Head & Shoulders, Hairfall Defense (Szampon przeciw wypadaniu włosów (łamaniu))

Head & Shoulders, Hairfall Defense (Szampon przeciw wypadaniu włosów (łamaniu))

Head & Shoulders z formułą ActiZinc przy regularnym stosowaniu usuwa do 100%* widocznych oznak łupieżu oraz zapobiega jego nawrotom. Teraz wypróbuj wariant head&shoulders przeciw wypadaniu włosów z witaminą E, który wzmacnia włosy ograniczając ich łamliwość, dzięki czemu zmniejsza wypadanie włosów aż do 95%** w porównaniu do szamponów bez składników odżywczych.

*widoczne oznaki łupieżu przy regularnym stosowaniu
**wypadanie spowodowane łamliwością włosów w porównaniu do szamponów bez właściwości odżywczych.

chętnie do niego jeszcze wrócę

Szampon poprawny, daję mu 4 na 5! Zapach przyjemny , ładnie się pieni, dobrze myje włosy, ale jakiegoś efektu powstrzymującego wypadanie włosów nie zauważyłam. Jest za to bardzo wydajny. Stosuję dopiero pierwszą butelkę tego szamponu, więc może muszę jeszcze poczekać na jakieś efekt WoW ;) Ale do mycia włosów sprawdza się doskonale!

Pachnie, fajna konsystencja :)

Szampon przeciw wypadaniu włosów Hairfall Defense od Head & Shoulders zakupiłam w Rossmanie. Szampony od Head & Shoulders pomogły mi w walce z łupieżem, więc liczyłam na to, że w zahamują również wypadanie włosów. Po trzech tygodniach stosowania moje włosy nie przestały wypadać całkowicie, ale zmniejszyła się częstotliwość i ilość. Mogę polecić ten szampon. Bardzo ładnie pachnie, ma fajną gęstą konsystencję, nie plącze włosów, tylko sprawia, że fajnie się rozczesują. Niestety mała wada, to że włosy po farbowaniu bardzo szybko tracą swój blask i blakną. Polecam, ale nie radzę robić przerwy w jego stosowaniu. Cena bardzo fajna

Boski zapach

Ten szampon pachnie tak bosko i intensywnie, że można się zakochać. Otrzymałam wiele komplementów na jego temat. Szampon ma gęstą konsystencję przez co jest wydajny. Dobrze radzi sobie z oczyszczeniem skóry głowy i włosów. Niestety włosy szybko się do niego przyzwyczajają i potem efekt jest odwrotny. Ten szampon też bardzo obciąża włosy. Nie zauważyłam, żeby pomógł przeciw ich wypadaniu.

Lubiany

Lubiłam szampony Head Shoulders są bardzo wydajne świetnie rozprowadzają się na włosach i super pieniądze ale ten mi nie pomógł na moje łamiące włosy a do tego wysuszył mi skórę głowy i do dzisiaj nie mogę pozbyć się łupieżu dla mnie te szampony odchodzą już w zapomnienie.

Bardzo dobry

Szampon bardzo dobrze rozprowadza się nie włosach i ładnie pieni . Działa nie tylko na strukturę włosów , jak pisze producent , ale także przeciwłupieżowo .
Daje uczucie świeżości i lekkości na długi czas . Używałam go prawie codziennie i zauważyłam dużą poprawę struktury głowy, jak i włosów . Opakowanie szamponu jest bardzo wydaje . Wystarczy niewiele , by włosy pokryły się szamponem . Włosy po wyschnięciu ładnie pachną i są miękkie w dotyku . Polecam

Na łupież - tak, wzmacniający - mniej.

Producent podpowiada, ze oprócz pomocy w walce z łupieżem, szampon dodatkowo ma wzmacniać włosy i zapobiegać łamaniu się. Czy tak jest ? No nie do końca, ale na pewno jest to dobry produkt sam w sobie.

Działanie - myje, oczyszcza, łagodzi problemy z łupieżem. Sięgam po niego głównie w sezonie jesienno - zimowym, tak jak po większość szamponów tej firmy. Są zbawieniem dla mojej skóry głowy i to jest oczywiste, jednak tu liczyłam na chociaż delikatną poprawę kondycji moich włosów, czego niestety nie zauważyłam.

