Oriflame, Feet Up, Comforting Ginger Oil & Tangerine Bath Soak (Płyn do kąpieli stóp z olejkiem imbirowym i mandarynką)

Podaruj zmęczonym zimą stopom rozgrzewającą i relaksującą kąpiel, na jaką zasługują. Oczyszczenie i nawilżenie będzie wyjątkowe dzięki naturalnemu olejkowi imbirowemu i wyciągowi z mandarynki nadającym całości ciepłego, aromatycznego zapachu. Połącz z kremem do stóp i świątecznym pilnikiem do stóp, by uzyskać najlepsze efekty. Testowany dermatologicznie.

Odpowiada mi

Jak dla mnie fajny produkt, główny atut to zapach. Lubię czasami zadbać bardziej o stopy i jeśli chodzi o kąpiele używam soli bądź olejków i nie widzę większych różnic w działaniu i stosowaniu. Cenowo jak już, więc każdy może wybrać formułę dla siebie. Ja produkt lubię i dobrze mi się go używa i zostawia ładny zapach i lekki efekt odświeżenia i nawilżenia choć i tak trzeba zadbać bardziej i uzywac choćby kremu