Technic, Soft Focus Transparent Loose Powder (Puder transparentny)

Technic, Soft Focus Transparent Loose Powder (Puder transparentny)

Utrwala makijaż, matowi, trwały, do każdego typu cery.
Soft Focus Transparent Loose Face Powder to transparentny puder sypki. Kosmetyk skutecznie utrwala makijaż i matowi, zapobiegając błyszczeniu się skóry. Puder dzięki sypkiej konsystencji zapewnia łatwą aplikację, a także nie pozostawia plam i smug na twarzy.
Gwarantuje utrzymanie się makijażu na twarzy przez cały dzień oraz dostosowuje się do każdego rodzaju cery.

sypki
mieszana, tłusta, normalna
matujące

Nie mam zastrzeżeń

Produkt kupiłam online, kosztował mnie około 15 zł za 20 gramów produktu, więc grosze. Duża pojemność i wysoka wydajność sprawiły, że starczył na długie miesiące.

Puder ten nie różni się niczym od standardowych pudrów sypkich, jakie możemy znaleźć w drogerii. Jak za tę cenę uważam nawet, że jest lepszy od Rimmel czy Bourjois. Jest biały, ale nie bieli. Nakładam go i pędzlem i gąbką (nawet pod oczy). Jest bardzo drobno zmielony, więc z łatwością się go rozprowadza po twarzy. Według producenta jest to puder SOFT FOCUS, ale ja bym go raczej nazwała STRONG MATT, bo focus jest słaby, a matowienie duże i to bez uczucia ciężkości (i nie zapycha). Dobrze też utrwala makijaż, który trzyma się z nim przez cały dzień, na żadnym podkładzie się nie zważył, nawet w upały.
Jedyny minut to brak sitka lub systemu OPEN/CLOSE, bo utrudnia to wydobycie odpowiedniej ilości produktu.
Jeśli macie gdzieś ten puder pod ręką to polecam spróbować.