Eveline, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Zobacz oferty

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation to matujący podkład do twarzy. Nie obciąża skóry oraz nie zatyka porów. Po aplikacji cera oddycha oraz jest aksamitna w dotyku. Produkt ma lekką konsystencję oraz doskonale stapia się z cerą, minimalizując niedoskonałości. Utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Dzięki aplikacji pipetą można precyzyjnie kontrolować stopień krycia. Dobre nałożenie podkładu na twarz gwarantuje, że na skórze będą zakryte oznaki niewyspania oraz zmęczenia, a skóra będzie wyglądała na świeżą i promienną.

Podkład Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation nie zatyka porów oraz nie obciąża skóry dzięki jego lekkiej formule. Skóra oddycha, gdyż produkt okrywa twarz niczym druga skóra. Cera pozostaje aksamitna. Marka ta charakteryzuje się lekkością oraz idealnym stapianiem się z cerą.

Właściwości podkładu Eveline Liquid Control HD Mattifying Drops Foundation:
- po aplikacji twarz wygląda naturalnie oraz nieskazitelnie,
- nie zatyka porów oraz nie obciąża skóry,
- zakrywa niedoskonałości,
- utrzymuje się na skórze do 24 godzin,
- lekka formuła,
- do cery naczynkowej, normalnej, mieszanej oraz tłustej,
- wodoodporny.

- 015 Light Vanilla – jasny waniliowy odcień, z dodatkiem beżu,
- 020 Rose Beige – beżowy,
- 016 Vanilla Beige – piaskowy beż, waniliowe, żółte tony,
- 030 Sand Beige – piaskowy beż,
- 040 Warm Beige – ciepły, ciemny beż.

Rozczarowanie ;(

Jeden z najgorszych podkładów jakie miałam. Konsystencja wody, spływa z twarzy jeszcze zanim w ogóle chwycisz za gąbkę. Krycie średnie? No chyba nie. Krycie praktycznie ZEROWE! Zdecydowanie nie polecam! Zazwyczaj jestem zadowolona z kosmetyków Eveline ale tym razem zawiodłam się na całej linii... :(

POLECAM

Uwielbiam ten podkład, jest lekki, wygląda naturalnie i robi swoją robotę mimo że moja skóra jest dość sucha, nie trzeba dużo nakładać żeby był efekt.

Fajny podklad w przystępnej cenie

Podklad Eveline zakupiłam po przeczytaniu dużej ilości pochlebnych recenzji na jego temat. Muszę przyznać, że nie były przesadzone bo to naprawdy przyzwoity podklad i za nieduze pieniądze.
Ja akurat kupilam odcień rose beige i fajnie trafiłam z tym kolorem jeśli chodzi o dopasowanie do mojej karnacji. Ogólnie mam wrazenie, że ten podklad jest raczej nastawiony na fajne wyrównanie kolorytu buzi i zapewnienie jej matowego wykończenia niż na jakieś mocne krycie. Ja obecnie mam bardzo przyzwoitą jeśli chodzi o kondycję cerę więc to delikatne krycie które zapewnia produkt mi w zupełności wystarcza a bardzo cieszy efekt takiej zdrowej i ujednoliconej jeśli chodzi o koloryt buzi. Jeśli jednak sięgnie po niego ktoś borykający się ze znacznymi niedoskonalosciami to może poczuc rozczarowanie. Podkład jest wprawdzie dosc plynny (co sugeruje juz jego nazwa;)) i można zbudować nim delikatnie większe krycie, nie będzie to jednak spektakularny efekt. Co to tej rzeczonej płynności produktu to mogłaby być ona ciut mniejsza bo niestety przy pobieraniu podkładu pipetką można się nim pobrudzić gdyż się zwyczajnie wylewa. Ja już parę razy zaliczyłam plamy na dekolcie.
Ogolnie rzecz biorąc jest to produkt moze nie wow ale naprawdę wart uwagi ze względu na to wyrownanie kolorytu, trwałość i efekt matu. A biorąc jeszcze pod uwagę jego cenę tymbardziej
warto po niego sięgnąć. Ja zapewne będę do niego wracac:)

Rewelacyjny produkt!

