Eveline Cosmetics, Rich Coconut, Nawilżający kokosowy płyn micelarny i tonik

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Formuła płynu zawiera biowodę kokosową, wodę ryżową, figę oraz białą herbatę. Wszystkie te składniki zapewnią Twojej cerze odpowiednie nawilżenie, odżywienie i przywracają jej naturalne pH. Płyn został wzbogacony o probiotyki, które zatroszczą się o wyjątkowy mikrobiom Twojej skóry.

tonizowanie twarzy, demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
młoda, tłusta, normalna, trądzikowa, mieszana
nawilżające, oczyszczające, odświeżające
płyn

Taki sobie

Nie podszedł mi ten produkt, wolę stosować płyn micelarny i tonik jako dwa osobne produkty i zmywać płyn micelarny. Tutaj nie wiedziałam, jak do tego podejść i w sumie bardziej testowałam jako sam płyn micelarny. Zmywa delikatny makijaż bez zarzutu, na co dzień w porządku. Nie zauważyłam ani pozytywnego, ani negatywnego wpływu toniku na cerę

Bardzo fajny i wielofunkcyjny płyn micelarny ;)

Płyn bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy. Radzi sobie z najbardziej problemowym makijażem. Zmywa kreskę i wodoodporne tusze.
Najbardziej właśnie podoba mi się to, że płyn dobrze radzi sobie z tuszem. W dodatku nie służy on tylko jako płyn micelarny. Jest bardzo dobry także sam, jako tonik. Nakładam go po umyciu twarzy i przed nałożeniem kremu.
Zauważyłam że jakość skory się polepszyła. Płyn powoduje, że na buzi jest mniej zaskórników. Twarz jest promienna i wygładzona. Płyn pięknie pachnie kokosem.
Polecam całą serie produktów. Na promocji może dorwać w przystępnej cenie.

Nie dla mnie.

Produkt jak z resztą cała seria ma super zapach. Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, jednak zostawia na skórze lepki film, czego nie lubię. Skóra po użyciu trochę się klei. Za duża butelka - wolę mniejszą pojemność bo lubię często zmieniać i testować inne kosmetyki.

Tonik i płyn

Bardzo ładny zapach jeżeli ktoś lubi kokosowy klimat kosmetyków. Ładnie domowa makijaż, ale przy wrażliwych oczach nie za każdym razem się dobrze się sprawdzał przy demakijażu oczu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

świetnie oczyszcza bez podrażnień.

Płyn micelarny to jeden z obowiązkowych kosmetyków mojej łazience. Nie potrafię komfortowo zmyć makijażu oczu niczym innym. Choć oczywiście próbowałam nie raz i olejkami, i masełkami, to jednak płyn micelarny wygrywa tę codzienną batalię.

Płyny micelarne Eveline cieszą się u mnie zasłużoną renomą, w przeszłości sprawdzały mi się zaskakująco dobrze. Lubię te bezproblemowe formuły i skuteczność działania. I mimo, że są dość mocno perfumowane, to zupełnie mi to nie przeszkadza. Ba! Zapachy są przyjemne, w tym przypadku kokos podoba mi się bardzo, choć nie jest to autentyczna nuta. Ja jestem fanką kokosa, nie wiem, jak poradzą sobie osoby, które kokosa nie lubią...

Cała seria Coconut Rich z Eveline jest na pewno serią ciekawą, bo produkty mają wartościowe składy, z dużą dozą składników pochodzenia naturalnego. Płyn micelarny + tonik to pantenol, woda kokosowa, sok z kokosa, kilka ekstraktów i filtraty. Nie ma tu nic kontrowersyjnego. Lubię i cenię za łagodność (zero podrażnień), przy jednoczesnym satysfakcjonującym działaniu.

