Vichy, Dercos DS, Anti Dandruff Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych)

Szampon przeciwłupieżowy z głęboko oczyszczającą formułą do włosów suchych. Działa już od pierwszego użycia i przeciwdziała nawrotom łupieżu przez 6 tygodni, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu.

Hit

Borykalam sie z mega przesuszona skora glowy, swedzeniem i wrecz strupami lupiezu, ktory sypal sie z moich wlosow przy kazdym ruchu. W aptece pani polecila mi ten szampon- ulge odczulam po pierwszym uzyciu! Dobrze sie pieni, latwo splukuje. Od razu czuc swiezosc skory i wlosow. Na poczatku stosowalam go za kazdym myciem, potem stosowalam minimum raz w tygodniu, by kontrolnie utrzymac efekt.

Łupież jest mniej widoczny już po 1 użyciu

Szampon sprawdza się idealnie zadziałał u mnie na wiele problemów juz po 1 użyciu zauważyłam że łupież się zmniejszył zalagodzil świąd skóry głowy oraz podrażnienia związane ze stanem zapalnym mam bardzo suchy slalp szampon daję ukojenie i z czasem przestawał być tak suchy całkowite wyleczenie zajęło 4 mycia szamponem poszło szybko lecz użyłam z chęcią cały do końca bojąc się nawrotu łupież na czarnych włosach cena nie grała roli chodz jest wysoka dodatkowo zauważyłam że znacznie przedłuża świeżość włosów jest dedykowany do włosów suchych Włosy są miekie i sypkie i wyglądają ładnie dobrze się układają nie zauważyłam nic negatywnego jest zamknięty w biało zielonej butli z pompka bardzo wygodna aplikacja ma pomarańczowy kolor dość gęstej konsystencji dobrze się pieni super oczyszcza skórę oraz włosy ma dość mocny ziołowy zapach który mi nie przeszkadza trochę się utrzymuję na włosach nie którym może przeszkadzać więc lepiej używać go wieczorem spisał się bardzo dobrze łupież nie powrócił po skończeniu używania

Stanowczo HIT!

Posiadam bardzo ciężką do pielęgnacji skórę głowy - często się przesusza, łupież, zaczerwieniona, z objawami łojotokowego zapalenia skóry. Czasami nie mogłam przestać się drapać.

O szamponie Vichy - słyszałam wiele opinii, głównie pozytywnych, ale mimo tego oraz ze względu na cenę nie chciałam mu dać szansę.

Poszłam nawet do trychologa i dostałam specyfik wart 350 zł, który do końca nie pomógł. I wtedy stwierdziłam a co mi szkodzi spróbowac?

I się nie zawiodłam. Konsystencja dosyć ciężka, ale mimo tego szampon dobrze się rozprowadza i pieni, dobrze się słupkuje oraz nie wysusza włosów.

Zapach dosyć specyficzny, ale mi on w ogóle nie przeszkadza.

Stanowczo zmniejszone uczucie świądu, łupież praktycznie zminimalizowany do zera. Cieszę się, ze dałam mu szansę! Polecam ;)

Bardzo mi pomógł

Super szampon, który na prawdę działa. Od roku zmagałam się z łojotokowym zapaleniem skóry głowy i łupieżem. Po zakupie szamponu i regularnym stosowaniu ten problem zniknął. Skora głowy była oczyszczona i świeża, przetłuszczanie włosów się zmniejszyło. Mimo długotrwałego stosowania nie wysuszył mi włosów. Na prawdę polecam.

Pozycja godna uwagi

Szampon nadaje włosom zdrowego wyglądu, redukuje łupież. Opakowanie wygodne, poręczne. Jedyny minus to zapach. Generalnie oceniam pozytywnie. Jeden z lepszych szamonow jakie mialam. Szampon nie obciąża włosów. Nie sprawia,że po kilku godzinach są przetłuszczone.

