Mydlarnia u Franciszka, Mydło glicerynowe `Bambus koloński`

Mydlarnia u Franciszka, Mydło glicerynowe `Bambus koloński`

Koloński, cytrusowo-ziołowy zapach z nutą bergamotki, cytrusów, rozmarynu. To połączenie zapachowe podoba się Panom.
Ręcznie robione mydło na wagę. Gliceryna roślinna i naturalne olejki eteryczne. Wyjątkowy zapach i subtelna pielęgnacja.
Kosmetyk wegański.

Kosmetyk idealny

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie i odżywienie skóry, bez uczucia ściągnięcia.

Opakowanie: Mydło jest na wagę, więc można w sklepie powiedzieć jaki kawałek sprzedawca ma ukroić. Następnie zostaje zapakowane w celofan, który ochroni mydło w transporcie. Żałuję, ze mydła nie są pakowane w papier, byłoby to lepsze dla planety.

Wrażenia: Jestem fanem mydeł od Franciszka, więc testuje je dość regularnie. Na ten zapach skusiłam się zachęcona przez sprzedawczynię. Pani zachwalała produkt jako zapach, który przypada do gustu mężczyznom. Mocny, intensywny, koloński. Drzewny niczym perfumy męskie. Bardzo dobrze wyczuwalny jest w nim bambus, ale mnie urzekł rozmaryn w tej kompozycji. Podczas mycia tworzy gęstą pianę, która idealnie domywa skórę. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, podrażnień ani uczuleń. Mydło jest delikatne i kremowe, zapach utrzymuje się na skórze jeszcze jakiś czas po użyciu. Jest bardzo wydajne, jak wszystkie inne mydła od Franciszka. Nie rozmaka, nie rozmydla się i nie łapie brudu podczas użytkowania. Poręczność zależy od kostki jaką utnie nam sprzedawca, tak samo jak i cena. Dla mnie to duży plus. Po ten wariant zapachowy wracam głównie w okresie jesienno-zimowym.