Jak sprawdził się w swojej roli ? Świetnie!
Zaaplikowany na wacik bezproblemowo usuwa makijaż oczu: cienie, tusz, korektor. Bez nadmiernego pocierania i bez utraty rzęs (a i takie rzeczy już mi się przytrafiały).
Przy tym wszystkim nie odnotowałam nigdy żadnego podrażnienia ani pieczenia oczu. Również nadmiernego przesuszenia, bo dodatkowo dbam o tę okolicę.
Nie używam tuszu wodoodpornego, więc nie wiem czy poradziłby sobie na tym polu, ale podejrzewam, że może również tak?
Jestem przekonana, że również z podkładem i makijażem twarzy poradziłby sobie świetnie, ale tu wolę już formuły olejkowe i takie stosuję. Ten płyn doskonale sprawdził mi się w demakijażu oczu i w takiej roli go pokochałam,

W teorii to produkt 2w1 - Płyn micelarny i Tonik i chyba nawet analizując skład przychyliłabym się do opinii, że to prawda. Ja jednak wolę kiedy płyn micelarny jest płynem a tonik tonikiem (miałam więc zawsze taki oddzielny produkt). Choć cieszę się, że produkt którego używałam de facto do demakijażu i oczyszczenia miął też właściwości pielęgnujące skórę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jeden z przyjemniejszych płynów micelarnych jakich używałam

Miałam przyjemność testować całą linię produktów Eveline, Rich Coconut, w tym również ten płyn. Jestem dość wybredna jeśli chodzi o płyny micelarne, może ze względu na to, że uwielbiam bardzo mocny makijaż, a niestety nie zawsze każdy produkt sobie z nim radził.
Ten płyn naprawdę dawał radę.
Zacznę od zapachu ... obłędny! Cała linia ma obłędny, uzależniający zapach.
Produkt jest bardzo wydajny - nie potrzeba go wiele na waciku, by idealnie oczyścić całą twarz.
Płyn micelarny został wzbogacony o formułę tonizującą, dzięki czemu przywraca naturalne pH skóry - jak zapewnia też producent - daje poczucie przyjemnego odświeżenia i nawilżenia - i ja to potwierdzam.
Skład produktu jest w 96% naturalny.
Z czystym sumieniem polecam ten produkt, naprawdę go polubiłam i naprawdę zdaje egzamin jeśli chodzi o zapewnienia producenta , a faktyczne efekty. Jestem zadowolona :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Raczej nie sięgnę po ten produkt ponownie.

Płyn micelarny i tonik nie zachwycił mnie. Faktem jest że dobrze zmywa makijaż co oczywiście jest na plus ale efekt ściągniętej i suchej skóry po nim nie przemawia żeby stosować dany produkt.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lepszy niż płyny dwufazowe!

Tonik jest naprawdę rewelacyjny. Zmywa makijaż lepiej niż płyny dwufazowe. Nie wysusza. Nie ma po nim lepkiego filmu. Z pewnością kupie kolejne opakowanie. Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie muszę trzeć oczu, wystarczy przyłożyć wacik i po sprawie. Dawno nie miałam tak dobrego toniku.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Spełnia swoje zadanie, lecz nie skusze się na kolejne opakowanie

Produkt, dobrze zmywa makijaż choć ma trochę problemy z trwałymi tuszami do rzęs. Zostawia niestety tłusty film na skórze, przez co nie jest zbyt przyjemny w stosowaniu, trzeba spłukać wodą, gdyż skóra jest lekko napięta i lepka.

Odświeżenie

Dużym plusem jest połączenie płynu miceralnego oraz toniku. Na plus to też duże opakowanie. Mam cerę mieszaną, kosmetyk odświeżał skórę ale dla mnie nie do końca usuwał makijaż. Lepiej stosować go jako tonik niż płyn miceralny.

Uwielbiam

Świetne opakowanie, duże, poręczne i lekka konsystencja która perfekcyjnie usuwa makijaż, nie zostawiając tłustego filmu na twarzy którego nie znoszę. Jedynie odradziłabym używania go jako tonik gdyż płyn micelarny trzeba zmyć z twarzy gdyż może zapchać. Piękny zqpach i cudna cena. Mega polecam.

Kosowe nawilżenie

Coś dla fanów kokosowego zapachu. Duża pojemność, łatwość nabierania produktu na wacik. Moja skóra jest normalna i nie zauważyłam jej podrażnienia. Zmywał wodoodporny makijaż, w tym także makijaż oczu.