Neo Make Up, Bling Effect Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Neo Make Up, Bling Effect Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Pojemność 7,4 ml

Lustrzany blask? Tylko z Bling Effect Lipgloss! Rozświetl swój makijaż trwałym błyszczykiem do ust z drobinkami, aby nadać stylizacji lekkiego, dziewczęcego wyglądu. Wybieraj spośród 8 modnych odcieni, aby optycznie powiększyć swoje usta i otulić je blaskiem!

Czego możesz się spodziewać po Bling Effect Lipgloss?

- Formuły Vegan friendly;
- Lekkiej konsystencji, która nie skleja warg;
- Łatwej i szybkiej aplikacji za pomocą wygodnego aplikatora;
- Formuły wzbogaconej o witaminy C i E, które działają przeciwstarzeniowo oraz odżywczo.

Otul swoje usta błyszczykiem, który nie skleja warg, a optycznie je wymodeluje. Odkryj swój kolor i niech Bling Effect Lipgloss rozświetli Twój makijaż!

Rezultat :

Nawilżone i rozświetlone usta mieniące się cudownymi drobinkami z lustrzanym blaskiem błyszczyka.

Vegan friendly.

Składniki aktywne: Witamina C i E

Super błyszczyk, poprawia kondycję ust (31 Coconut)

Błyszczyk Bling Effect Lipgloss w kolorze 31 Coconut testowałam przez 14dni i jestem bardzo z niego zadowolona. Jest on bezbarwny z białymi i srebrnymi drobinami. Można go stosować na usta samodzielnie oraz jako błysk do pomadek matowych. Spełnił wszystkie zapewnienia producenta. Łatwo się aplikuje, dzięki precyzyjnemu aplikatorowi, nawilża i przede wszystkim mocno odżywia usta, dzięki zawartości witaminy C i E. Jeśli ktoś szuka fajnej alternatywy dla klasycznych balsamów do ust, to polecam właśnie te błyszczyki, ponieważ fantastycznie nawilżają usta i pooprawiają ich kondycję. Dodatkowo w ofercie jest 8 pięknych kolorów w tym: czerwienie, róże i nude.

Opakowanie i produkt:
Plastikowe, transparentne opakowanie, przez które widzimy kolor produktu. Zakończone złotą nakrętką z precyzyjnym aplikatorem typowym dla błyszczyków. Błyszczyk ma bezbarwną bazę z milionem białych i srebrnych drobinek. Błyszczyk ma bardzo przyjemny, owocowo-słodki zapach. Co do smaku to jest on sztuczny, jednak jest on ledwo wyczuwalny, co kompletnie nie przeszkadza w użytkowaniu. Błyszczyk ma wegańską formułę, o gęstej i tłustej konsystencji.

Aplikacja i działanie:
Aplikacja jest bezproblemowa. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt że te białe drobiny zbierają się w załamaniach ust. Jednak możliwe, że akurat tak to wygląda w tym konkretnym kolorze, który wypada na ustach bardzo chłodno. Bardzo możliwe, że w pozostałych kolorach, będzie to wyglądało całkowicie inaczej. Co jeszcze? Mimo swojej tłustej i gęstej formuły, przyjemnie się go nosi na ustach, ponieważ ich nie skleja. Długo też utrzymuje się na ustach – oczywiście do pierwszego posiłku. Jeśli ktoś ma spierzchnięte usta działa podobnie do balsamu Eveline czy też Neutrogena, które są moimi ulubieńcami! Zmiękcza skórki do tego stopnia, że spokojnie możemy je złuszczyć np. szczoteczką do zębów, a cały zabieg będzie przyjemny i bezbolesny. Usta są nawilżone, odżywione i zregenerowane.

Dostępność i cena:
Oczywiście błyszczyki dostaniemy w sklepie producenta czyli na stronie NeoNail, w cenie regularnej 35zł. Jeśli mam być szczera cena regularna jest trochę wysoka, a muszę przyznać że jakość tych błyszczyków i to że faktycznie regenerują usta działa bardzo na korzyść. Zastanawiam się nad kupieniem jakiegoś koloru nudziakowego. Być może uda mi się go dorwać w cenie promocyjnej.