Dermacol, Matt Control 18h Foundation (Długotrwały podkład matujący)

Dermacol, Matt Control 18h Foundation (Długotrwały podkład matujący)

Długotrwały podkład matujący. Pozostawia naturalny i satynowy wygląd bez użycia pudru. Wyrównuje koloryt i zakrywa wszelkie niedoskonałości. Zmniejsza widoczność porów oraz zmarszczek. Nie tworzy efektu maski, smug i plam. Pozostawia cerę matową do 18h. Doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i na wieczór. Wodoodporna formuła będzie idealna na letnie miesiące oraz deszczowe dni. Kosmetyk przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej. Podkład umieszczono w szklanej buteleczce z pompką, która ułatwia dozowanie. Testowany dermatologicznie.

Krycie
mocne
z pompką
fluidy

Świetny!

Kolejny rewelacyjny produkt od Dermacol, to dla mnie obecnie wiodąca marka, jeśli chodzi o podkłady. Mam skórę mieszaną, która dość szybko się błyszczy, a te podkłady działają u mnie cuda. Matt Control mam i używam od kilku tygodni, posiadam kolor 02, który jest lekko pomarańczowy i z perspektywy czasu wybrałabym jednak jaśniejszy ;) Nie zmienia to jednak faktu, że to świetny produkt.

Podkład jest zamknięty w wygodnej buteleczce z pompką.Nakładam go palcami lub mokrą gąbeczką i chyba wolę ten drugi sposób, bo produkt dość szybko zasycha., stąd może niekoniecznie jest to produkt dla początkujących - trzeba mieć wprawę. Świetnie kryje, w zasadzie bez pomocy korektora, ale nie tworzy efektu maski i nie wchodzi w pory. Nie warzy się, nie robi plam. Daje fajny, naturalny efekt, który zazwyczaj ciężko uzyskać stosując podkład matujący. Na twarzy trzyma się u mnie cały dzień aż do zmycia.

Na pewno kupię go ponownie, tylko tym razem spróbuję z jaśniejszym odcieniem.