Eveline, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Eveline Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h to innowacyjny podkład nowej generacji. Jego płynna, nietłusta i niezwykle lekka konsystencja zapewnia maksymalnie naturalny efekt „drugiej skóry”.

Podkład Eveline Liquid Control HD doskonale kryje i długotrwale matuje cerę do nawet 24 godzin, bez efektu maski. Idealnie wyrównuje koloryt, zapewniając rezultat udoskonalonej cery, tzw. „baby face effect”.

Na uwagę zasługuje wygodna forma aplikacji podkładu Eveline Liquid Control HD. Dzięki komfortowej pipetce można precyzyjnie kontrolować stopień krycia skóry.

Rozczarowana, ale nie zaskoczona

Podkład kupiłam jakiś czas temu podczas promocji w Rossmannie, ponieważ słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii i chciałam go sprawdzić na własnej skórze. Gdy użyłam go po raz pierwszy, nie polubiliśmy się, więc schowałam go do kuferka, kilka dni temu ponownie po niego sięgnęłam i ku mojemu zaskoczeniu wyglądał bardzo przyzwoicie. Mam cerę mieszaną z tłustą strefą T oraz tendencją do wyprysków i przebarwieniami, a podkład bardzo ładnie ujednolicił kolor na mojej twarzy. Wykończenie jest, według mnie, pół matowe, kiedy skończyłam go nakładać moja twarz już była lekko matowa, nie kleiła się, ale jednak nadal brakowało pudru. Przez pierwszą godzinę podkład wyglądał super, zwłaszcza po dokończeniu całego makijażu twarzy, po 4 godzinach nic się nie zebrało w liniach uśmiechu, jednak już podczas nakładania podkład zważył mi się na nosie, niestety nie wiem czy problem leżał w kosmetyku czy po prostu mam problematyczny nos, jednak dzień wcześniej wieczorem nakładałam intensywnie pielęgnację i maskę w płachcie dzięki czemu teoretycznie takie rzeczy dziać się nie powinny. Wszystko, oprócz nosa, wydawało się być w porządku do czasu, gdy dotarłam z powrotem do domu... O ZGROZO???? moja twarz wyglądała jak niezbyt piękna pomarańcza, mimo że, podczas nakładania obawialam się, ze odcień jest zbyt jasny... niestety w każdym świetle moja twarz była ciemniejsza od reszty o kilka tonów, wpadając w okropną ciemną pomarańczę. Sprawdziłam to jeszcze nakładając kroplę z opakowania na twarz, ale różnica między dopiero co nałożonym podkładem, a tym ktory mialam już kilka godzin była ogromna, co najmniej jakbym nałożyła najciemniejszy pomaramczowy odcień z gamy kolorystycznej, a obok niego najjaśniejszy żółty. Tragedia, a szkoda, zapowiadał się bardzo fajnie, niestety ściemniał niemiłosiernie zostawiając na twarzy okropny kolor....

Dla mnie idealny

Świetnie wtapia się w skórę, jest trwały a zarazem lekki, absolutnie nie tworzy efektu maski, jest bardzo delikatny. Dobrze matuje. Nie zapycha, co było dla mnie bardzo ważne przy skłonności do rozszerzonych porów. Mógłby mieć trochę większe krycie bo widać zaczerwienienia, można je jednak budować.
Wygląda mega naturalnie i na pewno sprawdzi się na co dzień, jak na razie mój ulubiony.

Fajny

Fluid fajny. Dla jasnej cery w sam raz odcienie. Nie robi się jak maska. Mam suchą skórę i jej nie wysuszal. Ładnie się zlewa że skora, nie tworzy efektu maski

Średnio

U mnie się nie sprawdził.
Mało wydajny, bardzo szybko go zużylam.
Konsystencja również mi nie odpowiadała , bardzo wodnisty.
Szybko się wycieral podczas dnia, po kilku godzinach prawie go nie było na twarzy .
Nie podobała mi się aplikacja za pomocą pipety. Musiałam zaaplikowac 2 pompki.

Natomiast kolor vanilla bardzo trafiony

OK

Gdy go kupiłam byłam zadowolona, jednak po pewnym czasie podkład się rozwarstwił. Biorąc pod uwagę to że bardzo długo używałam uważam że i tak zasługuje na 3 gwiazdki.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Niestety ten wychwalany podkład u mnie się nie sprawdził.. owszem matuje bardzo ładnie, jest delikatny, można dokładać warstw, aby uzyskać lepsze krycie. U mnie niestety znika w strefie T.. po około pół godzinie noszenia głównie na nosie podkład jakby wyparowuje, próbowałam 2 różne kolory, mieszałam go z innymi podkładami i wciąż ten sam problem, a szkoda

jest ok

Bardzo dobry drogeryjny podkład, ładne kolory, średnie krycie, które można budować, naturalne wykończenie, ale moim zdaniem pół matowe. Zdecydowanie bardziej matujący jest jego brat bliźniak catrice i to moim zdaniem jedyna różnica między nimi. Dlatego ja do mojej cery z tendencją do błyszczenia wybiorę catrice, a posiadaczom cery suchej i normalnej polecam ten

Podkładu używam od kilku dni. Przed nim przez dłuższy czas używałam pudru mineralnego, bo cenię sobie możliwość szybkiego makijażu i to właśnie zapewnia mi podkład eveline! Inne recenzje skusiły mnie rzadką konsystencją i faktycznie bardzo się sprawdza. Bardzo dobrze i szybko się rozprowadza, nie pozostawia smug. Mam cerę mieszaną, podkład nie wysusza mi skóry. Wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Super się wtapia. Pipetka też jest fajnym rozwiązaniem. W połączeniu ze szklaną butelką również ciekawie wygląda. Jestem zadowolona również z trwałości podkładu. Polecam bardzo. Eveline-pozostawcie go na rynku w takiej jakości:)

Bardzo dobry

Świetny!!1 Kryjący ale nie widoczny na skórze.Bardzo długo utrzymuje się na twarzy, bez poprawek wygląda świetnie. Mam skórę mieszana w stronę suchej podkład nie wysusza nie podkreśla suchych skórek. Polecam!!!!

Może być

Na początku byłam zachwycona, jednak z czasem mój entuzjazm gasł, podkład zaczął się ważyć na twarz, ciemnieć i wyglądać na twarzy po prostu źle. Konsystencja która jest bardzo rzadka bardzo mi się spodobała i oczywiście opakowanie z pipetą skradło moje serce. Cena bardzo fajna i oczywiście dostępność jest jak najbardziej super.

Jak na razie ulubiony

Kupiłam go przez przypadek na promocji w Rossmannie i stał się moim ulubionym podkładem. Mam już 3 opakowanie (15 jest jaśniejsza od 10) i nie potrafie odlożyć. Wciąż szukam zamiennika bo ma w składzie szkodliwy skladnik (Dmdm...) którego unikam od kiedy staram się kupować naturalne kosmetyki.

Dla mnie idealny

Szukałam podkładu który nie zapycha ponieważ mam cerę mieszaną. Na ten podkład natchnełam się dzięki opinią wizażystek. Używam go już ponad rok i jak narazie nie znalazłam lepszego, nie zapycha i wygląda naturalnie. Jedyny jego minus to trwałość, ale w połączeniu z mgiełką utrwalającą jest idealny na lato.