Eveline, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Eveline Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h to innowacyjny podkład nowej generacji. Jego płynna, nietłusta i niezwykle lekka konsystencja zapewnia maksymalnie naturalny efekt „drugiej skóry”.

Podkład Eveline Liquid Control HD doskonale kryje i długotrwale matuje cerę do nawet 24 godzin, bez efektu maski. Idealnie wyrównuje koloryt, zapewniając rezultat udoskonalonej cery, tzw. „baby face effect”.

Na uwagę zasługuje wygodna forma aplikacji podkładu Eveline Liquid Control HD. Dzięki komfortowej pipetce można precyzyjnie kontrolować stopień krycia skóry.

Naturalny efekt

Ten podkład miałam już kilka razy, sięgam po niego nawet w ciepłe dni. Ma bardzo fajna formule dzięki czemu z łatwością daje się rozprowadzić na twarzy. Idealnie współgra z kolorem skóry praktycznie się "wtapia" nie tworząc maski. Co do krycia to ma średnie jednak na moje potrzeby zdecydowanie wystarczające. Utrzymuje się dosyć długo jednak po kilku godzinach wymaga delikatnej poprawki. Wygląda na prawdę bardzo naturalnie i świeżo w dodatku nie zapycha i nie "spływa" z twarzy. Dodatkowym plusem jest to że nie ma po nim efektu lepkości, której wręcz nienawidze:) bardzo fajnie matowi. Jedynie co bym w nim zmieniła to opakowanie, wolę używać podkładów z dozownikiem mimo tego chętnie do niego wracam.

Pierwszy taki w kosmetyczce

Bardzo ciekawe opakowanie razem z pipetą. Rozprowadza się bardzo łatwo nie powoduje trudności w użyciu. Jest długotrwały, otrzymałam kilka kosmetyków w ramach testowania, od koleżanki. Podkład trafiony w punkt mojego kolorytu.

Na codzień dla nieproblematycznej cery - rewelacja

Mam tłustą trądzikową cerę. Kiedy moja cera jest w lepszej kondycji, nie mam za bardzo trądziku wymagającego większego krycia wtedy zawsze sięgam po podkład Eveline Liquid Control HD. Podkład jest lekki, ma średnie krycie, ale zapewnia bardzo naturalny wygląd. Z reguły w miarę utrzymuje się na twarzy jednak wymaga poprawki w ciągu dnia. Nie radzi sobie z przykrywaniem przebarwień. Nie nadaje się na większe wyjścia, ale na codzień jak najbardziej.

Myślę że dla osób z nieproblematyczną cerą to będzie super podkład. Twarz naprawdę wygląda bardzo naturalnie. Ma bardzo ładną gamę kolorów.

Świetny o każdej porze roku

Po latach poszukiwań znalazłam swój idealny podkład. Przez jego właściwości matujące, zimą nie stosuję na niego pudru i makijaż jest nieco lżejszy, za to latem nakładam dosłownie odrobinę. Krycie ma bardzo dobre,nawet przy aplikowaniu gąbeczką,nakłada się bardzo gładko i równo, zakrywa większe lub mniejsze niedoskonałości i nie tworzy efektu maski. I TRZYMA SIĘ CAŁY DZIEŃ

Najlepszy podkład

Jest to najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam, daje efekt baby face przez co nasza skóra wydaje się idealnie gładka. Nigdy nie spotkałam drugiego tak świetnego produktu i za taką cenę. Polecam każdej osobie która szuka podkładu który sprawdzi się na każdą okazję

Kupiłam go z ciekawości ponieważ chciałam wypróbować inny podkład że był na promocji w drogerii uroda to jeszcze bardzie mnie przekonało. Napoczatek zaskoczyło mnie opakowanie gdyż ostatnio kupowałam tylko z pompką z pipetą nigdy nie miałam. Wygodniej mi się nakłada z pipety niż z pompki. I to bardzo miłe zaskoczenie. Kupiłam go za ok 25 zł na promocji. Więc nie wiem jaka jest jego cena regularna. Żadnych minusów nie znalazłam. Jest bardzo wydajny niewielka ilość trzeba żeby zrobić makijaż.

Dla mnie bubel!