Szampon przeciwłupieżowy

Cudowny szampon widać już po 1 uzyciu ruznice. Nie swędzi skóra głowy czuć że jest odżywiona łupieżu nie ma tyle co było myślę że jeszcze kilka umyć i pozbędę się go raz na zawsze

Nowy ulubieniec :)

Bardzo wydajny produkt, dzięki gęstej konsystencji szamponu. Świetnie się pieni a skalp po użyciu szamponu jest oczyszczony i świeży. Przyczynił się do polepszenia kondycji skóry głowy, a włosy są nawilżone i przyjemne w dotyku. Zauważyłam też przedłużenie świeżości włosów, które nie wymagały mycia po dwóch dniach jak to było w przypadku innych szamponów. Bardzo się z nim polubiłam i już poluję na kolejne opakowanie :)

Lepszy niż produkty polecane mi przez dermatologów

Konsystencja produktu idealna. Bardzo łatwo się nakłada. Zapach bardzo przyjemny. Cierpię na ŁZS i Dercos jako jedyny pomaga mi w tej dolegliwości na 100%! Moje włosy właśnie potrzebowały tego cuda. Polecam? :)

Prawidłowy przeciwłupieżowy szampon

Ogólne mycie tym szamponem było przyjemne, jedyne co mi przeszkadzało to zapach. Niestety bardzo mnie drażnił, ale wiem, że chodzi o działanie, więc próbowałam nie zwracać na niego większej uwagi. Dozowanie pompką niekoniecznie dla mnie, trzeba trochę "ponaciskać" żeby wyszło wystarczajająco dużo szamponu. Ilość łupieżu zmniejszyła się, natomiast niekoniecznie całkowicie zniknęła, może to wiązać się z tym, że czasu na testowanie nie było aż tak dużo patrząc na to, że włosy myję co 2-3 dni. Mam włosy farbowane, aktualnie na brąz (po 3 latach farbowania na blond chciałam wrócić mniej więcej do swojego odcienia), a co za tym idzie są bardzo suche po umyciu i nawet po tym szamponie musiałam użyć odżywki. Skórę mam raczej wrażliwą, przy wcześniejszym rozjaśnianiu do blond odczuwałam dyskomfort i pieczenie.

super produkt

Szampon jest skuteczny i zgodny z opisem producenta. Szampon skutecznie redukuje łupież i oczyszcza skórę głowy. Szampon jest wydajny, wystarczy jedna pompka na długie włosy. Włosy po umyciu są miękkie, delikatne i sypkie. Stylizacja włosów jest banalnie prosta. Szampon zadaje się do wrażliwej skóry głowy. Z każdym użyciem widziałam poprawę wyglądu skóry. Konsystencja jest średnio gęsta.
Zapach nie jest drażniący. Opakowanie jest estetyczne i wyposażone w pompkę.

Bardzo delikatny szampon przeciwłupieżowy

Jestem bardzo zadowolona z szamponu Dercos. Już po 1 użyciu widziałam redukcję łupieżu. Włosy nie są wysuszone, wręcz przeciwnie. Im dłużej stosuję szampon widzę że moja skóra głowy jest złagodzona i nie przetłuszcza się tak jak wcześniej. Włosy dłużej utrzymują świeżość przy skórze głowy. Duży plus z opakowanie z pompką!

Zaskoczenie.Działa w przypadku problemu hormonalnego skóry głowy.

Mam mocne włosy, jednak suche z mocno przetłuszczającą się skórą głowy, czego przyczyną jest niedoczynność tarczycy i związany z nią uporczywy świąd. Szamponów używam na przemian. Podoba mi się ziołowy zapach szamponu oczyszczającego i kwiatowo - ziołowy szamponu do włosów suchych, nie mam również zastrzeżeń do konsystencji obydwóch preparatów. Do testu podeszłam z nadzieją, że może chociaż trochę ukoi skórę głowy, bo w końcu mój problem, to przede wszystkim problem hormonalny i cudów nie ma. A jednak... problem ze swędzącą skórą głowy znacznie się zmniejszył, a moje suche włosy są nawilżone. Skóra głowy też jakby mniej tłusta. Nie wiem,co będzie po zaprzestaniu stosowania szamponów, bo zamierzam kontynuować stosowanie i kupić następny zestaw. Od kilku dni podnoszę rękę, żeby się podrapać tylko z przyzwyczajenia :) Polecam

1942