BlanX, Extra White, Pasta wybielająca do zębów

BlanX, Extra White, Pasta wybielająca do zębów

BlanX Extra White jest czymś więcej aniżeli pastą do zębów i służy do prawdziwej domowej terapii wybielającej zęby.
BlanX ExtraWhite jest szczególnie polecany osobom palącym, pijącym herbatę, kawę oraz czerwone wino.
Działanie:
- błyskawiczny rezultat: posiada wyjątkowo intensywne działanie wybielające,
- pełne bezpieczeństwo: zapewnione dzięki specjalnej formule, której głównym składnikiem jest porost islandzki,
- wyjątkowa skuteczność: widoczny efekt już po minucie stosowania.
Pasta wybielająca do zębów powinna być używana przez okres 15 dni, 2 razy dziennie. Nie powinna być używana jako pasta do codziennego użytku.

Nie działa

Od dawna staram się wybielić zęby, jednak szkoda mi było pieniędzy na profesjonalne wybielanie i szukałam tańszej opcji.
Jednak ta pasta nie dała żadnego efektu, liczyłam przynajmniej na lekkie usunięcie przebarwień niestety nawet tutaj się nie sprawdziła.

Niestety Nie Wybiela !

Liczyłam na jakiekolwiek nawet minimalne widoczne efekty wybielania wiadomo to tylko pasta niestety kompletnie żadnych nie ma a zaczęłam używać pasty po uprzedni wyczyszczeniu zębów u dentysty usuwanie kamienia itd zdecydowałam się na ten produkt ponieważ chciałam uniknąć wybielania zębów u dentysty mam bardzo wrażliwe dziąsła ale niestety pasta nie pomogła w żaden sposób dziś umówiłam się na wybielanie u mojej stomatolog przed tą wypróbowałam już trzy inne podobne produkty osobiście przekonałam się że nie maja one żadnego działania

wybielanie bardzo dobre

Bardzo długo szukałam produktu, który w jakimś chociaż stopniu wybieli mi zęby. Zamówiłam pastę Blanx Extra White na superusmiech.pl, bo często mają na nią promocję. Bardzo dobrze odświeża, znajomi po miesiącu kuracji faktycznie również wspominali o tym, że widać zmiany. Kurację stosuję nadal, polecam!

ogólnie dobra

Zużyłam dwa opakowania tej pasty. Muszę przyznać, że dobrze spełniła swoje zadanie jako pasta: usuwała wszelki osad, dobrze dbała o higienę jamy ustnej, odświeżała. Plus za posmak. Co do funkacji wybielających, to nie dała oczekiwanych rezultatów. Działanie było za słabe, zęby co prawda wydawały się nieco bielsze, ale różnica była znikoma.

Jestem obecnie na etapie testowania różnych past. Wydaje mi się, że niezłe działanie ma Elgydium, której aktualnie używam. Mam zamiar przetestować Crest, stale czegoś szukam.

Używam tego produktu od: braqk
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

działa

Recenzja będzie krótka.

Opakowanie starczyło na 2 tygodnie stosowania 2 razy dziennie.

Smak ok, pieni się również dobrze, daje uczucie odświeżenia.

Co do działania wybielającego? Sama początkowo nic nie zauważyłam i nieco zawiedziona postanowiłam znajomość z pastą Blanx zakończyć. Ale kiedy po skończeniu opakowania zaczęłam słyszeć od różnych osób pytania, czy wybielałam zęby oraz komentarze, że są wyraźnie jaśniejsze to zaświeciła mi się żaróweczka. Blanx jednak działa, najwyraźniej ja widząc swoje zęby codziennie nie zauważyłam różnicy.
Polecam. Jeśli ktoś ma realne oczekiwania to będzie zadowolony.

Minus gwiazdka za wydajność i cenę regularną.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Zwykła pasta

Nie zauważyłam jakiejś mega poprawy koloru moich zębów. Zwykła pasta BlanX bardziej rozjaśniła mi kolor niż ta Extra White.
+ za wydajność, starczyła na ponad dwa tygodnie, przy stosowaniu 2 razy dziennie
+nie uczula

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie

Działa!

Plusy:
+ przyjemny smak (słodka mięta)
+ wybiela (usunęła przebarwienia po kawie)
+ nie uszkadza szkliwa
+nie podrażnia
+ ekonomiczne opakowanie
+ cena przystępna
+ wygodne dozowanie (nie kapie, nie brudzi)

Minusy:
- trudno dostępna

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Lekko wybiela

PLUSY:
- odświeża oddech
- myślę, że lekko wybiela, choć na swoich zębach nie widziałam spektakularnego efektu ponieważ mam białe zęby z natury ;)
- nie podrażnia

MINUSY:
-cena

Używam tego produktu od: niedawna

Produkt tak samo skuteczny jak inne pasty tej marki

Past BlanX używam od kilku lat. Extra White kupiłam raz i byłam nieco zawiedziona bowiem wybielanie było na poziomie dobrym, ale nie wyższym niż np Anty Osad. Po co wiec przepłacać skoro nie widać różnicy? ;)
Produkt nie uwrażliwił mnie.
Może gdybym paliła i piła kawę efekt byłby spektakularny, tak jednak nie jest.

Używam tego produktu od: rok temu

pieniądze wyżucone w błoto

Pastę polecił mi Pan w aptece, narobił dużych nadziei jednak na tym też się skończyło..

Myłam tak jak pisało na opakowaniu, stosowałam około 1,5 miesiąca bo na tyle starczyło mi pasty i jak się okazuje efektów żadnych..

Na co dzień stosuję blanx na osad wydaje mi się lepsza, ale czy faktycznie są efekty? sama nie wiem..

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Oj faktycznie pic...

Na mnie owa pasta również nie zrobiła prawie żadnego wrażenia.. Wyrzucone sporo kasy (ponad 30 zł). Również stosowałam ją przez 15 dni, 2 raz dziennie. Mam z natury białe zęby, które potrzebują tylko od czasu do czasu kuracji wybielającej, tak by zachowały ładny kolorek. No cóż.. Ta pasta nie dała prawie żadnego efektu. Już lepiej działa podstawowa Blanx wybielająca. Ząbki były owszem, ładnie umyte, odświeżone, ale co do kolorku- no bez efektu. Plus za to, że mnie nie podrażniła, nie wywołała nadwrażliwości ząbków, z czym zdarza mi się mieć problem. Podsumowując, na prawdę szkoda wydawać na nią kasy.

Używam tego produktu od: 15 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

szkoda pieniedzy

preparat stosowalam przez 15 dni,ogólnie jest bardzo delikatny nie uwrazliwia zebow,ma przyjemny smak aleeee tego co najwazniesze nie widac czyli wybielania brak!lepsze efekty daja zwykle pasty wybielajace.

Używam tego produktu od: 15 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno male