Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover (Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2w1)

Cashmere, Make Up Blur Maxi Cover (Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2w1)

Dax Cosmetics

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria

Innowacyjna fluid-baza multifunkcyjnie udoskonala cerę i przedłuża trwałość makijażu.
Dzięki mikrosferom odbijającym światło niweluje wszelkie niedoskonałości i nierówności skóry oraz nadaje jej kaszmirową gładkość (efekt blur). Doskonale kryje i ujednolica koloryt skóry bez efektu maski. Lekka, kremowa konsystencja jest niezwykle przyjemna w aplikacji i perfekcyjnie dopasowuje się do naturalnego kolorytu cery.
Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym zapewnia skórze luksusową pielęgnację.
Zawiera:

Filtry
SPF <15
fluidy
dojrzała, mieszana, normalna
o przedłużonej trwałości, ochronne, kryjące

Cashmete

Cashmere to jeden z moich ulubionych podkładów. Zawsze jest w mojej kosmetyczce. Fajnie współgra z moją skóra,po nałożeniu super się dopasowuje i wchłania. Nie ma efektu maski. Lubię taką konsystencję,bo łatwo się rozprowadza po skórze. Przede wszystkim nie mam przy nim problemu ze świeceniem się skóry czy też rolowaniem podkładu. Fajnie kryje. Zdecydowanie go polecam

Nie jest najgorszy...

Pierwszy raz miałam okazję testować fluid z bazą.
Konsystencja bardzo fajna, bezzapachowy, dobrze się rozprowadza. Ładne eleganckie opakowanie.
Jedyny i chyba największy minus ciężko trafić z kolorem. Podkład robi na twarzy pomarańczowa maskę

Dobrze się utrzymuje

Podkład dobrze kryję, długo się utrzymuje, nie roluje.
Wygodna pompka.
Minusem jest zapach.
Czuję go cały czas i bywa to bardzo uciążliwe .
Nie kupię go więcej.

Tragedia

Fluid nie spisał się u mnie wcale. Mam cerę mieszaną. Fluid ma krycie średnie, wygładzenia bark. Bardziej wyglądał jak pomarańczowa maska. Niestety w trakcie noszenia zmienia kolor. Jest bardzo prefumowany i duszący zapach nie znika tylko ciągle się utrzymuje. Cera szybko się po nim wyświecała. Niestety nie dałam rady go używać.

Okropny

Ten podkład to jakaś pomyłka, wziełam kolor beige z uwagi na to że było lato i miałam trochę ciemniejszą karnacje, po rozprowadzeniu na skórze ujrzałam na swojej twarzy kolor pomarańczowy, wyglądało to bardzo komicznie, chodź często w lato biorę podkłady z takim odcieniem i zawsze jest wszystko ok, nie wiem jak z innymi kolorami ale ten to istna porażka, ponad to ciężko było go zmyć, rozmazywał się po twarzy i trzeba było mocniej pocierać wacikiem, a po za tym zrolował mi się trochę w okolicach brwi, to bardzo mocny i ciężki podkład nadaje się bardziej do zakrywania dużych zmian skórnych, bo na mojej cerze zrobił się efekt maski, nie polecam.

Czarodziejski podkład, który upiększa cerę dojrzałą

Mam cerę dojrzałą, mieszaną, z klasyczną strefą T. Na moich suchych policzkach często widać sterczące skórki, które muszę ujarzmiać ;)
Trudno zatem znaleźć podkład, który zaspokoi potrzeby mojej kapryśnej cery.
Kilka lat temu poznałam bazę wygładzającą Cashmere, ale nie miałam okazji zapoznać się z fluidami/podkładami tej serii. Moją uwagę przykuło piękne minimalistyczne opakowanie z korkiem i podstawą z różowego złota. Ten fluid/baza posiada również genialną pompkę do dozowania idealnej ilości produktu.

Jeśli chodzi o wybór kolorów to producent się nie postarał niestety.
Posiadam najjaśniejszy odcień 01 Ivory. Z palety kolorów jest on najjaśniejszy, natomiast absolutnie nie jest to kolor dla typowych bladzioszków i porcelanowych cer, gdyż będzie na pewno za ciemny. W pierwszej chwili też tak myślałam, ale jednak po przypudrowaniu Master fixem od Maybelline otrzymałam duet doskonały.
Mimo powyższych trików, kolor lekko się zmienia po około godzinie i wpada w tony żółto-pomarańczowe :( Z tegoż powodu dodaję do niego kilka kropel innego podkładu w jasnym chłodnym odcieniu i po problemie. Właściwości kryjące pozostają bez zmian.