Codziennie wykonuję makijaż dlatego jest dla mnie bardzo ważne, żeby się trzymał przez cały dzień. Mam cerę skłonna do nadmiernego wydzielania sebum, z tego powodu jest mi bardzo ciężko znaleźć podkład, który tego by nie podkreślał. Myślałam, że ten też nie będzie odpowiedni, ale byłam zaskoczona. Ma bardzo lekką konsystencję, która łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając na twarzy sztucznej maski. W ciągu dnia zostaje matowy, nie błyszczy.

Świetny

Bardzo fajny i lekki sprawdził się na mojej przetłuszczającej skórze z niedoskonałościami.
Jedynie można się przyczepić do aplikatora, jak dla mnie nie jest on zbyt wygodny, ale sam podkład jest niesamowity

Brudna sprawa....

Kolejny podkład z marki Eveline, który chciałam używać na co dzień po pochlebnych recenzjach, ale oczekiwałam wiele i się rozczarowałam. Podkład mam prawie rok, używałam z przerwami, dawałam mu szanse po kilku tygodnia i znowu trafiał głęboko na półkę. Dlaczego? Ma bardzo wodnistą konsystencję, co utrudnia nakładanie rano przed pracą w pośpiechu. Podkład aplikuje się pipetką, co jest bardzo wygodne, ale bardzo szybko się rozpływa. Aplikacja na nadgarstek w celu ogrzania podkładu jest wręcz niemożliwa bez ubrudzenia otoczenia. Również gąbeczka chłonie bardzo dużo tego produktu. Po każdej aplikacji trzeba od razu myć gąbeczkę, bo inaczej ubrudzi pojemnik, a wiadomo rano nie ma tyle czasu na to. Aplikacja na twarz i rozprowadzenie gąbeczką musi być szybkie, bo podkład szybko zastyga. Można budować warstwy, ale efekt maski jest widoczny niestety. Jest wydajny, kropla na policzek i połowa twarzy pomalowana. Nie potrafię rozprowadzać go palcami, bo robią się nierówne warstwy.
Podkład utrzymuje się na twarzy i daje efekt gładkiej skóry. Niestety mimo konsystencji nie jest lekki i zapycha pory. Dobrze reaguje z korektorem i utrzymuje kosmetyki do konturowania.
Zapach produktu jest delikatny, prawie nie wyczuwalny.
Opakowanie to szklana buteleczka z odkręcana pipetką. Kupujemy 32 mL produktu za cenę ok 20 zł na promocji w drogeriach.
Kolorystyka dostępna szeroka, mi doradzono kolor 001 porcelain, który wpada w "pomarańcz" co widać na zdjęciach. Ale Ivory też nie był dopasowany, niestety. Podkład ciemnieje odrobinę.
Podsumowując, jeżeli ktoś lubi taką konsystencję podkładu i dobrze mu się z nią pracuję, to jak najbardziej na tak za tą cenę. W przeciwnym razie warto poszukać czegoś innego.

Koszmarek

Niestety w tym podkładzie tylko trwałość jest na plus… Jest on nie do ruszenia.

Zaczynając od opakowania - pipetka o grubości dziurki do środka słoiczka. Podkład przez swoją płynną konsystencję, w trakcie wyciągania lub wkładania pipetki wszędzie się rozlewa. Rano, spiesząc się do pracy, nie mam ochoty uważać na to, aby niczego nie pobrudzić.

Konsystencja jak już wspominałam jest płynna przez co bardzo dużo produktu wsiąka w gąbkę. Kupiłam go właśnie przez to, że jest płynny więc błędnie założyłam, że będzie również lekki.

Kilka kropel podkładu rozprowadzam na twarzy palcami, a później doklepuję gąbką. Pod palcem czuc jakby był … hmm, szorstki? Pudrowy? I w mgnieniu oka zastyga do tępego matu. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, a mimo to podkład przez cały dzień trzyma mat, wybłyszczenie sie jest naprawdę minimalne.

