Nam Professional by Wibo, Setting Transculent Powder (Transparentny puder do twarzy)

Transparentny puder do twarzy o wysokim stopniu mikronizacji, dający lekkie matowe wykończenie. Wzbogacony kompleksem bestFILTERneeded TM z efektem Photoshop. Zawiera algę śnieżną.

sypki
Cera
normalna
matujące, utrwalające

Pilubiłam go

Puder od firmy NAM zakupiłam jako jeden z pierwszych produktów tej marki chcąc przetestować nowości które pojawiły się w Rossmanie. Do tej pory użyłam już kilku produktów NAM i jak na razie bardzo dobrze się sprawdzają.

Puder ma lekko beżowy odcień, jest bardzo drobno zmielony, jedwabisty i gładki. Nie zauważyłam aby przyciemniał podkład. Na twarzy zachowuje się super... przepięknie wygładza i bluruje twarz! Nie wygląda ciężko ani sucho mimo matowego wykończenia. Jest to mat taki jak lubię, wywarzony i wyglądający bardzo świeżo.
Świetnie stapia się z podkładem, nie osadza się na twarzy jak mąka, dzięki czemu nie wygląda sztucznie.
Wypróbowałam go kilka razy pod oczami, jeśli używam go tam sporadycznie to jest ok, jednak na stałe wolę delikatnieksze wykończenie pod oczami.

Ja jestem posiadaczką cery mieszanej, która wyświeca się w ciągu dnia w strefie T. ten puder jednak bardzo dobrze trzyma makijaż w ryzach. Pierwszą poprawkę aby się dopudrować wykonuje dopiero po 6 h. Więc wow! Nie spodziewałam sie tego testując ten puder po raz pierwszy.

Puder ten ma też bardzo specyficzny zapach, dość silny. Jeśli ktoś nie lubi perfumowanych kosmetyków to będzie to dla niego drażniące, ponieważ w tym wypadku zapach jest bardzo intensywny. Mi akurat to nie przeszkadza.

Średnio podoba mi się opakowanie produktu. Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo ładne i nowoczesne... W środku mamy lusterko i otwieraną puderniczke tak jak to zwykle wygląda przy pudrach prasowanych. Jednak u mnie totalnie się to nie sprawdza i denerwuje mnie taka forma podania. Jeśli wysypie sobie większą ilość pudru, której nie zużyje "na raz" i odłoże go aby wykorzystać później, to puder sypie sie wszędzie. Wydostaje się przez opakowanie... lusterko tez nie nadaje się do użytku ponieważ jest zabrudzone pudrem.
Tutaj produkt ten ma ode mnie minus, ponieważ nie ma opcji aby zabrać go ze sobą do kosmetyczki. Można używać go w domu i trzeba uważać jak się go odkłada. Jest to więc uciążliwe.

Ogólnie sam kosmetyk jest dobrej jakości. Lubię go używać i nie ukrywam że sięgam po niego chętnie. W opakowaniu mamy 8 gr produktu więc całkiem sporo. Jest to wydajny kosmetyk więc wystarczy na długo. Cena jest adekwatna do jakości.