Konsystencja - bardzo gesty, bardzo dobrze się pieni, ciężej się rozprowadza na długich włosach właśnie przez swoją gęstość. Ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, zajmuje jedynie kilka sekund więcej. Dodatkowy plusik za ogromną wydajność.

Zapach - klasyczny, delikatny, nie drażniący i nie utrzymujący się po myciu na włosach.

Opakowanie - tak jak w innych wersjach , jedyne co ma mu do zarzucenia , to słaba trwałość. nie raz te plastikowe klapki mi się psuły, mimo że obchodzę się z nim delikatnie.

świetny

Jest to produkt, który jest u mnie pod prysznicem dosłownie zawsze. Jedyne co zmieniam to zapachy (działanie) tego szamponu. Ma bardzo przyjemny zapach w którym jestem zakochana. Świetnie radzi sobie z myciem włosów i oczyszczaniem skóry. Czasami radzi sobie aż za dobrze, bo aż skóra głowy czasami ma dość tak mocnego oczyszczania. Najważniejsze jest to, że spełnia swoje zadanie i oczyszcza głowę z łupieżu, a włosy faktycznie mniej wypadają. Konsystencja jest dosyć gęsta, a produkt dobrze się pieni. Nie ma problemu też z jego spłukiwaniem. Nie plącze aż tak mocno włosów i nie działa na nie w żaden sposób źle. Opakowanie jest wygodne w użyciu i jest bardzo poręczne. Mimo śliskich dłoni nie wyślizguje się, a z wydobyciem produktu nie ma problemu. Kosmetyk jest też bardzo wydajny.

Mi pomógł!

Wyżej wymieniony szampon to przede wszystkim zabójca łupieżu, z którym walczyłam od lat! Jako jedyny na rynku jest w stanie mi pomóc. Używam go od czasu, gdy po zrzuceniu wagi zaczęły wypadać mi włosy. Nie tylko pomógł w walce z łupieżem, ale i ograniczył utratę włosów. Skalp jest dokładnie oczyszczony a włosy świeże i pachnące. Przekonuje mnie także ekonomiczne opakowanie, które starcza na baaaardzo długo.

Kocham go!

Wspaniale oczyszcza włosy, mega łagodny dla skóry głowy, od nasady zyskujemy uniesione włosy. Są wygładzone, ujarzmione, nic się nie puszy. Lekkość i sypkość to kolejne zalety tego szamponu. Uczucie świeżości i lekkości na kilka dni. Likwiduje łupież, nie podrażnia, a zmniejszone wypadanie widoczne - oczywiście tylko przyczynia się na spółkę z maskami.

Jest to dla mnie najlepszy i najskuteczniejszy szampon nie tylko z H&SH lecz w ogóle. Po innych mam odczucie włosów ulepionych jakimiś dodatkami i czystymi na połowę dnia. Ten to mójj KWC!

Dobry

Zdecydowalam sie akurat na te wersje w czasie,kiedy wlosy mi mocno wypadaly.Szampon dobrze myje skore glowy usuwa lupiez i łój.Ładnie pachnie.Jednak co do powstrzymania wypadania wlosow mam watpliwosci,W tym kierunku byl raczej neutralny.

Świetny

To kolejny szampon Head & Shoulders, który uwielbiam :)

+ śliczny zapach, który utrzymuje się długo na włosach
+ dobrze się pieni, wystarczy odrobina i całe włosy są w pianie
+ jest wydajny
+ dostępność :)
+ często można go znaleźć w atrakcyjnych promocjach
+ dobrze oczyszcza skórę głowy
+ nie uczula

+/- co prawda nie zauważyłam, żeby włosy mniej wypadały, ale mam wrażenie, że były odrobinę wzmocnione.

Mimo wszystko daję mu 5 gwiazdek.
Te szampony do moi faworyci i zawsze do nich powracam :)

Super

Szampony H&S uwielbiam.
Zalety:
+ dobrze się pieni
+ ma wygodne opakowanie
+ ładnie pachnie
+ doskonale oczyszcza włosy
+ po jego użyciu włosy wyglądają świeżo, są lekkie i łatwo się układają
+ jest wydajny
Mimo, że szampon nie likwiduje łupieży i nie przeciwdziała wypadaniu i tak go lubię :)