Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sadza Soap, Sadza Soap Wild Heart (Czarne mydło w kształcie serca)

Sadza Soap, Sadza Soap Wild Heart (Czarne mydło w kształcie serca)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 200 g
Cena 55,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Sadza Soap Wild Heart to czarne mydło w kształcie ludzkiego serca, wypełnione po brzegi dobrymi uczuciami i węglem aktywnym.
Sadza Soap to jednak nie tylko ozdoba łazienki, świetnie wyglądający gadżet i doskonały upominek, ale przede wszystkim prawdziwe mydło - produkt jest testowany dermatologicznie i uzyskał pozytywny wynik w specjalistycznych badaniach przeprowadzonych przez Centrum Kosmetyków dr Piotr Koziej.

Mydło Sadza Soap w kąpieli daje delikatną szarą pianę, a zawarte w nim drobiny węgla sprawiają, że ma działanie peelingujące. Sadza Soap ma subtelny naturalny mydlany zapach, nie zawiera żadnych dodatkowych substancji eterycznych, co sprawia, że jest produktem przyjaznym dla delikatnej skóry dzieci i alergików. Składniki wykorzystywane do produkcji mydła są w 100% pochodzenia roślinnego.

Dzięki unikalnym właściwościom węgla aktywnego i gliceryny, mydło działa antybakteryjnie i detoksykująco, rozjaśnia i nawilża skórę, łagodząc podrażnienia. Jest całkowicie naturalne i nadaje się dla każdej, nawet najbardziej wrażliwej cery. To produkt dla każdego.

Sprawdzi się idealnie dla cery trądzikowej i przetłuszczającej się. Przez połączenie mocy oczyszczenia w węglu aktywnym i delikatności gliceryny polecany dla wymagających brodaczy.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  0
  recenzji

  54
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  8
  recenzji

  11
  pochwał

  6,48

 3. 3

  0
  produktów

  2
  recenzji

  22
  pochwał

  5,19

Zobacz cały ranking