Opakowanie to szklana matowa butelka z czarnym napisami. Produkt aplikujemy za pomocą pipety - u mnie było to 1 spotkanie z taką formą aplikacji podkładu. Muszę przyznać, że o ile np. w serum Bielendy bardzo lubię taką formę dozowania produktu tak tutaj od początku się z nią nie polubiłam.
Trzeba mocno uważać, żeby nie pobrudzić ubrań i wszystkiego do wkoło. Zwłaszcza, że konsystencja jest bardzo rzadka, wręcz płynna.. Z czasem nieco przyzwyczaiłam się już do takiej formy, ale i tak zdecydowanie nie jestem jej fanką. Wolę bardziej kremowe podkłady i to w tubce czy opakowaniu z pompką.
Jeśli chodzi o kolorystykę to w gamie dostępnych jest 6 odcieni. Ja sama posiadam najjaśniejszy - 005 Ivory. Na początku podkład wydawał mi się bardzo jasny, idealny wręcz na zimę, więc stwierdziłam, że może on poczekać na swoje użycie. Niestety gdy sięgnęłam po niego po kilku miesiącach okazało się, że podkład znacznie ściemniał o 1-2 tony. Z tego względu zdecydowanie nie jestem zadowolona z tego podkładu. Na początku myślałam że ciemnienie to kwestia aplikacji czy mieszania podkładu (producent zaleca wymieszać zawartość przed aplikacją). Ale niezależnie, czy nakładam go palcami, czy gąbką, czy mieszam czy nie zachowuje się on podobnie... Najlepiej wygląda moim zdaniem nałożony cienką warstwą, wtedy nie widać aż tak bardzo, że ciemnieje.
Dodatkowo lubi on smużyć podczas nakładania i trzeba aplikować go dość szybko, bo mam wrażenie, że szybko 'wpija' się on w skórę. Kolejny minus to fakt, że u mnie podkreśla suche skórki. Jeśli chodzi o krycie to jest ono zdecydowanie delikatne, efekt rzeczywiście można stopniować, jak mówi producent, z tym, że przy kolejnych warstwach moim zdaniem efekt zmiany koloru jeszcze bardziej widać.. Wykończenie jest całkiem przyjemne i satynowe - rzeczywiście daje efekt 'baby face' i cera przez kilka minut (zanim nie ściemnieje) wygląda ładnie.

Wykorzystała: kilka próbek

Podkład

Cześć,
Produkt używam już ponad rok, użyłam 3 opakowań. Jest dobrze kryjący, jak dla mnie nie jest za ciężki, Jest dobrze wydajny ale niestety dość szybko się ściera.

Najlepszy

Skusiłam się na nowy podkład, ponieważ dość mocno się opaliłam. Ten zachęcił mnie swoją ceną- na promocji w Hebe 24 zł. Jestem bardzo zaskoczona ponieważ mam cerę mieszaną i dość widoczne pory, a efekt 'baby face' faktycznie jest. Skóra po nim jest wygładzona i zmatowiona, ale w bardzo naturalny sposób. Cera wygląda rewelacyjnie cały dzień. Jedyny minus za aplikator ( troszkę się rozlewa). Na pewno kupię jaśniejszy odcień na zimę. Polecam.

Zawsze do niego wracam

Bardzo długo szukałam idealnego podkladu dla siebie. Testowałam wiele produktów, zaczynając od tych drogeryjnych, kończąc na drogich kosmetykach z najwyższej półki i muszę przyznać że na bardzo długi czas zatrzymałam się przy tym podkładzie.

Uwielbiam go

Podkład kupiłam ponieważ od jakiegoś czasu szukałam godnego zastępcy mojego podkładu, który nie do końca się u mnie sprawdza, gdyż z wiekiem moja skóra troszkę się zmieniła. Mam cerę mieszaną z widocznymi naczynkami w okolicy nosa. W tej chwili już nie mam jakiś większych problemów z wypryskami czy zaskórnikami. Ten podkład jest lejący, bardzo lekki. Ma średnie krycie i nie tworzy efektu maski na twarzy, nie zapycha porów ale też zakrywa lekkie zaczerwienienia. Skóra wygląda po nim bardzo naturalnie, o lekkim matowym wykończeniu, co ja bardzo lubię. Myślę że jest to idealny podkład na lato. Zadziwiła mnie jego trwałość, ponieważ przy zastosowaniu stałej pielęgnacji i mojej bazy wytrzymał u mnie cały dzień, jedynie zszedł mi z nosa jak większość podkładów. Ja kupiłam już kolejny na zapas. Polecam.

Podkład jak najbardziej na tak

Przyznam szczerze że podklad kupiłam sugerując się opiniami na wizażu, bardzo pozytywnymi opiniami, takie są równiez moje odczucia, pozytywne. Podkład jest delikatny dobrzej kryje niewielkie przebarwienia. Super się sprawdzi na lato. Nie tworzy efektu maski, ale daje naturalny efekt. Utrzymuje się dosyć długo, ale nie bardzo długo
Jedyne zastrzeżenie dotyczy aplikacji. Podkład jest podkładem o dosyć rzadkiej konsystencji i naprawdę trzeba uważać żeby się nie pobrudzić i żeby nigdzie nam nie kapnął.