu brwiom. Żel utrzymuje się cały dzień na brwiach i wygląda w miarę naturalnie. Niestety ma jedną wadę. Po ok.miesiacu używania konsystencja bardzo gęstnieje przez co ciężko jest co kolwiek już wydobyć a w środku jest jeszcze tego sporo!Znalazłam pewien sposób-dodaje krople olejku rycynowego i jest znowu wydajny!Kosmetyk starczył mi na ok 5 miesięcy dzięki właśnie olejkowi rycynowemu! Nie kupię go ponownie ponieważ znalazłam już ideał do brwi który wygląda mega naturalnie na brwiach!

Bardzo dobry

kolor Roma Brown
Opakowanie żelu jest bardzo poręczne i łatwe w obsłudze. Odkręcamy i widzimy małą szczoteczkę. Wcześniej używałam produktu Kobo i tam szczoteczka była sporo większa i z tego, co wiem, to część osób miała problem z jej używaniem, bo ciągle nią wyjeżdżali poza obręb brwi. Tutaj rozmiar szczoteczki jest idealny dla każdego. Dzięki swojemu rozmiarowi łatwo się nią posługiwać i nigdzie nie wyjechać. Ja pomazałam się tylko raz i to za pierwszym razem, gdy nałożyłam za dużo tuszu na szczoteczkę.
Z tym cudeńkiem wystarczy tylko kilka ruchów szczoteczką, aby brwi były podkreślone. Podkreślenie nie jest zbyt mocne, nie będzie to efekt jak po pomalowaniu brwi pisakiem/markerem Tutaj stawia się na naturalny wygląd brwi. Żel utrzymuje się na brwiach cały dzień. Ładnie utrzymuje brwi w takim położeniu, jakie sobie ułożyłyśmy szczoteczką. Czasem co prawda jakiś tam pojedynczy włosek uciekał ze swojego miejsca, ale to wystarczyło lekko poprawić palcem i po problemie. Żel ani razu mi się nie osypał, ani nie rozmazał.