Nam Professional by Wibo, Eye Pencil (Kredka do oczu)

Nam Professional by Wibo, Eye Pencil (Kredka do oczu)

Pojemność 1,14 g

Wegańska, długotrwała kredka do oczu. Mocno napigmentowana, idealnie rozprowadzająca się formuła. Dostępna w kilku kolorach.

Efekt
matowe
do temperowania
hipoalergiczna

Niezła

Mam ją w klasycznej czerni, kredka jest z całą pewnością bardzo dobrze napigmentowana, jej twardość mi odpowiada - niezbyt miękka ani nazbyt twarda, dobra trwałość - długo utrzymuje się na oku i nie wymaga poprawek w ciągu dnia, jedynie na linii wodnej bardzo szybko się rozmazuje i to chyba jej jedyny mankament.
Może nie jest tak jak w przypadku konturówki od Nam która mnie powaliła ale nadal jest to całkiem dobry produkt.

Wszystko ok ale kolor nie dla mnie

Mam kredkę w kolorze cielistym która może idealnie sprawdzić się linię wodną, pod pod dolą powiekę jak i na górną.
Kredka jest dosyć miękka i kremowa, łatwo sie nią pracuje na oku, nie podrażnia wrażliwych oczu. Pigmentacja jest mocna, kredka jest bardzo porządna.
Takiego typu kredki w kolorze cielistym świetnie odświeżają spojrzenie i powiększają oczy.
Ta konkretna od marki Nam byłaby idealna gdyby nie kolor który jest troche dla mnie za ciemny, mógłby być trochę jaśniejszy ale daje radę mimo wszystko.
Gdyby nie kolor to bym ponownie kupiła atak mam dylemat i będe pewnie szukać dalej.

świetna do kresek

Uwielbiam robić kreski tą kredką, bo bardzo dobrze się trzyma. Mam kolor brązowy i wytrzymywała i upały i śnieg.
Minus jest taki, że bardzo szybko schodzi z linii wodnej i mogłaby odrobinę lepiej się blendować.
Jeśli chodzi o formułę to jest raczej twarda i delikatnie zastygająca.

Sprawdza się na co dzień

Jest to jedna z przyjemniejszych kredek do oczu jakie posiadam niemniej nie jest to produkt, który zwalił mnie z nóg bądź mogę o nim powiedzieć, że jest rewelacyjny. Myślę, że określenie dobry średniak idealnie do niej pasuje. Przede wszystkim to co podoba mi się w tej kredce to jej miękkość i łatwość z jaką nakłada się na linię wodną i pod powieki - nieco jednak gorzej sprawdza się przy nakładaniu na samą powiekę i o wiele trudniej się na niej rozciera umiejąc stworzyć mały chaos. Co do trwałości również uważam, że jest średnia niemniej całkowicie mi to wystarcza do makijażu na co dzień, gorzej sprawdza się przy mocniejszym makijażu na wyjście gdzie zaczyna być to znaczącą wadą. To co jednak jest dla mnie upierdliwe to niestety sposób w jaki się temperuje (a kupiłam dedykowaną do niej temperówkę od tej samej marki). Bardzo łatwo się łamie bądź pozostawia ostre drewniane krańce dookoła rysika przez co łatwo o zatarcie oka bądź po prostu nieprzyjemną aplikację.

Niewypał

Kupiłam kredkę w odcieniu nude. Sam kolor jest piękny, idealny nude na linię wodną. Mocno napigmentowana, odpowiednio miękka. Niestety u mnie spływała po dwóch godzinach a po trzech nie było po niej śladu, nie licząc zebranych farfocli w wewnętrznym kąciku oka. Nie sprawdziła się kompletnie w celu, do jakiego ją zakupiłam. Albo trafiłam na felerny egzemplarz albo jest poprostu niezastygająca i nietrwała. Szkoda, bo jest łatwo dostępna, tania i ma piękny kolor.

Dobra trwałość

Oceniam kredkę w kolorze cielistym.Jest to idealny jasno-beżowy kolor ,idealny dla mnie, bo wygląda najbardziej naturalnie.Nakładam ją na linię wodną.Jest niesamowicie trwała ,utrzymuje się cały dzień.Dzięki niej oczy wyglądają na większe ,spojrzenie jest świeże.Bardzo ją polecam ,jest wydajna oraz tania.

Najlepsza

Tak jak w tytule - to najlepsza kredka na linie wodną, jaką testowałam! Używam w kolorze beżowym. Do tej pory wszystkie cieliste kredki znikały w ciągu godziny z linii wodnej, ta potrafi utrzymać się idealnie przez kilka godzin, nie jest to u mnie cały dzień, ale trzyma się naprawdę przyzwoicie. Nie jest ani za miękka ani za twarda. Dodam, że mam dość wrażliwe oczy, których nie podrażniła. Można ją kupić w bardzo dobrej cenie na promocji w Rossmannie. Bardzo polecam!

Najlepsza cielista kredka

Szukałam dłuższy czas fajnej cielistej kredki na linię wodną oka, która nie zniknie po godzinie. I znalazłam! Kredka z NAM spełniła moje oczekiwania. ma ładny kolor, idealnie się rozprowadza, bo nie jest ani zbyt miękka, ani zbyt twarda, a do tego - nie wiem jak ona to robi - utrzymuje się ponad 8h.
Oczy podkreślone cielistą kredką zdecydowanie wyglądają jakoś tak... piękniej? Cieszę się, że teraz mogę mieć ładne spojrzenie cały dzień i kredka nie spływa po chwili. Na pewno kupię znowu :) A do tego w Rossmannie cały czas są promocje na NAM, więc można ją dostać w fajnej cenie.

Świetna

Świetna kredka. Mocno napigmentowana. Mam berzową. Utrzymuje się na prawdę dobrze. Miałam kilka innych i były dużo słabsze. Nie znika po kilku godzinach tak jak one. Jedno przejechanie po lini wodnej wystarczy aby pokryć ją dokładnie. Jes miękka ale nie zużywa się szybko. Ma po prostu idealną twardość.