Eveline, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Innowacyjny podkład nowej generacji, dzięki płynnej, nietłustej i niezwykle lekkiej konsystencji zapewnia maksymalnie naturalny efekt „drugiej skóry”. Doskonale kryje i długotrwale matuje do 24 h, bez efektu maski. Idealnie wyrównuje koloryt, zapewniając rezultat udoskonalonej cery- „baby face effect”. Aplikowana pipetką satynową formuła pozwala precyzyjnie kontrolować stopień krycia.

Idealny, ale...

Dla mnie jest to podkład idealny. Po żadnym podkładzie moja cera nie wygląda tak naturalnie, tak gladko, jak pupcia niemowlęcia???? Krycia dobre w kierunku b. dobrego. U mnie utrzymuje się na twarzy lekko ok. 11 h.
Jest jednak jeden minus, który mnie starzenie drażni, a są to dostępne odcienie. Nie dość, że jest naprawdę maly wybór i latem przy opalonej skórze mam naprawdę problem z odcieniem, bo jest albo za jasny, albo za bardzo beżowy( wole żółte tony) to jeszcze jak kupuje odcień 040 to za każdym razem on się trochę różni kolorem ( kupuje w drogerii Rossmann). Nie wiem z czego to wynika, ale apel do producentów: popracujcie proszę nad tymi odcieniami.

Ideał!

W końcu trafiłam na podkład, który spełnia moje wszystkie oczekiwania! Bardzo ładnie i równomiernie się rozprowadza,nie powoduje powstawania "maz" i smug na skórze. Jest lekki, wręcz półpłynny, a jednocześnie ma naprawdę dobre krycie. Skóra po nim nie jest wysuszona, jednak otrzymujemy na niej efekt matowej i wygładzonej skóry. Nie jest to jednak efekt takiej zmęczonej twarzy - wręcz przeciwnie, wygląda się na wypoczętą, to chyba zasługa pigmentów! Dodatkowo w końcu trafiłam na swój idealny odcień (010beige) :) Pipeta też się świetnie sprawdza jako aplikator, idzie wycyrklować odpowiednią ilość produktu w stosunku do potrzeb. Cena bardzo przystępna a jakość powalająca! Na stałe zagości w mojej kosmetyczce <3

Całkiem niezły podkład

Podkład o bardzo niskim kryciu przeznaczony raczej do skór mieszanych i tłustych. Osobiście mam cerę chwilowo suchą (stosuję kwasy AHA). Daje się budować, ale nie ma co oczekiwać spektakularnych efektów. Ma ładny zapach i daje efekt baby face jak zapewnia producent. Mnie nie przesuszył, ale może to wynikać z tego, iż nakładam pod każdy podkład krem nawilżający. Mój odcień to 010, chyba jedyny się nie utlenia. Polecam dla osób, które nie mają cery problemowej.

Żałuje że tak późno go odkryłam

Czytałam o tym podkładzie w samych superlatywach aż się skusiłam i kupiłam. Czy żałuję? Ani trochę ! Bardzo lubię ten podkład. Pomimo tego że jest bardzo lejący co na początku mnie trochę wkurzało (jednak po paru użyciach się przyzwyczaiłam) to świetnie wygląda na twarzy. Podkład jest bardzo lekki. Nie bez powodu pisze na nim "Baby Face Effect". Buźka wygląda idealnie. Jest gładka, jednolita. Krycie podkładu nie jest jakieś szczególnie mocne ale w razie potrzeby mocniejszego krycia wystarczy jeszcze raz rozprowadzić podkład na twarzy. Nie ma efektu maski. Trzyma się na twarzy cały dzień. Idealnie się sprawdza do skóry suchej.
Co może przeszkadzać:
Trochę lejący
Pipetka (niektórzy wolą podkłady z pompką - też uważam że są bardziej wygodne)

Nie sprawdził się

Niestety podkład nie sprawdza się przy cerze tłustej i problematycznej. Ma bardzo słabe krycie, dodatkowo przesusza cerę i podkreśla suche skórki. Początkowo wyglądał na twarzy ładnie, ale z czasem stosowania było coraz gorzej. Nie jest trwały. Brzydko zbiera się w miejscu gdzie okulary stykają się z twarzą. Może sprawdzi się przy cerze normalnej, bez większych problemów.

Jeden z ulubieńców.

Lubię wiele produktów marki Eveline więc kiedy zobaczyłam ten podkład w polecanych produktach u jednej z youtuberek od razu popędziłam po niego do Rossmanna.
Czy była to miłość od pierwszego użycia? Zdecydowanie tak !
Potwierdzeniem tego może być fakt, że zużyłam już kilka buteleczek.

Po nałożeniu podkład wygląda idealnie, stapia się ze skórą i staje się niewidoczny. Wygładza koloryt, ma średnie krycie, delikatnie zastyga i ma takie satynowe wykończenie.
Do tego przy mojej tłustej cerze podkład długo się utrzymuje co jest mało spotykane, tym bardziej przy takiej formule produktu.
Po całym dniu w pracy podkład wygląda bardzo dobrze, nie waży się, nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla porów. Po kilku godzinach wymaga zebrania sebum bibułką matującą (cera tłusta) lub delikatnego przypudrowania.

Dodatkowym atutem jest dla mnie pipeta. Bardzo łatwa aplikacja bez konieczności brudzenia rąk (wklepuje podkład gąbeczką).

Podkład jest po prostu idealny na co dzień dla osób, które lubią lekkie podkłady, ale lubią także średnie krycie. Mój ideał!

