Suva Beauty, UV Taffies Hydra Fx Eyeliner Palette (Paleta eyelinerów aktywowanych wodą)

Cena PLN 110.00

Paleta pięciu wodnych eyelinerów w pastelowo-neonowej kolorystyce w zestawie z pędzelkiem. Kolory:
- Mini Monster - błękitny,

o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Wyraziste kolory

Bardzo fajne rozwiązanej mamy kilka kolorów w jednej palecie . Wystarczy troszkę wody do wymieszania i możemy malować piękne kolorowe kreski , serduszka , gwiazdeczki wszystko co chcemy . Eylinery nie kruszą się i bardzo ładnie nakładają się . Pigmentacja super . Warto mieć jeśli ktoś zajmuje się artystczynie makijazem lub kocha kolory . Świecić w ciemności z połączenia światła uv . Jak najbardziej jestem na tak .

Przeurocze, ale pękają

Graficzne cienkie kreski wykonane eyelinerami wodnymi, także tymi od Suva Beauty, są na makijażowym Instagramie wszechobecne. Ceny nie należą do najniższych.więc zestaw pięciu linerów z pędzelkiem w promocyjnej cenie 95 zł zamiast około 60 zł za jeden eyeliner uznałam za "okazję" (ale te pojedyncze mają zdecydowanie większą pojemność, jestem w stanie stwierdzić po zakupie białego Space Panda). I te pastelowe kolorki urzekły mnie niesamowicie.
Pędzelek jest bardzo cienki i precyzyjny, a do zestawu dostałam też mini-lampkę UV, żeby móc sprawdzić czy eyelinery faktycznie świecą w ciemności i - tak potwierdzam, świecą!
Na początku trudno mi było wydobyć odpowiednią konsystencję. Musiałam nauczyć się odpowiednio wymieszać linery w wodą, od razu powiem, że wody trzeba dużo by uzyskać ładną konsystencję bez grudek. Te kolory robią wrażenie, są pastelowe, ale wyraziste i zawsze gdy je nosiłam do pracy (ja tak już mam, że często robię trochę bardziej "szalone" makijaże do pracy, o ile dress code mi na to pozwala i stosowałam te linery w makijażu dziennym, ale co kto lubi) koleżanki były zachwycone, wręcz zafascynowane. Można nawet malować swego rodzaju wzorki tymi eyelinerami.
Podstawowa wada jest taka, że nawet gdy już nauczyłam się jak zyskać odpowiednią konsystencję, eyeliner ma skłonność do pękania, szczególnie gdy nałoży się go dużo.