Niestety te cechy produktu sprawiają, ze daje on efekt maski. Testowałam go z różną zaufaną pielęgnacja, z różnymi pudrami, które doskonale znam oraz stopniowo zmniejszałam jego ilość do myśląc, ze tutaj tkwi problem. Niestety z marnym skutkiem. Cera jest bardzo obciążona, bez życia, wyglada jak typowa tapeta, a ja czuję się w nim jak osiedlowa Karyna.

Uzywalam go przez Ok 1,5-2 tyg na różne sposoby, ale kiedy zauważyłam wysyp kaszki na czole i policzkach, odstawiłam.
Po zaprzestaniu używania podkładu, cera się zagoiła.

Podkład wylądował w koszu, strata pieniędzy.

baby face

Podkład z pipetą, o dość płynnej konsystencji. Krycie określiłabym jako średnie, na codzień, kryje drobne przebarwienia czy niedoskonałości. Mam tłustą cerę, ale utrzymuje się na niej nieźle, więc trwałość oceniłabym na plus (zastyga). To, co mi się najbardziej w nim podoba, to to, że poprawia wygląd cery i jednocześnie wygląda bardzo lekko. Kupiłam go też mojej mamie, bo na dojrzałej cerze wygląda świetnie. Cena w promocji jest ok. Używałam koloru 011.

Ulubieniec od lat

Kupiłam ten podkład pierwszy raz w gimnazjum i do tej pory jestem nim zachwycona! A już jestem na studiach i do tej pory go używam.
Podkład jest lekki, nieprzeciąża nam skóry. Krycie można budować. Posiadam kolor 010, nie ciemnieje na twarzy
Naprawdę polecam wypróbować.

Moj nowy ulubieniec

Wcześniej na co dzień używałam podklad również z eveline satin Matt, natomiast ten podoba mi sie bardziej. Utrzymuje naprawdę dlugo mat i nawet pod koniec dnia moja tłusta cera wygląda bardzo dobrze. Krycie jest również zadowalające. I mozna je budowac. Mam odcien 010 ponieważ bałam się ze będzie ciemniał. Ale tak się nie dzieje i mieszam go teraz z jakimś ciemniejszym podkładem by był dobry odcień. Odcień jest bardzo ładny, żółty. Naprawdę polecam wypróbować.

Dobry

Jeden z lepszych podkładów który ostatnio testowałam, a testuje ciągle to nowe.
Podkład jest w buteleczce z pipetą, ma wodnistą konsystencję.
Krycie ma średnie (można je stopniować), zakrywa zaczerwienienia czy mniejsze niespodzianki. Stapia się że skórą, nie zastyga na mat. Utrzymuje się bez poprawek ok 4 godz, po tym czasie trzeba użyć bibułki, nic się z nim nie dzieje pod jej wpływem, nie ściera się, nie robią się plamy.
Ale... Podkład po nałożeniu ciemniej.

Kiedyś był moim hitem...

Kiedyś był moim hitem... właśnie, kiedyś. Gdy byłam w gimnazjum, nie miałam gustu i nie znałam niczego lepszego. Kupiłam go kilka lat później i się mocno rozczarowałam.

Podkład strasznie wodnisty, aplikując go gdy ściśnie się pipetę do końca, bryzga wszystko dookoła. Rozwarstwia się bardzo szybko w słoiczku. Ale przede wszystkim ciemnieje! Nie nadaje się dla bladziochów, nawet najjaśniejszy odcień. Nie kryje prawie w ogóle, już po 2h włazi w zmarszczki mimiczne, podkreśla wszystkie suche skórki i bardzo często się waży. Aplikując gąbką, gąbka wszystko wchłania. Palcami pozostawia smugi.

Dobry na początek przygody z makijażem, gdy ma się małe oczekiwania i używa w niewielkiej ilości raczej jako krem BB.