Najlepszy podkład drogeryjny ? - Tak!! ❤️

Czy można się zakochać w podkładzie? Można!

Odcień: 010 Light Beige
20 letnia cera - mieszana z dużą tendencją do niedoskonałości, wyprysków, zapychania. Przetłuszczająca się strefa T i zaczerwienione, wrażliwe policzki

Ja, weteranka wśród podkładów. Poszukująca tego jedynego, ktory mnie zadowoli. Tournee po drogeriach chyba uważam za zakończenie. Jest to najlepszy podkład jaki do tej pory stosowałam. Kończę już 3 buteleczkę i na pewno nie ostatnią
Jeśli miałabym wybrać jeden podkład z drogerii, którego uzwyalabym do końca życia byłby to ten

Naprawdę ciężko znaleźć mi podkład idealny. Jednak Eveline Liquid Control jest genialny. Utrzymuje się długo na twarzy, naprawdę jest trwały, przetrzyma i imprezy, i zakupy, i nawet wysiłek fizyczny ( wiem, wiem niezdrowo jest ćwiczyć w make upie....).

Jedyny, który utrzymuje mat tak długo - wierzcie mi, naprawdę mam z tym problem. A ten mat nie jest tępy, tylko taki bardzo przyjemny. Nawet kiedy moja cera zaczyna wydzielać sebum to jest to bardziej 'glow' , a całość wygląda bardzo naturalnie i zdrowo.

Nie podkreśla zmarszczek czy porów. Ładnie się wtapia w buzię. Nie zapycha!!! Nie szkodzi cerze. Nie ciastkuje się, nie wchodzi w zmarszczki. Wygląda ładnie nawet po 12 h. Można budować krycia. 1 warstwa ładnie wyrównuje koloryt, ale trzecia to już peterda. A najlepsze jest to, że przykryje wszelkie niedoskonałości i nie przypomina maski. Efekt jest naturalny.

Po prostu takie cudo. W przyjemnej cenie i łatwo dostępne.

Dlaczego nie dałam Hit? - wydaje mi sie, że jest malo wydajny. Strasznie szybko się kończy. Może to wina aplikatora....
Jednak to nie odbiera mi przyjemności z używania Eveline LC

Polecam spróbować, nie będziecie żałować!

Najlepszy podkład drogeryjny ❤

Podkład jest świetny! Od opakowania po samą zawartość. Gdy używałam go po raz pierwszy byłam załamana, bo szukałam idealnego podkładu, żeby przetrwał całą studniówkę, a on po prostu się zbierał w zmarszczkach mimicznych i ścierał się przy najmniejszym dotknięciu. Stwierdziłam, że spróbuję jeszcze raz z innym kremem i innym pudrem, bo była to moja ostatnia deska ratunku i udało się! Podkład trzymał się od 17 do 6 rano, bez żadnych problemów, wyglądał pięknie. Cena jest dość niska, a podkład wydajny i godny polecenia. Sama formuła podkładu jest dość delikatna i lejąca, a krycie można budować. Jeszcze raz polecam z całego serca ❤

Niezawodny podkład

Podkład testowałam w zeszłym roku z poleceń Agasavy, okazał się on naprawdę dobry i w miarę wydajny. W między czasie testowałam inne podkłady, jednak aktualnie znowu właśnie ten podkład wrócił do łask :D Polecam z całego serca, po jego nałożeniu cera wygląda świeżo i naturalnie, nie ma efektu maski.

Rozczarowanie

Podkład zapowiadał się dobrze, kolor jak najbardziej dopasowany jednak dla mojej mieszanej cery niezbyt się sprawdził. Musiałam w efekcie mieszać go z innym, ponieważ nie krył i nie ujednolicał cery w zadowalającym stopniu. Na minus również jego bardzo leista konsystencja przez co produktu używa się więcej. Ma lekką formułę, jednak uważam że jako fanka kremowych konsystencji nie spasował mojej cerze. Na plus nienachalny zapach przez co przyjemnie się go używa. Lubię podkłady o nawilżającej formule a ten niestety nie wypada najlepiej, gdyż wykończenie ma pudrowe a ja wolę bardziej "mokre".

Mój ulubiony podkład

Podkład jest świetny, w szczególności dla osób z suchą skórą. Po nałożeniu na twarz, skóra wygląda na nawilżoną, promienną. Nie powoduje żadnych problemów skórnych, utrzymuje się przyzwoicie (z jedną poprawką pudrem wytrzyma cały dzień :) ) Kolor 015 - obłęd dla osób lubiących żółte tony lub dla bladziochów jak ja, którzy chcą się troszkę przyciemnić, ale w granicach normy i rozsądku. Myślę, że nie będzie odpowiedni dla osób mających dużo do ukrycia. Podkład da się budować, ale nie jest mocno kryjący.
Buteleczka jest solidna, formuła nakładania w żaden sposób nie przeszkadza w jego użyciu. Ja nalewam sobie troszkę na rękę i rozprowadzam gąbką.
Długo wahałam się czy go kupić, jakoś nie byłam przekonana do tej marki, ale teraz wiem, że to strzał w 10 :)

Obłędny!

Kocham kocham kocham, nr 015 który jest jaśniutki, żółtym tonem. Wydajny, śliczny efekt i trwałość. Bez wad. Byle dobrać do niego dobry puder, bo niektóre mogą go ściastkować. Lekki i całkiem nieźle kryje!