Fluid i baza wygładzająco-kryjąca dwa w jednym firmy Cashmere daje na twarzy bardzo ładny i przede wszystkim naturalny efekt. Na mojej cerze jest naprawdę długotrwały. Utrzymuje się cały dzień, nie migruje, nie pozostawia brzydkich śladów ani też nie znika z twarzy.
Bardzo dobrze aplikuje się go na twarz, gdyż jest to podkład wraz z bazą. Przed nałożeniem produktu, jak pod każdy podkład nakładam krem. Zarówno na użytym kremie nawilżającym, regenerującym czy przeciwzmarszczkowym utrzymuje się dobrze. Skóra po jego zastosowaniu nie świeci się, co jest dla mnie ogromnym plusem. Owszem, moja strefa T po kilku godzinach zaczyna się uaktywniać, ale jest to taki glow a nie typowy mokry nos i czoło.
Fluid współgra również z praktycznie każdym korektorem i pudrem. Zauważyłam jednak, że wygląda przepięknie z pudrami drobniutko zmielonymi jak ww. Master fix, Artdeco fixing powder czy choćby HEALTHY MIX matująco-rozświetlający. To moja złota trójka do duetów :)

Fluid jest bardzo wydajny. Używam go już 2 miesiące a denko, które kontroluje ilość produktu w opakowaniu uniosło się niewiele.

Trwałość produktu jest bardzo dobra. Nie sprawdzałam jeszcze podczas upałów, gdyż fluidu używam od 2 miesięcy a są to miesiące zimowe. Jest tak lekkim kosmetykiem, że na lato byłby wymarzony. Lekkim, lecz jednocześnie na tyle kryjącym, iż spełnia moje oczekiwania w 100%.

Fluid i baza wygładzająco-kryjąca 2 w 1 każdorazowo sprawia, że mam doskonale wygładzoną cerę i wyglądam nieco młodziej. Czy można oczekiwać więcej od kosmetyku za 30 zł?
To ideał w doskonałej cenie. Ja swój upolowałam w delikatnej promocji Hebe :)

Nie chcę zdradzać swojego ulubieńca, ale ten kosmetyk zachwyca pod każdym względem

Sporadycznie z ciekawości decyduję się na coś nowego z linii podkładów, a rusz trafi się jakaś perełka... No i trafiła się nie tylko perełka, ale prawdziwy niepowtarzalny okaz.
* Ogólnie jestem zwolenniczką dobrze kryjących podkładów i ten idealnie kryje w dodatku jest delikatny i lekki co przy moim hitowym wyborze raczej jest troszeczkę inaczej.
* Makijaż wykonany tym produktem utrzymuje się dość długo, ale śmię twierdzić, że nie jest to 12h jak zapewnia producent ( jest to zależne od warunków, cery i innych czynników).
* Kolor 03 idealny nie odróżnia się od mojego naturalnego odcienia skóry
* Krycie 10/10 (a jestem bardzo wymagająca)
* Wykończenie - gładka i promienna skóra zero niedoskonałości
* Eleganckie opakowanie
* Sposób aplikacji pozwala na dosowanie odpowiedniej ilości podkładu do potrzeb oraz utrzymanie produktu w idealnym stanie (higiena)
* Przyjemny zapach
* No i cena co do wszystkich w/w. Jestem w szoku, że za tak niską kwotę można mieć taki skarb.

HIT! jeden z najlepszych fluidów w moim życiu!

Kosmetyk idealny!
Doskonale wchłania się w skórę, nie powstają żadne grudki, nie waży się. Tworzy delikatną, miłą w dotyku warstwę, jak sama nazwa wskazuje - przypominającą kaszmir. Ma idealne krycie, jest trwały, w ciągu dnia nie ściera się. Jego opakowanie w postaci buteleczki z pompką jest wygodne w zastosowaniu, można w łatwy sposób dozować ilość produktu, którą chce się użyć, jest on wydajny.
Jeśli chodzi o samą estetykę, kosmetyk ma wygląd miły dla oka, błyszczącą złocistą nakrętkę oraz podstawę.

Świetny

Podkład jest Super. Ładnie się rozprowadza nie tworzy plam, skóra nie wysuszona. Długo utrzymuje się na miejscu. Twarz wyglada pięknie. Kupujcie go śmiało !!

Jak dla mnie bomba

Uwielbiam te połączenie fluiduoraz bazy. Na szybkiego w sklepie wpadł mi właśnie ten produkt w ręce, myśląc że kupiłam jako Fluid i nagle okazało się że to 2w1. I to był strzał w 10. Świetnie wygładza, i dosyć fajnie kryje. Dobrze się rozprowadza na twarzy. I nie ściera się tak szybko. Nie zapycha i bardzo wydajny. Fajna pompka która nie psuje się jak w większości takich produktów jak dla mnie świetny produkt.

Nie byłam zachwycona

Gdy kupiłam podkład liczyłam na coś zupełnie innego... Jedyny plus to taki, że nakładał się bardzo wygodnie i sprawnie . Niestety po 30 minutach miałam już czarno na białym, że podkład nie jest idealny. W szybkim tempie (mam jasna karnacje, a podkład był najjaśniejszy z serii) pociemniał mi na buzi i porobiły się plamy. Niestety ścią mi się na buzi i to wyglądało strasznie. Ja nie polecam :) ale to tylko moja opinia . Pozdrawiam

Jestem na tak!

Skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam przetestować i nie zawiodłam się! Mam cerę mieszaną, czasem wyskoczy na niej jakiś nieprzyjaciel. Od podkładu oczekuję trwałości, ujednolicenia kolorytu, średniego krycia i ladnego wykończenia. Wszystko to otrzymałam ???? jedyny minus to zbyt ciemne kolory.